BLOG KAYNAKLARI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

BLOG KAYNAKLARI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

22 Aralık 2020 0

BLOG KAYNAKLARI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

BLOG KAYNAKLARI

Müşterilerin bloglarını dinlemek, işletmenizi büyütmenin önemli bir parçasıdır çünkü size şirketiniz hakkında ne düşündüklerine dair bir pencere sunar. Gerçek tutku ve anlayış yaratır. Çalışan blogları benzerdir. Dahili blog oluşturma konusunda ünlü bir İngiliz uzmanı olan, dahili blogların şirketinizin başarısı için kritik olmasının ana nedenlerinden bazılarını ortaya koyuyor.

NEDEN DAHİLİ BLOGLAMA KAYALARI ?

En iyi yazılım sizin isteğinize göre eğilir. Davranışlarınızı ona uyacak şekilde değiştirmenizi sağlamak yerine, çalışma şeklinize uyar. Pek çok büyük, hantal bilgi yönetimi (KM) ve içerik yönetim sisteminin (CMS) düştüğü yer burasıdır: kullanıcıyı doğal olmayan ve rahatsız edici bir şekilde davranmaya zorlarlar ve bunları kullanmaya zorlanan herkes hemen durur. 

Bloglar ise doğası gereği esnektir. Tek yazarlı ve açık erişimli bir blogunuz veya birden çok yazarlı ve karmaşık bir erişim izinleri sistemi olan birden çok blogunuz olabilir. Ne istersen, ya sadece çalışan ya da tam olarak istediğin gibi hackleyebileceğin bir yazılım bulacaksın.

Uygulaması hızlı ve basit olan bloglar, çok büyük bir BT bütçesi gerektirmez. Blog oluşturma çözümlerinin en pahalısı bile geleneksel KM ve CMS platformlarının maliyetinin çok küçük bir kısmıdır, bu nedenle onlarla oynayabilir ve işe yaramazsa onları atabilirsiniz. Kullanımları da kolaydır: devam edecek 300 sayfalık bir kullanım kılavuzu veya üç günlük yatılı kurs yoktur. Web’de gezinebiliyorsanız, bir blog kullanabilirsiniz.

Bloglar, olay kaydı, vardiyalar arası iletişim, ekip oluşturma, proje yönetimi, bilgi paylaşımı ve iş görüşmeleri gibi neredeyse her amaç için uygundur. Bireylerin bildiklerini paylaşması, sorunları tartışması ve diğer kişilerle yeni bağlantılar kurması gereken herhangi bir senaryo bir blogdan yararlanabilir. Esneklik. Basitlik. Uygulama kolaylığı. Maliyet etkinliği. Dahili bloglamanın harika olmasının birkaç nedeni.

Herhangi bir büyük projede olduğu gibi, bir şirkette dahili bloglar başlatmak zor olabilir ve insanların bunları kullanarak benimsemesini, okumasını ve iletişim kurmasını sağlamak daha da zor olabilir. Aşağıda, başarılı bir dahili blog platformunun nasıl oluşturulacağına ve bunun doğru bir şekilde nasıl benimseneceğine dair bir dizi kural, yönerge ve tavsiye yer almaktadır. İlk adım, çalışanlarınıza ulaşmaktır: blog kavramına ne kadar sahip çıkarlarsa o kadar iyidir.

Buna bloglama demenize bile gerek yok. Kuruluşunuz zaten bir pro-blog değilse, aynı kolaylıkla kuruluşa özel bir ad kullanabilirsiniz. Geçmişte birlikte çalıştığım şirketlerden birkaçı, blog platformlarına şirketim adını verdiler (burada Şirket, şirketin adıdır). Bu, çalışanlara blog üzerinde sahiplik sağladı ve ayrıca şirketin blog oluşturma platformunun özelliklerini bireysel çalışanlar etrafında oluşturmasına izin verdi.

İK Blog Yazıları
İnsan kaynakları Yazıları
İnsan Kaynakları Blog siteleri
Http tr ikportal logistics corp index php ikanabaslik isealim ayk
Kariyer Rehberi
En çok Okunan blog yazıları
Kolay ik
İnsan Kaynakları mevzuat

ÇALIŞANLARIN DAHİL OLMASI

Geri bildirim için çalışanlarınıza ulaştıktan sonra, muhtemelen planlama sürecinin bir parçası olarak belirli bir çalışan grubunu işe almak isteyeceksiniz.

Bu insanlar gruplarına veya departmanlarına geri dönecek ve yeni teklif için vaaz verecek ve ayrıca yeni dahili blog platformunun çalışan olarak ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayacak. Buradaki amaç, bireysel çalışanlara değer sağlamak, bireysel çalışanları güçlendirmek ve benzer düşünceye sahip diğer çalışanları bulmayı kolaylaştırmaktır.

En başarılı dahili blog platformları aşağıdaki üç ortak özelliğe sahiptir:

• Bireye değer katarlar. Bireysel çalışan için bir değer yoksa, blog yazısı olmayacaktır. Ve hiçbir blog gönderisi olmaması, hiç kimse için değer olmadığı anlamına gelir.
• Benzer düşünen diğer kişileri bulmayı kolaylaştırır. Bazı şirketler, birleşik bir kategori sistemi aracılığıyla veya çalışanlardan bir ilgi alanları listesi oluşturmalarını isteyerek (bugünkü LinkedIn gibi sosyal ağ hizmetleri gibi) bunu kolaylaştırır. Diğerleri bunu dahili bir blog odaklı arama motoru aracılığıyla yapar. Çalışanların birbirini bulması ne kadar kolay olursa, o kadar çok bağlantı kurulacaktır.
• Blogları okumayı, göz atmayı ve abone olmayı kolaylaştırırlar. “Benzer blogları bul” ve “Bu yazarın yorumlarını bul”, insanların hemfikir oldukları başkalarını bulmasına olanak tanıyan harika özelliklerdir. Daha geniş blog dünyasında olduğu gibi, kurulan bağlantılar genellikle “Ben bir mühendisim ve o adam bir mühendis, bu yüzden bağlantı kurmalıyız” demekten daha soyuttur. İnsanlar, kariyerden çok kişiliğe dayalı olarak bağlantı kuracaktır.

Dahili blog sisteminizi kullanıma sunarken, onu kısıtlayıcı hale getirmediğinizden emin olun. Bireysel çalışanın sahip olduğu kontrol ne kadar fazlaysa o kadar iyidir. Bazı yöneticiler, çalışanların blogları anlamsız şeyler için kullanacağından korkacak olsa da, akıllı insanları işe aldıysanız, özellikle şirketteki herkes okuyabiliyorsa, teknolojiyi akıllıca ve verimli bir şekilde kullanacaklardır. Gerçek dünyadaki blog topluluğunda olduğu gibi, aptal olmanın bedeli herkesin size gülmesidir.

Bazı şirketler projeye özel ve sürece özel bloglar kurmuştur ve bireysel bloglara sahip olmanın aksine herkes bu bloglara katkıda bulunabilir. Bireysel olmayan bloglar, çalışanların işlerine ve ilgi alanlarına ne kadar uygunsa, o kadar çok okunacak ve dolayısıyla o kadar değerli olacaktır.

Çalışanları blog yazmaya teşvik ediyorsanız, onlara blog yazmaları için zaman vermeniz gerekir. Çalışanların isteyeceği son şey, blog yazarken diğer projelerden zaman çalıyormuş gibi hissetmektir. Çalışanların ve yöneticilerin blog yazmanın işin bir parçası olduğunu ve şiddetle teşvik edildiğini bildiklerinden emin olun.

Bu, çalışanların günde sekiz saat blog yazabilecekleri anlamına gelmez, ancak günlük iş yüklerinin bir parçası haline gelmeleri gerektiği anlamına gelir. Çalışanları blog yazarken sorumlu olmaya ve bloglarının ve diğer şirket bloglarının sorumluluklarının bir uzantısı değil, bir uzantısı olduğuna teşvik edin. Mümkün olduğunca açık olun ve çalışanlarla veya çalışan savunucularıyla bunun hakkında konuşun.

Çalışanları yorum yapmaya teşvik edin. Yorumlar topluluklar yaratır ve bilgiyi blog yazılarından bile daha özgür bir şekilde güven ve yayar. Ne kadar çok çalışan bloglarına, fikirlerine ve mikro topluluklarına sahip olduklarına inanırsa o kadar iyidir.

Blog yazmanın kültürel değişimi içerebileceğini veya bunun için bir katalizör olabileceğini unutmayın ve bazı insanların bu fikir tarafından tehdit edileceğini bilin. Yalnızca insanların endişelerini gidermek için değil, aynı zamanda blog oluşturma teklifini iyileştirmek için de bir sürece sahip olduğunuzdan emin olun. İlk seferinde doğru anlamanız pek olası değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir