EKİP BLOGLARI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

EKİP BLOGLARI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

10 Şubat 2023 Günlük blog yazılar Yazar blog siteleri 0
TİCARET SİSTEMİ GELİŞİMİ

EKİP BLOGLARI

Resmi ekip blogları oldukça yeni bir blog türüdür. 20’den fazla çalışanı olan şirketler için, ekipler temel olarak şirketi yönetebilir. İster ürün ekipleri ister BT ve pazarlama gibi görev ekipleri olsun, günümüz şirketlerinin çoğundaki ekipler kendi kendine yetiyor, bu nedenle kendi resmi bloglarını giderek daha fazla yazmaları şaşırtıcı değildir.

Şirket için resmi bir şirket blogu neyse, ekipler için de resmi bir ekip blogu odur: sektörde neler olup bittiğini açıklamanın, yeni işler ilan etmenin, ekip meseleleri hakkında konuşmanın, kısa notlar göndermenin ve diğer önemli işleri tartışmanın açık ve özlü bir yoludur.

Ekip penceresi blogları, diğer ekiplere, şirketteki bireysel çalışanlara ve kurumsal liderlere bilgi sağlar. Bildiğim birkaç şirket, tüm ekiplerin resmi ekip blogları yayınlamasını şart koşuyor çünkü bu, yöneticilerin yalnızca çeşitli yayınlara abone olarak tüm ekiplerde neler olup bittiğini öğrenmelerini sağlıyor.

Resmi ekip blogları ayrıca herkesin haberler hakkında yorum yapmasına ve ekip için yeni fikirler sunmasına olanak tanır, böylece ekip üyelerinin işlerini yapma ve üretken kalma becerilerini artırır.

Akıllı ekipler ayrıca, şirketin geri kalanı blog yazsa da yazmasa da, onları daha etkili kılmak için kendi takımları içinde bulunan idari bloglar, fikir blogları ve proje yönetimi blogları gibi diğer dahili blog yazma araçlarından da yararlanabilir. Ayrıca özel dahili ekip ve proje bloglarından da yararlanırlar.

İÇ EKİP İLETİŞİMİ

Bazen ekipler kendi aralarında fikir alışverişi yapmak isterler, belki de gizlilik nedeniyle veya küçük gruplar büyük gruplardan daha etkili olabileceğinden. Sonuç olarak, yalnızca ekip üyeleri tarafından okunacak şekilde tasarlanan dahili bloglar giderek daha popüler hale geliyor. Bu bloglar, belge paylaşımına, beyin fırtınasına ve düşünce ve tartışmaların arşivlenmesine olanak tanır.

Amaç, arşivlenebilmesi ve aranabilmesi için resmi yazışmaların çoğunu blog’a koyarak ekip çapında e-postayı azaltmaktır, ancak blog aynı zamanda yanıtların tutarlı bir şekilde oluşmasına izin verir.

E-posta ile ilgili sorunlardan biri, e-posta birden çok kişiye gönderildiğinden, genellikle birden fazla konuşma dizisine, fikirlerin kesişmesine ve kafa karışıklığının hüküm sürmesine neden olmasıdır. Bloglar bu ikilemi çözer, çünkü tüm yorumlar kronolojiktir, böylece orijinal gönderiye yanıt veren kişiler aynı zamanda önceki yorumlara da yanıt verir.

Bu, genel olarak konuşursak, iç iletişimin, herkesin döngüye dahil olması için tekrar edilmesi gereken farklı konuşma dizileri arasında karmakarışık olmak yerine, orijinal düşünceden nihai düşünceye kadar doğrusal olduğu anlamına gelir.

Ekipler arasında belge paylaşımı önemlidir. Bloglar, herkesin her belgenin aynı sürümüne sahip olmasını, yeni belgeler yayınlandığında herkesin görebilmesini ve genellikle birisinin bir belgeyi kaybetmesinin imkansız olmasını sağlar.

E-posta silinebilir, ancak blog yazılarını kaybetmek çok daha zordur. Blog gönderileri aslında dışa aktarılabilir, bir blogdaki gönderilerin ve dosyaların düzenli yedeklerini oluşturmak blogun kendisi kadar önemlidir.

Blogun etkin olduğu bir ekip ortamında, her düşünce gerçekleşmeyi bekleyen bir sohbettir ve her fikir genişleme potansiyeline sahiptir. Açıkçası, bu sağlıklı bir ekip ortamı gerektirir ve tıpkı e-postada olduğu gibi, sağlıksız ekipler blogların masaya getirdiği potansiyeli en üst düzeye çıkaramaz.

Ancak sağlıksız ekipler bile hiçbir belgeyi kaybetmemeyi, her zaman işin içinde olmayı ve asla birinin fikrinizi çalmamasını takdir edebilir (çünkü blog’a yazdığınız fikirleriniz size aittir).

Dahili bir şirket blogu gibi dahili bir ekip blogu, bir ekibin düşüncelerinin ve eylemlerinin arşivlenmiş bir kaydıdır. Daha küçük şirketler için bir blog tüm şirket için bu amacı gerçekleştirebilir.

Bireysel ekipler için dahili ekip bloglarını kullanan küçük bir şirket veya büyük bir şirket olun, güçlü yönler kalır: daha az e-posta, arşivlenen ve aranabilen daha net bilgiler, güçlü belge paylaşımı ve açık bir şekilde beyin fırtınası yapma yeteneği. Bunlar herhangi bir takım için değerli varlıklardır.


En iyi blog siteleri
En çok Okunan blog siteleri
Blogger
En iyi blog yazıları
Günlük blog yazıları
blogger.com örnekleri
Google blog
Yazar blog siteleri


İDARİ DAĞITIM

Şirketinizin net bir şekilde iletişim kurma yeteneği, ne kadar büyük olduğuyla ters orantılıdır. Şirketiniz ne kadar büyükse, mesajı insanlara anlaşılır bir şekilde iletmek o kadar zor olabilir. Notlar standart bir iletişim aracıdır, ancak şirketinizdeki herkese her notu e-postayla göndermeyi planlamıyorsanız, doğru kişilerin her zaman doğru zamanda doğru bilgilere sahip olması pek olası değildir. İşte burada bloglar devreye giriyor.

Günümüzün yönetim dünyası, durum raporları, toplantı notları, satış raporları ve şirketi yönetmek için tamamen gerekli olan her türlü önemsiz bilgi ile doludur. Buradaki zorluk, bu bilgiye ihtiyaç duyan insanların genellikle ihtiyaç duyduklarında bu bilgiye sahip olmamalarıdır.

Blogların belge yönetiminde bu kadar güçlü olmasının bir nedeni, bilgilerin asla kaybolmamasıdır. Bloglar yalnızca kategorilere ayrılmaz, aynı zamanda aranabilir.

Bu belgelerin bir idari blogda bulunması (izinler doğru kişilerin doğru belgeleri görebilmesi için ayarlanarak), yalnızca e-postayı azaltmak ve bilgileri hızlı bir şekilde dışarı çıkarmak için değil, aynı zamanda belgelerin asla kaybolmamasını sağlamak için de harika bir yoldur. ve insanlar yeni belgeler yayınlandıkça yorum yapabilir.

Buna ek olarak, başarılı bir şirket yönetim blogu, İK’daki değişiklikler (her çalışanın yılda ek üç haftalık tatil alması gibi) ve önemli şirket toplantıları (her çalışanın tatil yapması hakkında planlamak üzere olduğunuz toplantı gibi) hakkında rapor verebilir. yılda ek üç haftalık tatil).

Bir idari blog, birçok yönden bir şirketin can damarıdır: Sıradan ve günden güne olmayan birçok şirket basitçe kurur. Neyse ki, bloglar her şeyi yayınlamayı ve abone olmayı kolaylaştırıyor.

İdari bilgiler sıkıcı olabilse de, konuyla ilgili bir bloga sahip olmak, çalışanların gerçekten belirli bilgileri (tatil formları gibi) bulmaları gerektiğinde tam olarak nereye gideceklerini bildikleri anlamına gelir. Bloglar, tümü tek bir pakette toplanmış bir şirket intraneti ve belge sitesi gibi olabilir.

Hem WordPress görev için fazlasıyla yeterli olduğundan, muhtemelen bunu karşılamak için herhangi bir pahalı yazılıma ihtiyacınız yoktur, yine de belirli kişileri belirli bilgilere erişmeye çalışacaksanız küçük özelleştirmelere ihtiyaç duyabilirler. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir