Blog Tabanlı Sistem  – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Blog Tabanlı Sistem  – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

6 Şubat 2023 Web TABANLI PROGRAMLAMA Web tabanlı Ne demek 0
Piyasalar ve Ticaret

Blog Tabanlı Sistem

Yeni blog tabanlı sistem hızla o kadar popüler oldu ki, sistemin kullanıcıları yeni özellikler ve yetenekler talep etmeye başladı. Özellikle, önceki her sistemin kullanıcıların yeni girişler için günlükleri manuel olarak kontrol etmesini gerektirmesine rağmen, kullanıcılar sistemi yeni girişler için kontrol etmek zorunda kalmaktan hoşlanmadılar. Kullanıcılar ayrıca bilgileri şirketteki veya mühendislik grubundaki diğer kişilere iletmekte zorlandılar.

Sonuç olarak, Pusateri ve grubu sistemde bazı değişiklikler yaptı. Bilhassa, e-postayı bildirim yöntemi olarak kullanma cazibesinden kaçındılar ve bunun yerine, o zamanlar en popüler haber akışı oluşturma yöntemi olan RSS’yi kullanmaya karar verdiler.

Beslemelerle bağlantılı olarak, beslemelerde güncel kalma mekanizması olarak kullanmaya karar verdiler. Yeni RSS öğelerinin tıpkı normal e-posta gibi ekrana gelmesini sağlayan bir Microsoft Outlook eklentisidir.

Net sonuç, kullanıcıların yalnızca RSS öğelerini hızlı ve kolay bir şekilde iletmekle kalmayıp, bir kullanıcı istese de istemese de bir e-postaya otomatik olarak dahil edilmek yerine, beslemelere abone olma konusunda kontrol sahibi olmalarıydı.

Sistemi yazılım odaklı yerine kullanıcı odaklı hale getiren Disney, sistemi ve istekli bir kullanıcı topluluğunu hızlı bir şekilde benimsedi. RSS ve NewsGator kombinasyonu sayesinde değişiklikler çok daha yüksek bir görünürlük düzeyine sahipti ve bilgi aktarımının çoğunu e-postadan bloga taşıdı. Ek olarak, kullanıcılar bir blog girişi hakkında yorum yapabilirler, bu da arşivleri ararken çok yardımcı oldu.

Geleneksel bilgelik, üst düzey bir değişiklik yönetimi sisteminin bir vardiya günlüğü ortamı için en iyisi olacağını söyler. Maliyet, yazılımın ötesine geçerek danışmanlara ve uygulama maliyetlerine kadar uzanabilir. Bu yaklaşım çok paraya mal olacaktı ve bir araya getirilmesi oldukça fazla zaman alacaktı.

Alternatif, işi basit tutmak, neyin işe yaradığını görmek ve neyin işe yaramadığını düzeltmekti. Blog yazılımı sadece düşük maliyetli değildi, aynı zamanda 48 saatten daha kısa sürede çalışmaya başladı. Blog projesinin amacı, başlangıç noktasına gelmek (diğer bir deyişle, diğer yazılımın ulaştığı noktaya ulaşmak) ve ardından kademeli iyileştirmelere odaklanmaktı.

Blog yazılımı seçimi, Disney’in yazılımı gerektiği gibi değiştirmesine de izin verdi, bu, birçok üst düzey sistemin basitçe izin vermediği bir şeydi.

Pusateri’nin yeni çözümler veya paradigmalar uygulamak isteyen şirketlere tavsiyesi şudur: Çalışanlara bunun yeni bir çözüm veya paradigma olduğunu söylemeyin. Onlara işlerini kolaylaştıracağını söylemeniz yeterli. Ayrıca, bozuk olan her şeyin onarılacağı konusunda onlara güvence verin.

Disney şu özellikleri taşıyan bir sistem arıyordu:

• Bilgisayar tabanlıydı, böylece çalışanların bilgileri fiziksel bir yerde yazması veya arşivlemesi gerekmiyordu
• Geçmiş girişlerin düzenlenmesine izin verildi
• Makul arama yeteneklerine sahipti
• Kullanıcıların yalnızca bilgilendirilmelerine değil, aynı zamanda kontrol etmelerine de izin verildi.
• Bakımı kolay, düşük maliyetli ve uygulaması kolaydı
• Özelleştirilebilirdir.


Web TABANLI PROGRAMLAMA
Scratch
Web tabanlı Yazılım
Web tabanlı Ne demek
Web tabanlı Yazılım Nedir
Web tabanlı PROGRAMLAMA dilleri
WEB TABANLI PROGRAMLAMA PDF
Bulut tabanlı uygulamalar


BLOG ATMOSFERİ OLUŞTURMAK

Blog yazmaya başladığınızda ve blog yazmanın karmaşıklıklarını, faydalarını ve potansiyel yanlarını takdir ettiğinizde, hiç şüphesiz çalışanlarınızı blog yazmaya nasıl ikna edeceğinizi merak etmeye başlayacaksınız. İlk adım, çalışanlarınızın bir kısmının zaten blog yazıyor olma ihtimalinin tamamen yüksek olduğunun farkına varmaktır.

Dünyadaki milyonlarca blog varken, çalışanlarınızın hiçbirinin blog yazmadığını varsaymak, çalışanlarınızın hiçbirinin çevrimiçi olarak müzik indirmediğini varsaymak kadar safça olabilir, ancak olasılık kesinlikle sizin lehinize değildir.

Çalışanlarınızla bloglama hakkında iletişim kurun. Bazı şirketler için bu, blog oluşturma hakkında bir personel toplantısı anlamına gelebilir; diğerleri için, girdi isteyen bir e-posta olabilir.

En azından, bir blog oluşturma politikası ve yöneticilere blog oluşturma ile ilgili sorunların nasıl ele alınacağı hakkında bazı bilgiler içermelidir. Herhangi bir blog oluşturma politikasının veya yönergesinin amacı, neyin kabul edilebilir neyin kabul edilemez olduğunu iletmek olmalıdır. Bazı şirketler aslında blog yazmayı bir çalışanın gününün gerekli bir parçası haline getirmeyi tercih ediyor.

Bununla birlikte, sağlıklı bir blog oluşturma ortamı oluşturmak, oluşturduğunuz politikanın ötesine geçer. Blog yazan ve blog yazmayı teşvik eden yöneticilere sahip olmak, bir gereklilik olmasa da blog yazmayı tanıtmanın harika bir yoludur. Sağlıklı bir blog oluşturma ortamının anahtarı, şirketin, liderlerin ve yöneticilerin blog yazmaya, blog yazarlarına ve blog geri bildirimlerine değer vermesidir.

Bu nedenle kurumsal bir bloga, ürüne özel bloglara (araba veya yazılım gibi ürünler yapıyorsanız) veya pazara özel bloglara (çok çeşitli ürünler oluşturuyorsanız) sahip olmak önemlidir. çeşitli konumlar ve bu nedenle bu geri bildirimi çeşitli şekillerde kullanmanıza izin verir.

Blog yazan çok sayıda şirketin yalnızca bir resmi blogu vardır ve bu o kadar odaklanmıştır ki, başka bir pazarlama aracı gibi görünür. Bu yaklaşım problemlidir, en büyük problem müşterilerin sizinle birçok blog yerine tek bir blog üzerinden iletişim kurmasına izin vermesidir.

Bloglara değer veren bir kültür oluşturmak için bloglar oluşturmanız gerekir.

• Bloglara değer veriyoruz.
• Blogculara değer veriyoruz.
• Blog tabanlı girdiye değer veriyoruz.
• Blog yazan çalışanlara değer veriyoruz.
• Blog yazan müşterilere değer veriyoruz.

Bu değer ifadelerinin her biri önemlidir. Bloglara değer vermek, ortalıkta yeterince gürültü yapılırken, gerçek müşteri geri bildirimlerini bulmanın ve okumanın diğer tüm müşteri iletişim biçimlerinden daha değerli olabileceğini fark etmek anlamına gelir. Blog yazarlarına değer vermek, “evet, oradalar” demekten daha fazlasını içerir; şirketiniz ve ürünleriniz hakkında geri bildirim almak için blogculara ve müşterilere ulaşmak anlamına gelir.

Tutkulu müşteriler yaratmak etkilidir, ancak mevcut etkileyicilere ulaşmak ve onlarla ilişkiler kurmak yalnızca işinizde devrim yaratmayacak, aynı zamanda üçüncü değer beyanının yolunu açacaktır.

Blog tabanlı girdiyle ilgili zorluk, geri bildirim almak değil; hem olumlu hem de olumsuz geri bildirimlerle ne yapacağınızı bilmek ve geri bildirimlere açık ve zamanında yanıt verebileceğiniz bir yere sahip olmaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir