CEO Blogları – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

CEO Blogları – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

10 Şubat 2023 ceo blog examples ceo blog for employees 0
BİR TİCARETÇİNİN GELİŞİMİ

PERSONEL BLOGLARI

Personel blogları, şirketinizin araç kutusundaki en keskin araçlardan biri olabilir. İyi personel blogları sektörünüzü etkileyebilir, müşterilerinizin deneyimlerini iyileştirebilir ve personelinizi insanlara yardım etmeleri için güçlendirebilir. Bir CEO, yönetici ve işletme sahibi genellikle büyük resme bakarken, bir personel blog yazarı günlük zorluklar ve zaferler hakkında blog yazabilir.

Blogger bir yazılım geliştiriciyse, ilk personel blog yazarlarının birçoğunun eskiden olduğu ve hâlâ da öyle olduğu gibi, genellikle kod parçacıkları, yeni teknolojinin durumu ve öğrendiği yeni ve yenilikçi şeyler hakkında blog yazacaktır.

Aşçıysa, yeni tariflerden, başarı için ipuçlarından ve kendi restoranını açtığında menüye neler koyacağından bahsedecek. Pazarlama alanındaysa, yeni pazarlama teknikleri, gerçek sohbetleri teşvik etmenin yolları ve şeffaflığın değeri hakkında konuşacaktır.

Personel blog yazarları, kendilerine, şirketlerine ve müşterilerine yardımcı olmalarını sağladığı için blog yazmayı severler. Personel blog yazarları, bilgi ve deneyimlerini paylaştıkları ve başkalarını da aynı şeyi yapmaya teşvik ettikleri ve birlikte herkes kendi başına öğreneceğinden daha fazlasını öğrenen demirci blogcularının özüdür. Bu biraz başarılı bir ekip çalışmasına benziyor: herkes çok çalışıyor ve sonunda herkes koyduğundan fazlasını alıyor.

Personeli blog yazmaya teşvik etmek, kontrolü devretmek ve personelinizi halkla doğrudan iletişim kurma yetkisi vermek anlamına gelir; bu, açık bloglama politikalarının bu kadar önemli olmasının nedenlerinden biridir. Bu çalışmalar eki, bir blog oluşturma politikası örneği içermektedir.

İşverenler de politikalarını çalışanlarına göre şekillendirdiler. Örneğin IBM, çalışanların kendi blog oluşturma politikalarını yazmalarına izin verdi. Sonuç, yetkilendirme için temel kuralları ortaya koyan ama aynı zamanda çalışanları risk almaya teşvik eden adil ve dengeli bir hükümdü.

Şirketinizin blog oluşturma politikası benzersiz olmalıdır. Oldukça rekabetçi bir sektördeyseniz, personelinizin günlük olarak neler olup bittiği hakkında blog yazmasını istemeyebilirsiniz. Personelinizin müşteri sorunlarıyla doğrudan ilgilenmesini istemeyebilirsiniz, dolayısıyla politikanız bu sorunları bir müşteri hizmetlerine veya teknik destek ekibine yönlendirmelerini şiddetle tavsiye edebilir.

Gerçek şu ki, çoğu işletme için personel blogları onaylansa da onaylanmasa da var olacaktır. Onları cesaretlendirmek, güçlerini kullanmak anlamına gelir. Onların cesaretini kırmak, basit bir iletişim ve güven meselesi yüzünden iyi çalışanları kaybetmek anlamına gelebilir.

CEO Blogları

CEO bloglar birkaç satırı aşar. Birçok yönden, içeriden bilgi içeren personel bloglarıdır. Ayrıca, genellikle günlük işlerle ilgilenmedikleri, ancak genellikle büyük resim modunda oldukları için CEO blogları gibidirler.

Bu nedenle, halkla ilişkiler ve pazarlama çalışanları gibi uzman blog yazarları, BT ve müşteri hizmetleri gibi alanlardaki yöneticiler, iş geliştirme uzmanları ve genel olarak danışmanlar, personel blog yazarlarının cana yakın stilini CEO, yönetici gibi etkili statülerle karıştırma eğilimindedir. 

Örneğin, yüzlerce (binlerce değilse de) başarılı halkla ilişkiler ve pazarlama blog yazarı her gün çalışmalarını yayınlıyor. Bu insanlar TheNewPR/Wiki’de röportajlar ve makaleler içeren kendi bilgi havuzlarını başlattılar. Ayrıca, dünyanın önde gelen halkla ilişkiler ve pazarlama profesyonellerinin kendileri için önemli olan konularda değerli makalelerle katkıda bulunduğu yıllık Yeni Halkla İlişkiler Blog Haftası’na da ev sahipliği yapmaktadır.

Aşılmamak için, iş profesyonelleri bloglarında çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapar. Kapitalistler Karnavalı, önde gelen iş yazarlarının önemli iş bloglarına katkıda bulunduğu aylık bir etkinlik olan Business Blog Kitap Turunda blog yazan en iyi iş beyinlerinin katkılarıyla haftalık bir etkinliktir.

Her endüstrinin önde gelen blogları vardır ve blogcularınızın blog endüstrisinin daha yüksek profilli üyeleri arasında olması asla kötü bir şey değildir. Bu uzman blog yazarları, bir parça berber, bir parça demirci, iki parça köprü ve iyi bir ölçü için sadece bir tutam tabela ve gazete atılmıştır.


ceo blog examples
ceo blog for employees
ceo blog names
ceo blog nation
executive blog
how to write a ceo blog
blog ceo org pl
chief executive officer website


Cana yakın, bilgili, paylaşmaya fazlasıyla istekli oldukları değerli bilgilerle dolu, ilişki odaklı insanlardır. Başarılı uzman blogcuları teşvik etmek, “Hey, bir blog açmayı düşündünüz mü?” Bu mesleklerdeki çoğu kişi zaten blog yazmanın ve etkisinin farkındadır ve dahil olmak için sadece hafif bir dürtmeye ihtiyaçları vardır.

Bu, uzman bir blog yazarı olmanın kolay olduğu anlamına gelmez. Sürekli büyüyen bir uzman havuzunda, şirket desteğinin bu kadar değerli olmasının nedenlerinden biri de yalnızca dikkat çekici olanların fark edilmesidir.

Çok az sayıda uzman blog yazarı bir şirket içinden blog yazar; çoğu bağımsızdır ve kendi zamanlarına sahiptir. Bu alanlardaki mevcut profesyonelleri desteklemek ve teşvik etmek, onları yalnızca farklı kılmakla kalmayacak, aynı zamanda onları daha iyi blog yazarları yapacak benzersiz bir bakış açısı sağlayacaktır.

Birçok yönden, bu bölüm alışılmadıktı. Blogları pratik olarak kullanabileceğiniz pek çok yolu incelemek yerine, harici bloglara “zihniyet” veya “kişilik” açısından bakmayı seçtim. Bu profillerin neredeyse tamamının faydasını görmeniz ve hatta bunlardan birkaçıyla özdeşleşmeniz tamamen muhtemeldir.

Gerçek şu ki, blog yazarları, sıradan insanlardan daha fazla önceden tanımlanmış bir kişilik listesi değildir. Bloglar, onları yazan insanların bir yansımasıdır ve blog yazarları, seslerini, düşüncelerini, görüşlerini ve bilgilerini ifade edebilecekleri bir yere sahip olan kişilerdir.

Blogları işletmeniz için pazarlama araçları olarak kullanmak, gerçekten de insanların kamusal alanda kendileri olmalarına izin vermekle ilgilidir. Korkutucu, heyecan verici ve zorlayıcı olabilir. En büyük zorluklardan biri, ne bekleyeceğinizi bilmektir ve umarız bu bölümdeki kişilikler ve örnekler, şirketinizin başarı için blog yazabileceğine nasıl inandığınız konusunda düşünmeye yardımcı olmuştur.

İnsanların nasıl düşündüklerini öğrenmenin en iyi yolu onları gözlemlemek değil, onlara sormalısınız. Biriyle etkileşime geçmenin en iyi yolu anket yapmak değil, soru sormaktır. Ve gerçek iletişim kurmanın en iyi yolu, en fazla değeri bulacağınız iki yönlü çeşitlilik, iki yönlü bir ortamdır.

Bir sonraki bölümde, dahili blog oluşturmaya şirketlerin bunu neden yaptığına, ne tür dahili blogların var olduğuna ve başarılı bir dahili blogu nasıl başlatacağınıza bir göz atacağız. Sonraki yazımız, blog yazmaya nasıl başlanacağı, blog yazarlarının söylediklerinin nasıl izleneceği ve blog yazmanın geleceği ele alınır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir