Etik Standartlar – Hukuk Alanı – Hukuk Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Hukuk Ödevi – Hukuk Alanında Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Etik Standartlar – Hukuk Alanı – Hukuk Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Hukuk Ödevi – Hukuk Alanında Ödev Yaptırma

3 Haziran 2021 ASCA etik kodlar pdf Etik standartlar Nedir Etik standartları PDR etik ikilem Örnekleri PDR etik ilkeler kitapçığı pdf Sağlıkta etik ilkeler 0
Uzun Kuyruk İçerik  – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

Toplumun ahlaki olarak doğru olarak kabul edeceği şekilde hareket etme yükümlülüğü, müşterilere temsilin verildiği yöntemi pekala etkileyebilir. Belirli davranışlar kesinlikle yasaktır. Diğer şeyler caydırılabilir veya alternatif olarak, etik temsil olarak kabul edilecek şeyin bir parçası olarak talep edilebilir. Bu nedenle, belirli kuralların temsilin kendisiyle hiçbir ilgisi yoktur, ancak bu temsilin nasıl sunulduğunu önemli ölçüde etkiler.

Yerleşik yasal etik standartlar, hukuk mesleği ve bir bütün olarak halk üzerinde muazzam bir etkiye sahiptir. Bu tür standartlar olmadan, hukukçuların olağan iş akışında ortaya çıkan şüpheli durumlar için kılavuzları olmazdı.

Her insan bir duruma benzersiz bir deneyim ve değerler zirvesi getirir, ancak günümüz toplumu, tüm sistemin bir onur sistemi üzerinde çalışması halinde tek tip ve son derece dar bir davranış standardının gelişmesini beklemek için çok karmaşıktır.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yasal standartların ilk gelişmelerinde bile, uygun davranışa ilişkin çok fazla olası yorum olduğu ortaya çıktı ve resmi olarak oluşturulmuş kurallara duyulan ihtiyaç başladı.

Kültür ve geçmişin karışımıyla bugün bizimki gibi bir toplumda, kabul edilmiş bir davranış kurallarına ihtiyaç olması şaşırtıcı değildir.

Etik Standartlar

Esasen, etik standartlar, hukukçu ile müvekkil arasındaki güvene dayalı (güvene dayalı) ilişkinin çerçevesini oluşturan kabul edilmiş kurallardır. Tarihsel olarak, bu resmileştirilmiş kurallar avukatlar için oluşturulmuştur, ancak bugünün hukuk asistanı dernekleri, müvekkil ve nezaret eden avukatla ilgili olarak yardımcı avukatın görevlerine karşılık gelen benzer kuralları benimsemiştir.

Avukat-müvekkil ilişkisi tamamen güvene dayalıdır. Müvekkil, avukatın ve destek personelinin kabiliyetine, gerekli görevleri yetkin bir şekilde yerine getirme taahhüdüne ve diğerlerini dışlayarak müvekkilin çıkarına en uygun şekilde hareket etme niyetine güvenir.

Etik standartları
Etik standartlar Nedir
PDR etik STANDARTLAR
PDR etik ilkeler kitapçığı pdf
ACA etik kodlar pdf
ASCA etik kodlar pdf
Sağlıkta etik ilkeler
PDR etik ikilem Örnekleri

Aşağıdaki tanımları göz önünde bulundurun:

  • Etik—İlkeler, ahlaki ilkeler, davranış kuralları, doğru ve yanlış, değerler, vicdan, ahlak felsefesi, adetler, kriterler.
  • Etik—Meşru, uygun, yukarıda, doğru, kusursuz, ilkeli, onurlu, düzgün, dürüst, saygın.

Bu tanımlardan da anlaşılacağı gibi, hukuk etiğinin temeli, etik davranışın genel yorumuna oldukça benzer. ABD hukuk sistemi ve genel olarak toplum, ahlaki, doğru kabul edilen ve başkaları üzerindeki etkilerinden endişe duyan davranışlara yüksek değer verir.

Hukuk profesyonelinin etik yükümlülükleri aynı temel temaya sahiptir. Ancak hukuk uzmanı için, müvekkil ile ilgili belirli eylemler özel olarak tanımlanmış ve gerçekte etik davranışı neyin oluşturduğu tanımlanmıştır.

Bunu yaparak, belirtilen etik kurallar, hukuk profesyonelinin etik görevi açısından biraz şüpheli olabilecek bir durum ortaya çıktığında rehberlik sağlayabilir.

UYGULAMA 6.1

Carmen ve John bir hukuk pratiğinde ortaktırlar. İkisi iyi geçinir ve profesyonel anlamda birbirlerini tamamlarlar. Uygulamaları genellikle karmaşık olmayan vakalardan oluşur. Duruşmaya gittiklerinde, nadiren bir günden fazla sürer. Ancak konu işlerini yürütmeye geldiğinde farklı kişisel tarzları vardır.

Carmen, kayıtları tutmak ve müşterileri için tüm faturaları uygun belgelerle doğrulamak konusunda oldukça titizdir. John, faturalandırmasını genelleştirmeye meyillidir ve hizmetlerin sunulmasından sonra, muhtemelen çeşitli görevlere harcadığını düşündüğü süreyi tahmin ederek çok başarılıdır.

İkili bir hukuk asistanı çalıştırmaya karar verdi. Daha geleneksel görevlere ek olarak, yardımcı avukat Kenneth’ten, müşteri dosyalarındaki tüm çalışmaların karşılık gelen bir fatura ücretine sahip olup olmadığını kontrol ederek fatura kayıtlarının tutulmasına yardımcı olması istenir. Carmen ve John, kaçırılan eşyaları yakalayarak gelirlerini artırmayı umuyor.

İlk ayın sonunda Kenneth, Carmen tarafından yapılan tüm işlerin ücretlendirildiğini ve uygun şekilde faturalandırıldığını onaylar. John’un çalışmalarının neredeyse hiçbiri tamamlanmadı. Kenneth, müşteri dosyalarında John’a atfedilen tüm faturalandırılmamış etkinliklerin bir listesini çıkarır ve ondan faturalandırma ücretlerini ister.

Listede telefon görüşmeleri, yazışmalar, belge hazırlama ve mahkeme görünümleri yer alıyor. John, Kenneth’e sadece Carmen’in müşteri dosyalarına bakmasını ve aynı tür faaliyetler için Carmen’in ücretlerine benzer tutarlar yazmasını söyler.

Mahkemeye çıkmak için, Kenneth’e, bir duruşma olmadığı sürece, her zaman bir yarım gün ayırmak için genel bir kural benimsemesini önerir; bu durumda Kenneth’e, duruşma öncesi ve duruşma sonrası dahil olmak üzere üç günlük standart bir suçlama kaydetmesi talimatı verilir. hazırlık. John ayrıca Kenneth’i John’un geleceğe yönelik tüm faturalarını takip etmesi için delege eder.

Hukukçu etik bir ikilem içindedir. Mahkemeye çıkmak gibi bu görevlerin çoğunun, belirli bir müşterinin davasının karmaşıklığına bağlı olarak çok farklı süreler gerektirebileceğinin farkındadır. İşe yeni başladı ve mesleğe yeni başladı.

Bu doğru görünmüyor, ancak özel pratisyenin genel geleneklerinde deneyimi yok. Görevi reddetmeli ve işini tehlikeye atmalı mı yoksa onunla birlikte mi gitmeli ve etik olmayan davranış suçlamaları gibi sonuçların yalnızca John’a ve muhtemelen Carmen’e karşı tutulacağını ummalı mı bilmiyor.

Örnekte gösterildiği gibi, yapılacak doğru şeyi bilmek her zaman net değildir. Başvuruda, hukuk danışmanı, firmanın müşterilerine karşı yükümlülük, yapılan iş hakkında ne kadar kişisel bilgiye sahip olduğu ve üstleri tarafından verilen görevleri yerine getirmeyi reddetmesi durumunda ne gibi sonuçlar doğurabileceği gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmalıdır. .

Etik sorular genellikle gri bir alana girer ve yakından inceleme ve mantıklı bir çözüm gerektirir. Bu zor olabilir çünkü etik standartlar doğası gereği duygusal bir kaliteye sahiptir. Birinin doğru ve yanlış duygusu, gerçeklerin bilgisinden ziyade kişisel inançlara dayanır.

Mutlak kesinlikle cevaplanabilecek matematiksel veya bilimsel bir denklem değil, bir şekilde nicel bir toplama aktarılması gereken niteliksel bir problemdir. Bu, bilinen tüm gerçeklerin dikkatli bir şekilde dengelenmesini ve saf duyguya dayalı herhangi bir bilginin göz ardı edilmesini gerektirir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir