Finansal Hizmetler Firmaları – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Finansal Hizmetler Firmaları – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

8 Aralık 2022 Faizsiz finans kuruluşları Faktoring şirketleri büyüklük sıralaması 0
BİR TİCARETÇİNİN GELİŞİMİ

Bankalar ve Finansal Hizmetler Firmaları

Kredi kartı pazarlamacıları, sigorta şirketleri ve yatırım grupları gibi bankalar ve finansal hizmet şirketleri, işlerini yürütme sürecinde hassas finansal veriler toplar. Bu değerli bilgiler ihtiyatla kullanılmalıdır.

Örneğin Merrill Lynch, komisyoncularının müşteri finansal bilgilerini kurum içinde kullanmasına izin verir, ancak gizliliğin ihlal edildiğini hissedebilecek müşterileri gücendirme korkusuyla postalarda kullanılmasına izin vermez.

Ancak bankalar, her türlü doğrudan pazarlama programını kurmak için işlem dosyalarını kullanır. Bazıları müşterinin kullandığı veya kullanmadığı hizmetleri tanımlar, böylece diğer hizmetler çevrimiçi bankacılık müşterilerine doğrudan posta promosyonları veya e-posta mesajları yoluyla çapraz satılabilir.

Diğer bankalar, maaş çekleri veya ikramiyeler gibi büyük mevduatların yapıldığı tarihleri izler ve CD’ler, yatırım fonları ve büyük çek yatırılmadan hemen önce gelecek diğer yatırımlar için posta promosyonları tasarlar.

Doğrudan Pazarlama Ajansları

Doğrudan pazarlama ajanslarından veritabanı stratejisi konusunda danışmaları istendiğinden, veritabanı uzmanlığına sahip personeli işe alıyorlar. Örneğin, Leo Burnett, müşterilere bir veritabanından nasıl daha fazla büyüyebilecekleri ve daha fazlasını elde edecekleri konusunda stratejik tavsiyeler sağlamak için önemli bir veritabanı grubuna sahiptir.

Bazı durumlarda, kurum içi bir veri tabanı tutmak istemeyen Burnett müşterileri, Burnett’ten veri tabanını yönetebilecek ve onu nasıl kullanacaklarını anlamalarına yardımcı olabilecek kalifiye bir satıcı bulmasını ister.

Başka bir büyük doğrudan pazarlama ajansı, eksiksiz bir bilgi yönetimi hizmetleri yelpazesi sunar. Personeli sıfırdan bir veri tabanı oluşturmaya yardımcı olabilir veya bir müşterinin veri tabanını inceleyebilir ve başlatabileceği yeni girişimler veya işletmeler önerebilir.

Veri Toplama Şirketleri

Veri toplama alanındaki iki büyük oyuncu, R.L. Polk ve Donnelley Marketing, işe şehir adresi ve telefon rehberleri yayınlayarak başladı. Yıllar geçtikçe, bu dizinler Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hemen hemen her hane hakkında bilgi içeren elektronik veritabanlarına dönüştü. Metromail, başka bir büyük bilgi verisi satıcısıdır.

Tesadüfen değil, bu üç şirket aynı zamanda ülkenin en büyük liste derleyicileridir. Neden örtüşme? Çünkü bilgisayarlar sayesinde kiralamaya açık hale getirdikleri listeler, bir veri tabanı geliştirmek için de kullanılabiliyor.

Diğer büyük veri toplama kurumları, üç büyük kredi raporlama kurumudur: TRW, Equifax ve TransUnion. Mantıksal olarak, her birinin pazarlamacılar tarafından değer verilen ABD’li tüketiciler hakkındaki hassas mali bilgilere erişimi vardır.

Yönetim Danışmanlığı Firmaları

Accenture (eski adıyla Arthur Andersen) ve Ernst and Young gibi büyük yönetim danışmanlığı firmaları muhasebe firmaları olarak başladıkları için zaten finans ve veri işleme ile ilgileniyorlardı. Veri tabanı yönetimine ve danışmanlığına geçiş, müşterilerle ortak bir şekilde çalışmak üzere analistleri, programcıları ve pazarlama stratejistlerini işe alan bu şirketler için doğal bir uzantıydı.

Veritabanı Ajansları

Epsilon ve MARC gibi veritabanı ajansları, teknoloji odaklı olmaktan çok pazarlama odaklıdır. Veri yönetimi, istatistiksel analiz ve modelleme sunabilmelerine ve bunu yapmak için güncel teknolojiye güvenmelerine rağmen, stratejik pazarlama ve yaratıcı tavsiyeler sunmaya odaklanırlar. Bu ajanslar bir veritabanı pazarlama programı oluşturabilir, yürütebilir ve yönetebilir.


Finansman şirketi
BDDK lisans alan firmalar
Faktoring şirketleri
türkiye’deki faktoring şirketleri
Faizsiz finans kuruluşları
Finansal holding Şirketleri
türkiye’nin en büyük faktoring şirketleri
Faktoring şirketleri büyüklük sıralaması


Yazılım Şirketleri ve Veritabanı Satıcıları

Veritabanlarının oluşturulduğu dosya formatlarını satan veritabanı satıcıları ve kullanıcıların bilgiye erişmesine izin veren uygulama programları yazan yazılım şirketleri, ürünlerini geliştirmek için teknik kişilere ve bunları aktif olarak pazarlamak için satış temsilcilerine ihtiyaç duyar.

Hem donanım hem de yazılım satan bir temsilci, “Satış temsilcileri, ürün veya hizmetlerinin teknik özelliklerini ve ayrıca başvurdukları şirketin ihtiyaçlarını anlamalıdır.

Bu şirketlerin çoğu, son kullanıcıların bir sistemi tasarlamasına ve kurmasına yardımcı olan danışmanlar da istihdam eder, böylece sistem istedikleri sonuçları üretir. Hem danışmanlar hem de satış temsilcileri, sistemin veya yazılımın şirketin ihtiyaçlarına uygun olduğundan emin olmak için kullanıcılarla birlikte çalışmalıdır.

Olmazsa, hızla yanlış yapıldığı için kullanılamayan veya bittiğinde artık ihtiyaç duyulmayan raf yazılımı veya uygulamaları haline gelir. Bir satış temsilcisinin etkili olabilmesi için sattığı teknolojiyi anlaması gerektiğini görmek kolaydır.

Veritabanı Pazarlama Kariyerine Yakından Bakış

Bu iş kolunun sizin için doğru olup olmadığını görmek için bu ilginç alandaki bir uzmanın aşağıdaki kişisel açıklamasını okuyun.

Veritabanı Pazarlamasında Kariyer

Kariyerine veritabanı pazarlamasında başladığında, alanın bir adı bile yoktu. Pazarlama bölümünden mezun olduktan sonra, ulusal Burger Chef hesabında ajans hesap yöneticisi olarak reklam ve promosyonda çalıştı.

Üç yıl sonra ajanstan ayrıldı ve lise sonrası oto mekanik ve elektronik gibi alanlarda eğitim veren bir okullar zinciri olan ITT Eğitim Hizmetleri’ne geçti. Orada, yeni öğrencileri okullara çekmek için bir pazarlama kampanyasının tasarlanmasına ve uygulanmasına yardım etti. Jackson, her program için yeni müşteri adayları oluşturarak ve gerçekte kaç yeni öğrencinin kaydolduğunu takip ederek, aslında veri tabanına dayalı bir kayıt programı yürüttü.

Ardından, garajlar ve otomobil galerileri gibi direk çerçeveli binaların üreticisi olan Wickes Corporation’da bir görev geldi. İnşaat bölümünün reklam müdürü olarak, şirkete ait elli şube için iş yaratmak üzere bir program geliştirdi. Yine, potansiyel müşteriler hakkında bilgi toplamak ve satışa dönüşme yüzdesini izlemek için bir veritabanı kullanıldı.

İki doğrudan pazarlama işinden ve bir satış promosyon ajansındaki bir pozisyondan sonra, Rob ve bir ortak kendi başlarına yola çıktılar ve Entegre Hedef Pazarlamayı yarattılar. Şirketlerinin amacı, tüketici ve işletmeler arası müşteriler için pazarlama programlarını yönlendirmek üzere müşteri bilgilerini kullanmaktı.

Üç buçuk yıllık iş hayatından sonra, danışman olarak kendi başına yola çıkmaya karar verdi. İşi canlandırmaya çalışırken, Entegre Hedef Pazarlama hizmetlerini kullanan bir veri tabanı şirketi olan May ve Speh’e başvurdu. May ve Speh, onu danışman olarak tutmayı reddettiler, ancak onu tam zamanlı olarak almayı teklif ettiler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir