Gelişmiş Promosyon Kısıtlamaları – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Gelişmiş Promosyon Kısıtlamaları – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

29 Kasım 2022 Memur promosyon Güncelleme SGK memur promosyon 2022 0
Ticaret Sisteminin Oluşması

Gelişmiş Promosyon Kısıtlamaları

Gelişmiş promosyon kısıtlamaları, AB ülkelerinde son Avrupa Gizlilik ve Elektronik İletişim Direktifi tarafından belirlendiği üzere artık çevrimiçi pazarlama materyali göndermek için geçerlidir (yani, katılım şartı). E-posta, alıcının adı gibi kişisel ve tanımlanabilir bilgiler içeriyorsa, kişinin firmadan durdurmasını talep etme hakkı vardır.

böyle bir materyal gönderiyor. İşletmeler arası e-posta için firmaların kimliklerini gizlememeleri gerekmektedir. Bu yeni kurallara uyulmaması, bir tür yaptırım eylemiyle sonuçlanabilir. ABD’li e-pazarlamacının bu eylemlerden kaynaklanan gerçek yasal maruziyetinin en iyi ihtimalle belirsiz olduğunu, ancak yeni kuralın ruhunun açık olduğunu unutmayın.

Ayrıca, e-pazarlamacının yerel bir Daimi Kuruluşu varsa, örneğin yerel (Avrupa) bir depodan gelen gemiler varsa, yerel bağ nedeniyle muhtemelen KDV’ye ve gelir vergisine tabi olacaktır. Bununla birlikte, bu amaç için bağımsız bir sunucu kullanılırsa, sanal mevcudiyeti nedeniyle ABD e-ticaretinin teşhiri sınırlanabilir.

ABD şu anda promosyonlar ve gizlilik konularında daha az katı olduğundan, e-pazarlamacılar AB’deki müşterilere kendi ülkelerindeki Web siteleri aracılığıyla daha rahat satış yapabilirler. Bu, AB kurallarının uygulanma olasılığını azaltacak olsa da, bu olasılık tamamen göz ardı edilemez.

ABD ile AB arasındaki çözülmemiş uluslararası sorunlar nedeniyle, bazı AB kuralları hâlâ geçerli olabilir (ör. veri gizliliğine ilişkin Güvenli Liman anlaşması yoluyla).

E-pazarlamacı ayrıca, sözleşmede böyle bir mahkemenin yargı yetkisi belirtilmişse, sözleşmeden doğan bir ihtilaf nedeniyle Avrupalı ​​bir müşteri tarafından bir AB üye devlet mahkemesinde dava edilebilir. Nihayetinde, çoğu e-pazarlayıcının, rekabetçi kalmak istiyorlarsa, yerel dil, tercihler vb.

Düzenleyici Sorunları ve Gelecek Eğilimleri Ele Alma

ABD’li ve AB’de pazarlama yapan e-pazarlayıcıların karşılaştığı düzenleyici zorluklar karmaşıktır ve genellikle çözülmemiştir. İnternet, ABD ve AB politika yapıcılarını dehşete düşürecek şekilde, onaylanmamış yeni ilaçların veya sahte çevrimiçi ilaç eczaneleri aracılığıyla geçerli bir reçete olmadan dağıtılan reçeteli ilaçların satışı gibi yasa dışı faaliyetler için yeni bir pazar yeri de yaratıyor.

Küresel tüketiciler, hangi sitelerin yasal ürünler sattığını belirlemekte zorluk yaşayabilir. Örneğin, şu anda çevrimiçi sigara satışlarında durum böyledir. Özel sektör, tüketici eğitimi sağlamada ve çevrimiçi ürünlerin kalitesi hakkında yararlı bilgiler sağlamada önemli bir role sahiptir.

Bu koşullar altında başarılı bir şekilde iş yapmak, uygun tavsiyelerle desteklenen dikkatli bir planlama gerektirir. Hem ticari hem de yasal konular dikkate alınmalıdır. Başlangıç ​​noktası olarak, e-pazarlama çabalarını geliştirmek için aşağıdaki kısa önlemler listesi sunulmaktadır.

İlk olarak, Web sitelerini (sunucu konumu), ambar konumlarını ve nexus’un diğer olası tezahürlerini dikkatlice seçin. İyileştirilmiş müşteri hizmetlerinin artılarını, daha fazla sorumluluk ve vergilendirmenin eksileriyle karşılaştırın.

Ayrıca, firmanızın ürün veya hizmetini (ör. dijitalleştirilmiş yazılım, müzik, veri vb.) destekleyen sıfır veya düşük KDV oranlarına sahip ülkeleri seçin; örneğin, ciltli kitaplar için Birleşik Krallık (KDV yok) ve çeşitli ürünler için Lüksemburg (en düşük birçok ürün için oranlar).

İkinci olarak, Web sitenizdeki içeriği ve tanıtımları dikkatlice inceleyin ve izleyin. Reklamlar aracılığıyla Web ziyaretçisine ücretsiz bilgi akışını teşvik edin, ancak reklam verenlerin davranış kurallarına uymayı kabul ettiğinden emin olun. Web sitesi içeriği olarak yalnızca temel bilgileri sağlayın.

Herhangi bir sponsorluğu görüntüleyin ve ayrıca sağlayıcının bulunduğu yerin ayrıntılarını verin. Farklı Web sitelerindeki içeriği mümkün olduğunca tutarlı ve en yaygın düzenlemelerle uyumlu hale getirmeye çalışın. Belki de AB’deki düzenleyici ortamdaki en kafa karıştırıcı konulardan biri, müşterilerle güven oluşturan ilişkiler geliştirmenin yollarını aramak olacaktır.


Sağlık Bakanlığı promosyon
Memur promosyon 2022
Yeni atanan memur promosyon
Memur promosyon SORGULAMA
SGK memur promosyon 2022
Memur promosyon son dakika
TSK promosyon
Memur promosyon Güncelleme


Çalışmalar, tüketicilerin satın aldıkları Web sitelerinin sayısını en aza indirme eğiliminde olduklarını ve istikrarlı uzun vadeli ilişkiler ararken markayı tanıtan Web sitelerinden etkilendiklerini göstermektedir. Buradaki zorluk, müşteriyle iletişim kurmak ile göze çarpmayan bir şekilde bilgi toplamak arasında bir denge kurmak olacaktır.

Üçüncüsü, kanunların, düzenlemelerin veya uygulama eylemlerinin sayısı arttıkça, pazarlama uygulamalarının yerel düzenlemelere karşı savunmasız olmadığından emin olun. Bu, yalnızca Web sitesinin kendisi için değil, diğer tüm pazarlama faaliyetleri (örneğin, fiyat indirimleri, promosyon fırsatları ve Web dışı reklamcılık) için geçerlidir.

Örneğin, Weblining, ABD’de finansal hizmet firmaları ve tüketici aktivist grupları arasında sıcak bir düğme sorunudur. İnternetin başlangıcında, sigortacılar ve interneti kullanan diğer firmalar, yeniden çizgi çekmek veya Weblining yapmakla suçlanıyordu.

Belirli bir profile uymayan tüketicilere mal veya hizmet sunulmayabilir ve daha fazla ücret alınabilir. Weblining artık gizlilik konularını, özellikle firmaların tüketici verilerini toplama ve analiz etme biçimlerini kapsamaktadır. ABD deneyiminden, tüketicilerin kendileri hakkında bilgi toplanma yöntemleri hakkında bilgilendirilmeleri gerektiği açıktır.

Son zamanlarda tanıtılan birçok çevrimiçi pazarlama uygulamasını çevreleyen düzenleyici belirsizliğin bir başka örneği, ulusal sınırların ötesinde kumar oynama veya oyun oynama ile ilgilidir. Meselenin özü, bir tür mesafeli (çevrimiçi dahil) bahise izin veren ülkelerin tüketicilerin offshore kumara katılmasını yasaklayıp yasaklayamayacağıdır.

Bu, şu anda ABD’nin ve aynı zamanda AB’nin çoğu üye ülkesinin pozisyonudur. Bu nedenle, son zamanlarda iki kilit kurum tarafından alınan büyük kararların bu konumu esasen tersine çevirmesi ironiktir.

DTÖ, ABD’ye karşı yaptığı şikayette Antigua’nın lehine karar verdi çünkü ABD’de ikamet edenlerin kendi evlerinin dışında faaliyet göstermelerini Antigua’dan yürütülen çevrimiçi kumara katılmalarını yasakladı. Bu tür bir düzenlemenin, DTÖ anlaşmalarını ihlal ederek küresel ticareti haksız yere engellediği tespit edildi. ABD’nin nihai sonucu ve uygulanmasını yıllarca geciktirebilecek bu kararı temyize götürmesi muhtemeldir.

Avrupa Adalet Divanı, birkaç ay önce, her ikisinin de farklı üye devletlerin sakinleri arasında çevrimiçi kumar oynadığı iki ayrı davada (sırasıyla Gambelli ve Lindman) karar verdiğinde benzer bir görüşe sahipti.

Mahkeme, üye devletler arasında çevrimiçi kumarın haksız ayrımcı kısıtlamalarının serbest (küresel) ticaretin yasa dışı bir şekilde kısıtlanması olduğuna karar verdi. AB, olası nihai mevzuat için bu konuyu ele almayı planladığından, ABD’nin DTÖ davasına itirazı bir süre daha uzayabilirken, bu sorunun nihai kararının beklemesi gerekecektir.

Son olarak, Microsoft’un antitröst sorunları, sırasıyla ABD ve AB’deki çevrimiçi pazarlama düzenlemesinin başka bir yönünün bir örneğidir. Davanın ana itici gücü, kendi başına bir çevrimiçi pazarlama uygulamasını temsil etmeyen Windows yazılımının bilgisayar donanımında kullanılmasıyla ilgilidir.

Bununla birlikte, Media Player’ın bu yazılım paketine gerekli şekilde dahil edilmesi, rakip medya yazılımlarının hariç tutulması, rakipler tarafından bağımsız olarak çevrimiçi olarak pazarlanabilecek hizmetlerin zorunlu satışını temsil eder. Bu bağlamda, hem ABD hem de AB’deki antitröst kararlarının çevrimiçi pazarlama üzerinde doğrudan bir etkisi vardır.

AB’nin kararı daha sert ve Microsoft’un Media Player’dan arındırılmış bir Windows sürümü sunması için hemen harekete geçmesini gerektiriyor. Microsoft’un bu karara itiraz etmesi bekleniyor ki bu da (antitröst) konusunun da bir süre açıklığa kavuşturulmayacağı anlamına geliyor.

Bu örneklerin tümü, e-ticaret firmalarının faaliyet göstermek zorunda olduğu dinamik ve hala belirsiz küresel düzenleyici ortamı göstermektedir. En etkili ve yasal olarak kabul edilebilir çevrimiçi pazarlama stratejilerini formüle etmek için yönetimin bu gelişmelerden haberdar olması gerekir ki bu göz korkutucu bir görevdir. Yalnızca pazarla ilgili değil, aynı zamanda hem yurtiçinde hem de yurtdışında ilgili teknolojik, politik ve düzenleyici eğilimlerle ilgili bilgilerin sürekli geri bildirimini gerektirecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir