Gönderi Filtreleme – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Gönderi Filtreleme – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

19 Nisan 2023 Arama filtreleme Arama filtreleme ne demek Gmail gelen mailleri otomatik olarak klasörlere alma 0
Ticaret Sisteminin Oluşması

Gönderi Filtreleme

İletileri en iyi hizmet hedefine göre filtreleyin. İletileri, müşterinin sorusunu en iyi yanıtlayabilecek kişilere yönlendirmek için içerik filtrelerini kullanın. Şirketin sunucuları mesajları alırken, birkaç düzeyde filtrelenmelidirler. Başlangıçta, alıcı e-posta adresi üst düzey segmentasyon sağlamalıdır.

Mesajın konu satırında yapılacak bir anahtar kelime araması, bir sonraki dökümü sağlayacaktır. E-posta mesajlarını, müşterilerin sorgularını açıklamak için düzenli olarak kullandıkları anahtar kelimelere ve ifadelere göre filtrelemek de mümkündür. Doğal olarak, ürün adları ve aralıkları da yararlı filtrelerdir.

Gönderenin adı bile proaktif olarak kullanılabilir, belki de belirli müşteri e-postalarını doğrudan kendi özel anahtar hesap yöneticilerine iletebilir. Bu olanakların tümü, geleneksel ISP hesap yönetimi hizmetlerinde ve en popüler masaüstü e-posta programlarında e-posta filtreleri olarak mevcuttur.

Ancak bunlar, uzman yazılımların sunduğu gelişmiş filtreleme düzeyini sağlayamaz. Basitçe anahtar sözcükleri veya kelime öbeklerini tanımlamak yerine, daha özel yazılımlar e-posta sorgusunun doğasını belirleyebilir ve bunu örneğin bir satış veya destek sorgusu veya bir şikayet olarak kategorize edebilir.

Sistem daha sonra müşterinin talebini bilinen bir çözümle eşleştirmeye çalışacaktır: bu, yanıt e-postasının teknik destek ifadeleri, ürün açıklamaları ve dijital literatürden oluşan bir veritabanından derlenmesini içerebilir.

Bu derlenmiş yanıttaki güven düzeyi genellikle e-postanın insan müdahalesi olmadan gönderilmesine izin verecek kadar yüksektir. En iyi uygulama, belirli sorgular için veya belirli müşterilerden gelen sorular için, önceden paketlenmiş bir çözüm mevcut olsa bile, bir müşteri hizmetleri temsilcisinin sorguyu ve otomatik yanıtını takip etmesi gerektiğini önermektedir.

Sistem tatmin edici bir yanıt üretemezse, sorguyu hızlı bir şekilde yanıt vermesi için en iyi konumdaki kişiye göndermelidir. Bu, mevcut hizmet temsilcisinin söz konusu müşteri ve sorduğu ürünler hakkındaki bilgilerinin bir kombinasyonunu ve bunların mevcudiyetinin hesaplanmasını içermelidir.

Uzmanlık bilgisine sahip bir müşteri hizmetleri temsilcisine bir sorgu iletildiğinde, müşteri hizmetleri yetkilisinin soruyu yanıtlamakla yetinmemesi gerekir.

Müşteri hizmetleri personelinin gerçek zamanlı bir bilgi veritabanıyla desteklenmesi son derece önemlidir, böylece örneğin ürün bilgileri, mevcudiyet ve fiyatlandırma tamamen günceldir. Ayrıca, müşterilerin sorularına onları yanıltmadan ayrıntılı yanıtlar oluşturmalarına olanak tanıyan bir ifade bankasına da erişebilmelidirler.

Müşterilerin aldığı yanıtları netleştirmeli ve onların özel soruları ile ilgilenme sürecini hızlandırmalıdır. Banka ifadesi, şirketi ve ürünlerini yasal olarak yanlış tanıtma olasılığını da en aza indirmelidir.

Müşteri hizmetleri temsilcileri, ilgilenme yetkisine sahip olmadıklarını düşündükleri herhangi bir soruyu iletme veya herhangi bir sorunu çözmenin en iyi ve en hızlı yolu olması muhtemelse, yerel aracıları ve perakende bayileri dahil etme seçeneğine sahip olmalıdır.


Outlook mail filtreleme
Arama filtreleme
Arama filtreleme ne demek
Google Arama filtreleme
Gmail kural oluşturma
Telefonda filtreleme ne demek
Gmail gelen mailleri otomatik olarak klasörlere alma
Uygunsuz sonuç filtresi nasıl kapatılır


GERİ DÖNEN E-POSTA YÖNETİMİ

Gelen e-postanın bir kısmı, şirketin kendi çevrimiçi pazarlama ve günlük iletişim faaliyetlerinin bir sonucu olarak üretilecektir. Bu noktada, bir dizi temel sorun otomatik olarak düzeltilebilir. Geri dönen e-posta, önceden belirlenmiş bir dizi kurala göre işlenmelidir.

Bunlar, süreç odaklı değil, müşteri odaklı olmalıdır, bu nedenle, örneğin, önemli bir istemciden geri dönen bir e-posta yeniden gönderilmeyebilir. Belki de en iyi tedavi, geri dönen e-postayı dahili olarak o kişinin müşteri hizmetleri yetkilisine ileterek, bu kişinin durumu yargılamasına ve yönetmesine izin vermektir. Geri dönen e-postaların çoğu için, şirketin bunları yeniden gönderip göndermeyeceğine ve ne sıklıkla göndereceğine karar vermesi gerekecektir.

Geri dönen e-postalar iki tür olabilir: hedef posta sunucusuna ulaşan ancak doğru kişinin e-posta kutusunu bulamayan “geçici” geri dönenler ve ileten sunucudan ayrılamayan “sert” geri dönenler.

Bir çevrimiçi müşterinin veya şirketin basitçe ortadan kaybolduğu veya Web sitelerinin ve ilişkili sunucularının geçici olarak kullanılamadığı anlamına gelebileceğinden, kalıcı geri dönüşler potansiyel olarak daha büyük endişe kaynağıdır. Geçici geri dönüşler büyük ihtimalle alıcının tatilde olması veya (işletmeler arası bir e-postada) bir kişinin şirketten ayrılmasının bir sonucu olabilir.

Tüketici e-postasının alıcıları, e-posta adreslerini değiştirmiş olabilir. Geçici geri dönüşlerin 48 saatlik bir süre içinde üç kez yeniden gönderilmesi ve ardından e-posta adresinin sonraki pazarlama kampanyalarına dahil edilmesi yaygın bir durumdur.

Bir şirket, bir e-posta adresinin ne kadar süre canlı kalacağına karar vermek için kendi kurallarını belirlemelidir. Aynı etki alanına gönderilen diğer e-postaların bazı analizleri, belirli bir e-posta adresinin uzun vadeli uygulanabilirliği hakkında ipucu da verebilir.

Şirketteki diğer kişiler hala e-postalarını açıp yanıt veriyorsa, o kişinin adres değiştirmiş veya taşınmış olması muhtemeldir. Durum buysa, işletmeden işletmeye bağlamda, gönderen şirket içinde değişiklikten haberdar edilmesi gereken satış veya müşteri hizmetleri de sorumluları olabilir.

• Müşteri hizmetleri sorgularının yüzde sekseni en iyi şekilde çevrimiçi olarak yanıtlanır.
• Çevrimiçi müşteri hizmetleri, müşteriler için zamandan tasarruf sağlar ve doğrudur ve şirket için hem maliyet hem de kaynak açısından verimlidir.
• Soruşturmaların kalan yüzde 20’si, servis personelinin beceri setinde bir değişiklik gerektirir.
• Etkili dijital hizmet, tüm kanallar için desteği entegre eder.
• Bilgilerin dijital kanallarda kolayca bulunabildiğinden ve ilk kez gelen bir ziyaretçinin kanalların navigasyonunda rahat olduğundan emin olun.
• Müşterilerin şirketle iletişim kurabilecekleri yolların sayısını haritalamak için müşteri iletişim noktalarını gözden geçirin.
• Otomatik süreçleri hızlandırmak için yazılım kullanarak bilgilerin verimli bir şekilde alındığını ve işlendiğini kontrol edin.
• Servis personelini dijital medya ortamlarını ve dijital müşterilerin değerlerini anlayacak şekilde eğitin ve müşteriler tarafından dile getirilen ve yazılım tarafından tanımlanan belirli sorunları ele almak için eğitimli personel kullanın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir