Bilgi Sunmak – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Bilgi Sunmak – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

3 Nisan 2023 İçerik pazarlama Nedir Müşteri değeri 0
Pazarın Doğası

Medya Şirketi Hakkında Bilgi Sunmak

Müşteri hakkında yeterli bilgi toplandıktan sonra AE, temsil ettiği medya şirketi hakkında ilgili bilgileri paylaşacaktır. Sunumu yapan AE, olası müşterinin medya şirketi hakkında bir şey bildiğini asla varsaymamalıdır. Bilgi, temel bir anlayış sağlamak için yeterli olmalı, ancak bunaltıcı olmamalıdır.

Şunlar hakkında bilgi verin:

■ Radyo istasyonunun formatı veya TV istasyonunun bağlı kuruluşu.
■ En popüler canlı yayın yeteneklerini adlandırın.
■ Medya şirketinin dahil olduğu topluluk etkinlikleri.
■ Reklamverenler için istasyonun güçlü yönleri.

AE, sorular için konuşmayı açarak sunumu sonlandıracaktır.

İkinci Randevunun Ayarlanması

AE önümüzdeki 2 hafta içinde 2. bir randevu ayarlayarak bu toplantıyı sonuçlandıracaktır. Potansiyel müşteri henüz ilerleme konusunda rahat hissetmiyorsa, AE dirençle karşılaşabilir. Bir güven ortamı yaratmak ve mecralarında reklamın faydalarını net bir şekilde sunmak AE’nin işidir.

Bu henüz gerçekleştirilmezse, AE’nin 2. bir toplantı ayarlamakta zorlanması muhtemeldir. Bu 2. toplantı planlandığında, AE onlara zaman ayırdıkları için tekrar teşekkür etmeli ve onlara medya şirketinin güzelliklerini sunmalıdır.

Son Adım

1. toplantı o kadar çabuk bitmemiş olabilir, ancak AE bir teşekkür notu göndererek en önemli adımı tamamlayana kadar süreç asla tamamlanmaz. Belki de daha önemli adımlardan biri, ancak çoğu zaman gözden kaçan bir adım. Bu basit eylem, AE’nin müşteriye hizmet etme taahhüdünü pekiştirir ve ayrıca bir sonraki randevunun tarihini ve saatini onaylamanın harika bir yoludur.

Kapanış Çağrısı İçin Hazırlanma

Önümüzdeki iki hafta içinde AE, tam ölçekli bir pazarlama kampanyası geliştirmek için pazarlama müdürü, araştırma analisti ve metin yazarı ile bir araya gelecek. Toplanan tüm bilgiler ve AE’nin ekleyebileceği ek öğeler, kapanış görüşmesi için sunumu geliştirmek için kullanılacaktır.

Sunum aşağıdaki unsurları içermelidir:

■ Kapak sayfası – Medya şirketinin logosunu, müşterinin şirket logosunu, sunum tarihini, sunulan kişinin adını ve AE’nin adını ve telefon numaralarını içerir.
■ Giriş – Bu, genel pazarlama stratejisiyle ilgili endüstri verileri de dahil olmak üzere şirket hakkında toplanan bazı gerçekleri yineler.
■ Araştırma – Belirlenen hedef müşteriye dayalı olarak, o kişi hakkında pazara özgü ayrıntılı bilgiler sağlayın.
■ Örnek Komut Dosyası – Sunumun yaratıcı kısmı, olası müşterinin reklamın görünümünü veya sesini görselleştirmesine olanak tanır.
■ Teklif – Özellikle hedef pazarlarına ulaşmak için tasarlanmış pazarlama programı hakkında kapsamlı bir açıklama sağlar ve gereken yatırımı içerir.
■ Şartlar/Koşullar – Medya şirketinin iş politikaları hakkında bilgiler.

Kapanış

AE teklifte bilgileri sunarak iki yönlü bilgi akışına izin verdikten sonra, satışı kapatma zamanı gelir. Bu, satış görüşmesinin en önemli kısmıdır; AE’nin işi istemesini gerektirir. Birçok makale, danışman analiz etti. AE tarafından kullanılan kapatma tekniği, kişisel tercih ve tarz meselesidir.


İçerik pazarlama Nedir
Değer temelli PAZARLAMA örnekleri
İçerik pazarlaması kaynakları
Müşteri değeri Örnekleri
İçerik pazarlama Türleri
İçerik PAZARLAMA Örnekleri
İçerik PAZARLAMA pdf
İçerik pazarlama stratejileri


Bir satışı kapatmak için kullanılan bazı yöntemlerin kısa bir listesi:

■ Varsayımsal Kapanış – karar vermeye hazırmış gibi davranmak. Diğer kişi kararı çoktan vermiş gibi davranın. Sohbetin odağını, programa ne zaman başlayacağız, ödemeyi nasıl ayarlamak istediler, önümüzdeki hafta yayına girebilmeniz için yapım zamanını şimdi ayarlayalım gibi bir sonraki soru düzeyine çevirin.

■ Kapanış – hedef ortada olacak şekilde üç teklifte bulunun. Diğer kişiye üç teklifte bulunun. Önce onlara bütçelerini aşan gösterişli ve pahalı bir şey sunun. Onları dikkate almayacakları kadar ötede değil.

İdeal olarak, özlemle bakacakları, ancak haklı çıkaramayacakları bir şeydir (eğer yaparlarsa, bu sizin şanslı gününüz!). İkinci olarak, onlara kendi fiyat aralıkları dahilinde sağlam ve iyi bir anlaşma sunun. İstedikleri her şeye sahip olmayabilir, ancak onlar için açıkça iyi bir değer. Son olarak, istediklerinden çok azının dahil olduğu, ciddi şekilde kısılmış bir anlaşma teklif edin. Tabii ki orta seçeneği seçmeliler.

■ El Sıkışma Kapatma – otomatik karşılık vermeyi tetiklemek için el sıkışma teklif edin. Kapanış teklifinde bulunurken, el sıkışmak için elinizi uzatın. Gülümse ve anlaşma yapılmış gibi başını salla. Umutla bak. Gerekirse kaşlarınızı hafifçe kaldırın.

■ Mizah Kapatın – onları mizahla rahatlatın. anlatarak onları eğlendirin, şaka yapmak veya başka türlü esprili sözler söylemek. Ardından ya başka bir kapama tekniği ile rahat bir kapanış yapın.

Bu özellikle gergin olduklarında faydalıdır. Etkili olacağından emin olmadığınız sürece  politik olarak yanlış mizahtan sakının. Kendini küçümseyen mizah genellikle güvenli bir bahistir ve size kendinden emin ve sevimli olduğunuzu gösterir.

■ Özet Kapatma – onlara alacakları her şeyi söyleyin. Diğer kişinin alacağı faydaların listesini özetleyin ve onlara paralarının karşılığında ne aldıklarını tam olarak anlatın. Tam ifadeler ve çekici kelimeler kullanarak etkileyici görünmesini sağlayın. Mümkün olduğu kadar çok alt öğeyi ve özelliği ayırarak ayrıntılara inin. Ancak açıklamayı makul bir zaman aralığına da sığdırın. Amacınız, onları aşırı ayrıntılarla sıkmak değil, elde ettikleri şeyle etkilemek gerekir.

■ Değerli Müşteri Kapatma – onlara özel bir ‘değerli müşteri’ fırsatı sunun. Belirli bir değere sahip olduklarını göstermek için bir neden bulun ve ardından onlara özel, yalnızca bir seferlik indirim sunun. Ay/çeyrek kotanızı tamamlamak için bir satışa daha ihtiyacınız olduğunu ve satışı almak için ekstra bir indirim sunacağınızı söyleyin.

Şartlar ve Koşullar

Bir müşterinin teklifi imzalamasına izin vermeden önce, AE’nin hüküm ve koşulları açıklaması gerekecektir. Müşteri ve ödemeler hakkında aşağıdaki soruların yanıtlanması beklenebilir:

■ Müşteri peşin mi yoksa kredili mi ödeyecek?
■ Gelecekteki programların ne zaman ödenmesi gerekecek?
■ Müşteri kredi kartı ile ödeme yapabilir mi?

Son olarak, reklam spotunu çekmek veya kaydetmek için randevu ayarlayın. AE’nin yeni müşterisini üretimin her aşamasına dahil etmesi önemlidir. Aslında, yeni müşterinin bir senaryoda oturumu kapatması iyi bir fikirdir.

AE, yalnızca bir müşterinin onlara istediklerinin bu olmadığını söylemesi için bir üretimi tamamlamak istemiyor. Düzenleme oturumunda, müşterinin spotun editörü ile birlikte çalışarak sürece dahil olması gerekir. Nihayetinde, dahil olan herkesin müşteri için sonuç üreten bir spot oluşturmak için bir araya gelmesi gerekir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir