Blog Faydaları – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Blog Faydaları – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

2 Şubat 2023 En çok Okunan blog siteleri En iyi blog siteleri 0
Piyasalar ve Ticaret

Blog Faydaları

Şirketinizin karşı karşıya olduğu en büyük zorluklardan biri, beğenin ya da beğenmeyin, rakiplerinizin blogları kullanıyor olması ya da kullanacak olmasıdır. Sadece bu da değil, blog dünyasını tarayarak ne yaptığınız, müşterilerinizin sizin ve ürünleriniz hakkında ne düşündüğü ve şirketinizin ve endüstrinin nereye gittiği hakkında her türlü rekabet istihbaratını elde edebilirler. Elbette aynı araçlar sizin de olabilir.

O halde sizin için soru, bloglara girmemelisiniz değil, bloglara nasıl gireceksiniz ve işinize geri dönüşlerini en üst düzeye çıkarmak için onlardan nasıl yararlanacaksınız? Blog Pazarlama, bir blog stratejisini nasıl geliştireceğinize, blogunuzu nasıl başlatacağınıza ve yalnızca kendi blogunuza değil, genel blog kültürüne nasıl katılacağınıza karar vermenize yardımcı olur.

BİR BLOGDA NELER VAR?

Kullanımda olan pek çok yeni blog terimi ile bir sözlük yazabilirim (aslında, bu kitabın arkasına bir tane ekledim). Bununla birlikte, aşağıdaki terimleri öğrenirseniz, bir sonraki akşam yemeği partinizde (veya şirket toplantınızda) blog meraklısı görüneceksiniz:

• Blog Genellikle kategoriler halinde düzenlenen ve ters kronolojik sırada sıralanan blog gönderileri veya blog yazarı tarafından yazılan içerikten oluşan bir web sitesi. Çoğu blog, okuyucuların bireysel blog gönderileri hakkında yorum yapmasına izin verir.
• Blog gönderileri Blog yazarı tarafından blog’a gönderilen (blog yazılımını kullanarak) bireysel öğeler.
• Blogger Blog’u yöneten ve/veya blog yazılımını kullanarak blog yazıları yazan kişi.
• Blogosphere Bloglar, blog yazarları ve blog gönderileri topluluğu.
• Blog gönderileri oluşturmak ve blogları yönetmek için kullanılan Blogware Yazılımı.
• Konuşma Blogcular, özellikle milyonlarcası blog yazdığında ne olur?
• Kalıcı bağlantılar Belirli bir blog gönderisine eklenen ve değişmeden kalan kalıcı bağlantılar.
• Diğer blog yazarlarının gönderileri veya gönderilerin bölümlerini alıntılamak için kullandıkları URL’leri geri izleme; örneğin, Blogger A olarak, Blogger B’nin blogunda yayınladığı bir şey hakkında yazdığınızda, Blogger B’ye blogunuzda ondan bahsedildiğini bildirmek en iyisidir. Geri izlemeler,  blogunun alıntılandığını belirten bir e-posta gönderir.

Şirketler olağanüstü bir oranda blog yazıyor. Microsoft ve Boeing gibi büyük şirketlerden terzilik işletmesi ve pazarlama ve halkla ilişkiler firması gibi küçük şirketlere kadar her türden işletme, olumlu deneyimler yaratmak, etkiyi artırmak ve sağlamak için blogların devrim niteliğindeki gücünü kullanıyor. sürekli diyaloglar Bu işletmelerin bazıları rakipleriniz, diğerleri ortaklarınız olacak ve hatta bazı bloglar çalışanlarınız tarafından yazılabilir.

GM’nin giderek daha popüler ve saygın olan blog serilerinden Disney Channel’ın blogları bir iç iletişim aracı olarak kullanmasına kadar, giderek daha fazla sayıda şirket, mevcut ve gelecekteki zorluklarını doğrudan aşmak için blogların çeşitli gücüne yöneliyor. Bloglar, müşterilerinin ve ortaklarının şirketlerin günlük olarak neler yaptığını görmelerine olanak tanır ve bu, müşterilerin blog işletmeleriyle iş yapmaya devam etmeleri için güçlü bir motivasyon kaynağı olabilir.

GM’nin popülaritesi haberleri yayar, meraklılar için bilgi sağlar ve binlerce meraklının kendileri için neyin önemli olduğunu tartışabilecekleri bir topluluk alanı yaratır. GM ayrıca, daha özel ilgi alanlarına sahip müşterilerin ilgisini çekmek için özel bir blogu oluşturmuştur.


En iyi blog siteleri
En çok Okunan blog siteleri
Blogger
Günlük blog yazıları
En iyi blog yazıları
Kişisel blog siteleri
Google blog
Yazar blog siteleri


Müşterilerin kendileri için neyin önemli olduğu hakkında konuşabilecekleri bir yer yaratmak, işletmenizin iletişimi artırmak, markanızı yeniden tanımlamak ve iş yapma şeklinizi değiştirmek için blogları kullanabileceği çok sayıda yoldan yalnızca biridir.

Muhtemelen dünyanın en büyük ve en başarılı şirketlerinden biri olan Microsoft, blogların gücünü biliyor. Binlerce Microsoft ürün yöneticisi, geliştiricisi, test uzmanı ve yöneticisi, müşterilerle doğrudan açık ve yetkili bir şekilde konuşmak için blogları kullanıyor; müşteri şikayet, öneri ve fikirlerini dinlemek; ve müşterilerin ve iş ortaklarının söylediklerini takip etmek.

Aslında Microsoft, blog araştırmasını o kadar ayrıntılı kullanır ki, her ürün geliştirme ekibi, uygulamalarda önemli değişiklikler yapmadan önce blog geri bildirimi aramaya yönlendirilir. Bloglar Microsoft’u çalıştırmaz, ancak bu konuda herhangi bir şey yapmak için çok geç olmadan ürünler hakkında gerçek tüketici bilgileri alması gereken bir şirket için benzeri görülmemiş düzeyde geri bildirim sağlarlar.

Dallas Mavericks basketbol takımının sahibi Marc Cuban, “bir medya sorusuna yalnızca sonucun muhabirin veya köşe yazarının yazmayı amaçladığı şey olması için derinlemesine yanıtlar vermekten bıktığı için blog yazmaya başladı ve ben de onların hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için sadece yemdim.” nokta.”

Blogları, “bir konudaki pozisyonumu bütünüyle sunmanın ve iki saatlik bir sohbeti 500 kelimeye nasıl sığdırdıkları konusunda endişelenmenize gerek kalmamasının” ideal bir yolu olarak gördü. Cuban, konulara ve ilgi alanlarına ilişkin düşüncelerini ifade etmesine olanak tanıyan bir blog oluşturdu. Blog yazma tutkusu, ekibinin hayran kitlesini daha da güçlendirmeye hizmet etti.

Şirketinizin dışındaki müşterilerle açık bir görüşme yapmak işinizi dönüştürebilirse, çalışanların ilgi alanlarını ve çalışma fikirlerini paylaşmaları ve ilişkiler kurmaları için alan sağlamak daha da güçlü olabilir. 2005 yılının ortalarında IBM, çalışanlarına hizmet vermek için dahili bloglara yöneldi.

IBM’in resmi blog oluşturma politikası, bu blog ağının birincil hedeflerinin çalışanların öğrenmesi ve katkıda bulunması olduğunu belirtir. Disney Channel ayrıca dahili bloglardan yenilikçi bir şekilde yararlanmıştır. Şirket bir zamanlar mühendislik değişikliklerini ve sorunlarını takip etmek için büyük kağıt günlükleri kullanırken, birkaç yıl önce Disney bu görevler için bloglar uygulamaya başladı. Artık bloglar, kağıdın uygulanamazlığına entegre, çalışan odaklı bir çözüm sunuyor.

Dahili olarak blog yazmaya izin veren birçok işveren, blog yazan çalışanların iş günlerini ve tutumlarını değiştirdiğini fark eder. İşlerinden daha çok keyif alıyorlar, ekipleri dışındaki insanlarla daha çok bağlantı kuruyorlar ve yepyeni bir ölçekte bilgi paylaşıp alıyorlar.

Bu şirketler, çalışanlarının daha iletişimsel, daha ilgili ve daha dışa dönük olmalarının bir sonucu olarak ürünlerinin, süreçlerinin ve hizmet kalitesinin arttığını görüyor. Bu yazı dizisi boyunca, iş dünyasında gerçek bir fark yaratmak için blogları kullanan şirketlere bakacağız.

Bu şirketlerin önemli bir kısmı teknoloji sektöründedir, çünkü bu sektör bloglamanın başladığı yerdir. Bununla birlikte, kiliselerden demiryollarına, yoğurt ve dondurma şirketlerinden perakende satış mağazalarına ve kuyumculardan büyük bir kablo şirketine kadar her işletmede blogların büyümesi şaşırtıcıdır; hepsi işlerini dönüştürmek için blogları yenilikçi yöntemlerle kullanıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir