Çalışanları Pazarlama İçin Motive Etmek – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Çalışanları Pazarlama İçin Motive Etmek – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

23 Eylül 2022 9 çalışan tipi ve motivasyon Yolları Personel motivasyon yöntemleri Satış ekibi motivasyon sözleri 0
Ticari Düşünceler

Çalışanları Pazarlama İçin Motive Etmek

İş ortaklarınızdan daha iyi satış sonuçları mı istiyorsunuz? Geçenlerde bir ortak bana, “Yıllardır bir bonus planımız var ve kimsenin umurunda değil” dedi. Bu, firmanız için geçerliyse, belki de tazminat planınızı yeniden düşünmenin zamanı gelmiştir.

Personele, çalışılan saatler için sabit bir maaş öderseniz, o zaman tam olarak bunu alırsınız. Yaratıcı bir bonus planı, çalışanları müşterileri çekmeye ve elde tutmaya yardımcı olmaya teşvik edecektir.

Sadık çalışanları bulmak ve elde tutmak, pazarlama başarısının sırlarından biridir. Yaratıcı ve eğlenceli ödeme planları oluşturduğunuzda ve tanınma ve aile desteği gibi diğer motive edici unsurlardan yararlanabildiğinizde, en iyi çalışanlarınızı elinizde tutacak ve çalışmaları konusunda onları heyecanlandıracaksınız. Ayrıca, kendileri gibi daha fazla insanı işe almanıza yardımcı olabilirler.

Bu kavramı son birkaç yılda birçok firma ve diğer danışmanlarla derinlemesine araştırdım. Başarı yaratan teşvik ödeme planlarının beş özelliğini bulduk.

Çaba için Ödül

Bir potansiyel müşteriyi etkileşime geçmeye hazır hale getirmek için ortalama 27 pazarlama denemesi gerektiğini söylüyor. Uzun bir satış döngüsünde ivmeyi korumak önemlidir, ancak zordur. Çoğu insanın ikinci veya üçüncü denemeden sonra vazgeçmesine şaşmamalı. Yeni müşteriler kazandıran, tekrarlanan pazarlama çabalarının kümülatif etkisidir. Emekleri ödüllendiren firmalar, çalışanlarını uzun vadede karşılığını verebilecek ilişkiler kurmaya teşvik eden bir ortam yaratır.

Ödüllendirme çabası bankayı kırmak zorunda değildir. Çalışanlarınıza, ikramiyelerinin ve zamlarının en az yarısının pazarlama çabalarına bağlı olduğunu bildirin.

Çalışanlarınızın Kontrol Edebileceği Sonuçları Ödüllendirin

Müşterinin faturayı ödemesini beklemeyin. Müşteri adayı oluşturmak için ödeme yapın. Müşteri adayı yeni bir müşteri olmasa bile onlara ödeme yapın. Nitelikli potansiyel müşterilerle tanışma başlatmak, desteklemeniz için değerli bir alışkanlıktır. Sivil toplum ve iş kulübü toplantılarına düzenli katılım için ikramiye ödeyin.

Ödülleri Zamanında Yapın

Tekrarlanmasını istediğiniz çabayı ve sonuçları hızla ödüllendirin. Yine, müşteri ödeyene kadar beklemeyin. Hızlı ödüller daha fazla eylemi teşvik eder.

Açıkça ve Sıklıkla Ödüllendirin

Personel toplantılarında düzenli olarak ikramiye çekleri dağıtabilirseniz, heyecan yaratacaksınız. Herkese açık olarak ödüllendirdiğinizde, paradan daha güçlü bir motivasyon aracı kullanıyorsunuz: tanınma. İyi yapılmış bir iş için akranları tarafından tanınmak, paradan daha uzun ömürlüdür.

Ürünler, Tatiller veya Eğlence ile Ödüllendirme

Televizyonlar veya geziler gibi ürünler, para harcandıktan çok sonra hatırlanır. Maddi öğelerle ödüllendirdiğinizde, çalışanı daha uzun süre etkilersiniz ve eşini olumlu yönde etkileyebilirsiniz.


Satış yapmayı seviyor musunuz bu konudaki motivasyonunuz nedir
Personel motivasyon yöntemleri
Satış motivasyonu
Satış ekibi motivasyon sözleri
9 çalışan tipi ve motivasyon Yolları
Motivasyon fikirleri
Ekip motivasyon Konuşması
Personel motivasyon Konuşması


Önümüzdeki 12 Ay İçinde Firmanızı İnşa Etmenin Sekiz Yolu

Bu, işinizde pazarlama ve satışın gücünü devreye sokacağınız yıl mı olacak? Cevabınız evet ise, işte başarının sekiz anahtarı:

1. Kendi Kârınıza Değil, Müşterinin Kârına Odaklanın
Rutin vergi beyannamesi hazırlama hizmetleri veya vasiyet hazırlığı için sınırlı bir talep var, ancak müşterilerin karlarını artırmalarına yardımcı olan profesyonellere sınırsız talep var!

2. Uyum Sezonu Sırasında Hazırda Bekletme
Müşteriler, işleriyle ilgili yardımla hiçbir zaman geçen yılın mali sonuçlarıyla veya vergi yükümlülükleriyle karşı karşıya kaldıklarında olduğundan daha fazla ilgilenmezler. Bu başvuru sezonunda tanıştığınız her müşteriye çapraz satış yapmayı şimdi planlayın. Önceden hazırlanmış basın bültenleri, makaleler ve postalar ile çabayı artırın.

3. Müşterilerinizin Ekip Üyeleriyle İlişkiler Kurun
Bu yıl, en iyi 10 müşterinizin diğer profesyonelleriyle buluşmayı planlayın. Bu insanlar, topluluğunuzda hareket edenler ve çalkalayıcılardır. Müşteriniz için çalışan bir ekip oluşturarak, sizin için çalışan bir tavsiye ekibi de oluşturmuş olursunuz.

4. Eşsiz Bir Satış Teklifi Geliştirin ve Ücretler Hakkında Konuşmayı Bırakın
Potansiyel müşterilerle buluşurken, sunabileceğiniz değere ve sizi rakiplerinizden farklı kılan şeylere odaklanın. Ücret terimleri neredeyse sonradan düşünülmelidir.

5. Daha İyi Sorular Sormayı Öğrenin
Nasıl iyi sorular sorulacağını bilmek, etkili bir danışman olmanın temelidir. Sorgulama yoluyla, müşterilerinize yardımcı olmak için bilmeniz gerekenleri öğrenirsiniz.

6. Müşterilerin Geleceğe Hazırlanmasına Yardımcı Olun
Müşteriler bugün ve yarınla ​​dünden daha fazla ilgileniyorlar. Müşterilerinizin hizmetlerinizi daha iyi kararlar vermeleri ve iş kararları vermeleri için bir temel olarak kullanmalarına yardımcı olun.

7. Bir Hizmet Matrisi Hazırlayın
En büyük müşterilerinizin ve kullanılan hizmetlerin bir matrisini hazırlayın. Muhtemelen müşterilerinizin %5’i (aileler ve kontrollü gruplar dahil) gelirinizin %50’sinden fazlasını oluşturuyor. En iyi fırsatlarınızı belirlemek için matrisi kullanın.

8. Daima Söz Verdiğinizden Daha Fazlasını Verin
Müşteri beklentilerinizi her zaman %1 oranında aşın ve sürekli bir mutlu müşteri akışına sahip olacaksınız. Bazen baskı altındayken, gerçekçi bir şekilde yapılmadan önce bir raporun teslim edileceğine söz verebilirsiniz. En erken değil, dış tarihi vaat ederek beklentileri yönetmeyi öğrenin. O zaman daha erken teslim et.

Stratejiler Pazarla Başlar

Büyümesi önceki üç yıl boyunca düzleşen büyük bir firmayla çalışma zorluğu yaşandı. (Aksine, önceki beş yılda firma çift haneli büyüme yaşamıştı.)

Son iki yılda sahiplerin kazançları azalmıştı. Stratejik değerlendirme sürecimiz sırasında, firmanın üç yıllık düşüşten önce tanınmış bir stratejik planlayıcıyı işe aldığını ve onun tavsiyelerine uyduğunu öğrendim.

Kar ve Kaliteyi Sıkıştırmak için “Standart” Tavsiye

Bu planlamacı firmaya ne gibi tavsiyelerde bulundu? 

• Ortak kazançlarını iyileştirmek için ortak ücret saatlerini artırmalısınız.
• İşe alım sürecini azaltın ve personelinizden yüksek ücretli saatlere odaklanın.
• İdari personelin boyutunu azaltmaya yardımcı olması için teknolojiyi daha fazla kullanın. Her sahip için bir idari kişi yerine, her üç için bir kişiye indirin.
• Sistemleri her üç yılda bir değiştirmek yerine beş yılda bir değiştirmek için teknoloji yatırımlarını erteleyin.
• Tüm eğitimi kurum içinde getirin.

Bu son derece saygın stratejik planlayıcı firmaya bir felaket planı vermişti. Eğitim, teknoloji ve pazarlamadan elde edilen kısa vadeli kârlar sıkıştırıldı.

Sadece üç yıl içinde, muhtemel boru hattı kurudu ve sahibinin bilgisayar ağı, şu anda mevcut olana kıyasla “hantal” hale geldi. Sahiplerin karı iki yıl boyunca yükselirken, üçüncü yılla birlikte sahipleri her zamankinden daha çok çalıştıkça kârları düşmeye başladı. Sahipler artık piyasaya değil içeriye bakıyorlardı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir