ÇEVRİMİÇİ DESTEK FAALİYETİ – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

ÇEVRİMİÇİ DESTEK FAALİYETİ – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

19 Nisan 2023 Microsoft canlı destekMicrosoft canlı destek Microsoft destek Hattı Türkiye 0
Ticari Düşünceler

ÇEVRİMİÇİ DESTEK FAALİYETİ

Şirketin potansiyel faydaları burada bitmiyor. Müşteriler, çevrimiçi desteği daha sık kullanarak, şirket Web sitesi için daha fazla trafik oluşturur ve bunun da üç potansiyel sonuçsal faydası vardır:

• sonuç olarak şirketin görünürlüğünün ve farkındalığının artması muhtemeldir;
• şirket, çevrimiçi hizmet tesisini destekleyen, kullanıcılarından oluşan bir çevrimiçi topluluk oluşturma fırsatına sahiptir;
• topluluklar ayrıca sanal sürekli hareket motorları olarak işlev görme eğilimindedirler: kendi ilgi ve ivmelerini oluşturarak bir şirketin Web sitesi için daha fazla trafik oluştururlar ve topluluk üyeleri arasındaki görünürlüğünü ve farkındalığını daha da artırırlar.

Bu, en önemli kilit hedef kitle olan müşterileri etkilemenin nispeten ucuz bir yoludur. Bu etkinin maliyeti, gelişmiş müşteri hizmetleri desteği sağlayan paralel bir faaliyetin tesadüfi bir faydası olduğu için sıfır olarak hesaplanabilir. Bu artan etkinin net sonucu muhtemelen şirket için ek gelir olacaktır.

NAVİGASYON DESTEK HİZMETİ

Müşterilere sadece istediklerini vermek değil, aynı zamanda aradıkları yanıtı bulmalarını kolaylaştırmak da önemlidir. Bazı Web tasarım sistemleri, aşırı ayrıntılı teknoloji ile karıştırmak için inşa edilmiş gibi görünmektedir. Çağrı merkezleri çoğu kuruluşta nispeten sınırlı saatlerde çalışır ve genellikle kullanımı kolay, ancak zaman alıcı oldukları için hak edilmiş veya edilmemiş bir itibara sahiptir.

Bazı müşteriler, bir hizmet destek operatörüyle telefonla konuşamadıkları için kendilerini İnternet müşteri hizmetlerini kullanmaya yönelmiş bulurlar; diğerleri, bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle konuşmak için telefonu tutarken Web sitesinin hizmet alanlarını araştırır. Müşteriler, sorunlarını çözmek için başka bir yol deneyecek kadar uzun süre beklemeye devam ederse, bu şirketin telefon hizmetine yönelik lanet olası bir suçlama olmalıdır.

Servis sayfalarında gezinmek son derece kolay olmalıdır. İhtiyaç duydukları bilgiyi bulmayı daha da zorlaştırarak, bir soruları olduğunda müşterilerin hayal kırıklığını artırmanın hiçbir faydası yoktur.

Bu, Web sitesinin son derece ‘kaygan’ olacak şekilde tasarlanması gereken, müşterilerin aradıkları sayfalara hızlı bir şekilde erişmelerine, bilgileri hızlı bir şekilde özümsemelerine ve ardından hızla ayrılmalarına olanak tanıyan bir alandır. Müşteri hizmetlerine duyulan ihtiyaç, müşterilerin normalde kullanmadıkları bir Web sitesini ziyaret etmelerini teşvik edebilir, bu nedenle ilk ziyaretlerinde sitede kolayca gezinebilmeleri de önemlidir.

Çevrimiçi hizmeti kullanımı kolay hale getirme fikri, müşteri desteğinin nasıl sağlanacağına ilişkin kararları yönlendirmelidir. Sorularının yanıtlarına ilişkin çok bariz yönlendirmeleri kaçıran müşteriler her zaman olacaktır, ancak şirketin yanıtları mümkün olduğunca basit hale getirme sorumluluğunu alması gerekir.

Tipik ve basit bir test, müşterilerin sorunlarını tanımlamak için gerçekten kullandıkları ifadeleri almak ve bunları şirketin Web sitesindeki arama aracına girmektir. Şirketin kendi ürün açıklama terimlerinin bile şirketin kendi Web sitesinde yapılan bir aramada sonuç olarak görünmemesi şaşırtıcıdır.


Microsoft canlı destek
Microsoft destek Hattı Türkiye
Microsoft Müşteri destek Hattı
Microsoft canlı destek chat
Google canlı destek
Apple canlı Destek
apple destek hattı 7/24
Microsoft destek telefon


Müşterilerin çevrimiçi bir hizmete güvenebilmeleri için sorularını görüntüleyebilmeleri ve ilerlemelerini kontrol edebilmeleri gerekir. Bunu kendileri yapamazlarsa, makul bir şekilde önceki sorgularına ne olduğunu soran başka bir e-posta gönderirler.

Bu, ya yeni ve ayrı bir araştırma olarak “sisteme” emilecek ya da takip sorularını orijinal soruyla ilişkilendirmek için kaynaklar elde edecek (dikkat dağıtacaktır). Müşterilerin kendi “hesap” sorgularını görüntüleyebilmeleri çok daha iyidir. Bu hesap, telefon operatörlerinden almış olabilecekleri soruların çözümleri ile birleştirilebilirse, çok daha iyidir.

Sıklıkla kendimizi bir soruna çözüm bulduktan 6 veya 12 ay sonra aynı sorunun tekrarladığı bir durumda buluruz. Tek bildiğimiz, bize yardım edebilecek biriyle telefonda konuştuğumuz, bu yüzden tekrar aradık. Bizi tanımlamanın bir yolunu bulan, ‘hesabımızı’ geri alan ve çözümü bize tekrarlayan tamamen farklı bir çağrı merkezi operatörüyle konuşuyoruz.

Bilgi zaten bir veritabanında mevcuttu ve telefona başvurmadan kolayca almamız için kullanılabilir hale getirilebilirdi. Her nasılsa, bir müşteri kendi sorunlarını diğer herhangi bir yöntemden daha hızlı ve daha kolay çözebildiğinde, şirket ve ürünleri hakkında “daha iyi” hissetmeleri muhtemel görünüyor.

Alternatif olarak, hiç tanımadıkları birine aynı hatayı tekrar yaptıklarını, çözümü hatırlayamadıklarını ve büyük olasılıkla 6 veya 12 ay sonra aynı telefon görüşmesini tekrar yapacaklarını açıklamak zorunda kalmanın hafif bir utancına sahip olmalarıdır. 

ÇEVRİMİÇİ HIZDA HİZMET

Müşteriler bir şirkete e-posta göndermeleri gerektiğini hissediyorlarsa, e-postanın hızlı bir şekilde yanıtlanması gerektiğine şüphe yok. “Hızlı” çevrimiçi, kesinlikle aynı iş günü içinde iki ila dört saat içinde anlamına geliyor gibi görünüyor. Tepkinin anında verildiği bir telefon görüşmesinden farklı olarak, müşteriler e-postalarının alındığını öğrenene kadar beklemeye bırakılır.

Gelen bir müşteri hizmetleri e-postası alındığı anda tetiklenen otomatik bir geri dönen e-posta, en azından müşterilerin mesajlarının alındığını bilmesini sağlar. Ayrıca, müşterilerin e-postalarının teslim seçeneğinde belirledikleri öncelik düzeyini fark etmek, sorunu çözmedeki aciliyetini belirtmek ve aynı aciliyet düzeyini otomatik geri dönen e-postaya yansıtmak da yararlıdır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE HİZMET VERDİKLERİ MÜŞTERİLER ŞİRKET İLE İLGİLİ

GÖRÜŞÜ PAYLAŞIYOR MU?

Tüm telefon aramalarının merkezi bir çağrı merkezine yönlendirildiği bankaları (bunda genellikle bankalar hatalı görünüyor) sık sık duyuyoruz. Bu şekilde, arayan/müşteri, yerel şubeden tek seferde kaldırılıyor.

Teknoloji, fiziksel mesafenin getirdiği engellerin çoğunu ortadan kaldırabilir, ancak şirket ile müşterileri arasındaki yeni bir ilişkisel mesafenin bu engellerin yerini alması fayda sağlamaz. Telefon teknolojisi, müşterilere bariz bir şekilde merkezi bir kaynağa ulaştıklarını söylerse, müşteriler genellikle daha bir temsilciyle konuşmadan şirketle bağlarının koptuğunu hissedeceklerdir.

Daha sonra, tamamen yetkin olmalarına ve genellikle kendilerine yöneltilebilecek herhangi bir soruya yardımcı olma yeteneğine sahip olmalarına rağmen, müşteri ‘Web sitesi’ hakkında aradığı için güçsüz hale getirilen müşteri hizmetleri personeli ile konuştuklarını fark ederler.

Örgütsel olarak bu duruma tek bir çözüm var. Çevrimiçi teknoloji konusunda yetenekli ve deneyimli olan ve şirketin Web sitesinin nasıl çalışmak üzere tasarlandığını ve şirket ürünlerinin nasıl çalıştığını anlayan özel bir ekip oluşturun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir