Google İçerikleri

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Google İçerikleri

3 Temmuz 2023 Google Chrome Güvenli Arama açma Google uygunsuz içerik engelleme 0
TİCARET SİSTEMİ GELİŞİMİ

Google İçerikleri

Büyük sosyal ağlara en yeni girenlerden biri Google’dır ve Google’daki içeriğin Google.com’da bir SEO varlığı haline gelmesinin birkaç yolu vardır. Google oylama widget’larının web’in her yerindeki web sitelerine dahil edilmesi, Google’a, bireysel içerik nesneleri veya medya için bir sıralama sinyali olarak kullanılabilecek muazzam miktarda bilgi sağlar.

Google kullanıcıları oturum açtıklarında, arkadaşlarının Google’da arattığı arama sonuçlarındaki web sayfalarını görüntüler. Google, Facebook dünyasında “beğenmek” kadar web’de “artı” yapmayı da kolaylaştırdı. Google ile içerik optimizasyonu fırsatları, bireysel kullanıcı sayfaları ve marka sayfaları arasında bölünebilir.

İşte uygulayabileceğiniz birkaç Google optimizasyon ipucu:

• Bireysel Google sayfaları: SEO fırsatının içerik alanları, adınız altında bir kısa açıklama, zengin biçimlendirme seçenekleri ve bağlantılar sunan bir giriş, “övünme hakları” ve mesleği içerir. Diğer sosyal profillerinize, katkıda bulunduğunuz diğer web sitelerine ve önerilen bağlantılara bağlantılar için alanlar da vardır. Alakalı anahtar kelimeler kullanarak açıklama yazma fırsatı sunan fotoğraf ve videolar yükleyebilirsiniz.

Kısa videoları da doğrudan Google içinde yakalayabilir ve paylaşabilirsiniz. Doğrudan resim ve video yükleyebilmenin yanı sıra, güçlü miktarda metinle birlikte gönderiler de eklenebilir. Bağlantılar gönderinin dışında paylaşılabilir ve Google, düzenleme seçeneği olmadan başlığı ve açıklamayı otomatik olarak doldurur. Bireysel bir Google hesabı veya takma ad için kendi adınızı kullanabilirsiniz.

Google, diğer sosyal profillerinize, yazar olarak katkıda bulunduğunuz yerlere ve şirketinizin web sitesi, blog ve ilişkilendirilmesini istediğiniz diğer favori web siteleri gibi özel bağlantılar eklemenize izin verir. Google profili ile yazarın katkıda bulunduğu harici web siteleri arasında Google spesifikasyonlarına göre çapraz bağlantı oluşturan doğrulanmış Google hesapları, yazarın Google profil avatarının arama sonuçlarında görünmesine neden olabilir. Bir arama sonucu listesindeki bu tür bir geliştirme, bir sayfanın sıralaması daha yüksek olsa bile diğer sayfalardan önemli ölçüde öne çıkmasını sağlayabilir.

• Marka Google sayfaları: Marka sayfanızla birlikte kullanılan ad, istediğiniz gibi olabilir. Kişisel sayfalarda olduğu gibi, adın altında, açıklamada anahtar kelimeleri kullanabileceğiniz bir kısa açıklama alanı vardır. Giriş aynı zengin biçimlendirmeyi sunar ve telefon numarası ve web sitesi için alanlar vardır.

Bağlantı kategorileri Önerilen bağlantılarla sınırlıdır. Resimler ve video, açıklamalarla birlikte yüklenebilir. Gönderiler, metni tek başına veya bir bağlantı, resim veya video ile birlikte paylaşma seçeneğiyle kişisel Google sayfalarıyla aynı şekilde davranır. Hem kişisel hem de marka sayfaları, video Hangout oluşturma seçeneği sunar.

Google’daki tüm paylaşım seçenekleri, ister belirli bir arkadaş çevresine ister genel web’e maruz kalma düzeyi üzerinde kontrol sunar. Google hala çok yeni ve 2012’de 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşması bekleniyor. Google’ın aramayla daha fazla bütünleşmesine olanak tanıyacak ve kişisel ve marka sayfalarına özellikler ekleyecek daha pek çok değişiklik yolda.

Tüm sosyal medya pazarlama platformlarında olduğu gibi, aktif kullanım ve izleme, platformda içerik pazarlama yaklaşım veya taktiklerinin değiştirilmesini gerektiren değişiklikleri ortaya çıkaracaktır. SEO ve sosyal medya pazarlamasının yolu budur: Planlayın, uygulayın, uyarlayın ve iyileştirin. 

Bu noktada pek çok konuyu ele aldık. Umarım artık ürünler ve hizmetler için SEO’nun çok ötesine geçen bir şey olarak optimizasyon hakkında iyi bir anlayışa sahipsinizdir. Optimize edilmiş bir ruh hali, çevrimiçi yayınlanan her türlü içerik veya medya ile “optimize etme ve sosyalleştirme” fırsatlarını görmenizi sağlayacaktır.

Müşterileriniz işletmenizle alakalı bir konuyu arıyor veya bu konuda sosyalleşiyorsa, optimizasyon görünür olmanızı ve konuşmanın bir parçası olmanızı sağlamaya yardımcı olur.


Google uygunsuz içerik engelleme
Uygunsuz içerik kilidi nasıl açılır
Güvenli Arama
Telefonda uygunsuz siteleri engelleme
Google Chrome Güvenli Arama açma
Alert google
Yandex filtre kaldırma
güvenli arama’yı aç


SOSYAL AĞ GELİŞTİRİLMESİNE PRATİK BİR YAKLAŞIM

Daha önce, müşterilerimizin neleri önemsediğini ve sosyal ağda zamanlarını nerede geçirdiklerini anlamaktan bahsetmiştik. Optimize edilmiş içerik yayınlamak, müşterileri çekmeye ve meşgul etmeye ve onları satın almaları için etkilemeye çalışırken yapbozun yalnızca bir parçasıdır.

Müşteriler Facebook’ta işletmenizle ilgili konulardan konuşarak vakit geçiriyorsa, o zaman kesinlikle Facebook’ta sosyal bir varlık geliştirmelisiniz. Müşteriler belirli bloglara, forumlara veya LinkedIn gruplarına abone olur ve yorum yaparak etkileşimde bulunursa, bu yerler sizin de katılımınız için adaydır.

Ninelerin Facebook’a katılmasından Başkan Obama’nın Instagram’a katılmasına kadar, müşteriler çevrimiçi araçları kullanma konusunda giderek daha bilgili hale geliyor. Tüketiciler aynı zamanda birden fazla sosyal ağda daha fazla zaman geçiriyor ve hatta birçok kişi MySpace’ten Facebook’a veya Facebook’tan Google’a taşındığından, bir ağdan diğerine geçebilirler.

Müşterilerinizi çekmek, ilgilerini çekmek ve onlara ilham vermek için, markaların müşterilerinin bulunduğu yerde ilgili görünürlüğe sahip olması önemlidir. Bunu yapmak için, ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili konuşmaların nerede yapıldığını belirlemelisiniz.

Müşterilerinizin ilgi alanlarına uygun sosyal konuları ve sosyal kanalları belirlemek için bir sosyal medya dinleme çabası uygulamaktan bahsettik. Şimdi bu bilgileri alıp sosyal ağ geliştirme ile içerik dağıtım kanallarımızın sözcülüğünü büyütmeye çalışacağız.

Birçok şirket, “balığın olduğu yerde balık” yaklaşımıyla en popüler sosyal ağların peşine düşer. Bu mantıksız bir strateji değil ama popüler bir otoyola reklam panosu asmaya çok benziyor. Ama ya durum farklıysa?

Yalnızca popülerliğe dayalı bir sosyal ağ seçmek etkili değildir. Neden? Çünkü alaka düzeyi sosyal ağda hüküm sürüyor. Planlama aşamasında bahsettiğimiz sosyal medya izleme, anketler ve müşteri araştırması, hangi belirli sosyal ağların müşterilerinize ulaşma ve müşterilerinizle etkileşim kurma ve sektördeki etkileyicilerle bağlantı kurma olasılığı en yüksek olduğu konusunda size fikir verecektir.

Aynı zamanda, tüketicinin büyük çoğunluğunun dikkatini çeken bir avuç sosyal ağ olduğundan, bunlardan bir veya daha fazlasının çevrimiçi pazarlama stratejinizle alakalı olma olasılığı oldukça yüksektir. Durum bu olduğunda, ağın popülaritesinin ötesine bakmalı ve onu amaçlarımız için en iyi nasıl kullanacağımızı düşünmeliyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir