GÖRSEL SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

GÖRSEL SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

19 Mayıs 2023 Sosyal medya pazarlamasi Sosyal medya ve dijital PAZARLAMA PDF 0
YOUTUBE

Görsel Sosyal Ağları En Üst Düzeye Çıkarma

Bu noktaya kadar, çoğu sosyal stratejinin bir parçası olan veya en azından çoğu insanın katıldığı ağların (bloglar, Facebook, Twitter, LinkedIn ve Google+) bir parçası olan büyük ağlar üzerinde yoğunlaştık, ancak açıkçası pek çok ağ var. diğer sosyal medya platformları mevcuttur. Bu, tüm platformlarda yer almanız gerektiği anlamına mı geliyor?

Kesinlikle hayır. Sosyal medya kanal kullanımınız, ele aldığımız sosyal medya stratejinizle tamamen uyumlu olmalıdır.

Bu bölümde, hedef kitlenize, sektörünüze ve diğer faktörlere bağlı olarak kullanabileceğiniz veya kullanmayabileceğiniz YouTube, Pinterest ve Instagram kanallarını en üst düzeye çıkarmaya bakacağız. Bu platformlardan bazıları şirketiniz için diğerlerinden daha stratejik olabilir.

Örneğin, Pinterest e-ticaret için doğal bir uyum sağlarken Instagram, kitle kaynaklı fotoğraf kampanyalarının yanı sıra mobil kullanıcılarla etkileşim kurmak için harika bir platformdur. Video pazarlamanın önemli bir parçası olduğundan ve site hala dünyanın en büyük ikinci arama motoru olarak kabul edildiğinden YouTube da ilginizi hak ediyor olabilir.

GÖRSEL SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI

Görsel sosyal medya pazarlama platformları son zamanlarda özellikle popüler hale geldi ve İçerik Pazarlama Enstitüsü1 için 2013 tahminim, popüler olmaya devam edecekleri yönündeydi.

2012 yılı boyunca ortaya çıktığını görmemize rağmen, 2013, içerik pazarlamacılarının görsel içeriği gerçekten benimsediği bir yıl olacak. İster Facebook’ta EdgeRank’i yenmek için her zaman bir görselle gönderi yayınlayın, ister Pinterest’te ziyaretçileri cezbetmek için bir infografik oluşturun veya bir kampanyanın parçası olarak Instagram’da hashtagged fotoğrafları kitle kaynaklı olarak kullanın, 2013’te içerik pazarlamasındaki önemli bir trend tamamen görsel içerikten yararlanmakla ilgili olacaktır.

Pinterest, Instagram ve YouTube hesaplarınızı nasıl en üst düzeye çıkaracağınız hakkında daha fazla bilgi edinmeden önce, bir adım geriye gidelim ve bu trendin derinliklerine inelim. Sosyal medya pazarlamasında görsellerin artan önemini daha iyi anlamak için, görselinizi en iyi şekilde nasıl en üst düzeye çıkarabileceğinize dair analiz ve tavsiye sunuyoruz.

YOUTUBE

Bir sosyal medya stratejisi oluştururken, YouTube’un var olan en popüler sosyal medya web sitelerinden biri olduğu genellikle unutulur. Kanalınıza video yükleyebilme ve markanızı ifade edebilme benzersiz format, küçük ve büyük birçok marka için güçlü bir format olduğunu kanıtladı.

Oluşturduğunuz her video viral bir başarı haline gelmeyecek olsa da, bu tür şirketlerin başarısına bakmak bile size videonun sosyal medya stratejinizin bir parçası olarak stratejik kullanım potansiyeli hakkında bir fikir verir. YouTube’un işletmeniz için sahip olabileceği potansiyeli anlamak, öncelikle bir YouTube varlığının size sağlayabileceği potansiyel arama motoru optimizasyonu (SEO) avantajlarını fark etmekle başlar.

Dünyanın en büyük ikinci arama motoru olmasının ötesinde YouTube ile ilgili istatistikler inanılmaz; paylaşılan ve görüntülenen içeriğin miktarı akıllara durgunluk veriyor. Her gün dört milyar video izleniyor. Bir İnternet kullanıcısı günde ortalama bir YouTube videosu izliyor. Her dakika yetmiş iki saatlik video yükleniyor.

Hepsinden iyisi, YouTube’daki tüm içerik Google tarafından dizine eklenir. YouTube’un sahibi sosyal medya devi olduğu için, video yüklemeleri için başlık, açıklama ve etiketler, bir videonun arama motoru sonuçlarında nasıl sıralandığını etkiler.

Aslında, Google sonuçlarının ilk sayfasındaki gayrimenkul, arama sorgusu mutlaka bir video aramasa bile Google videoları tarafından sızıyor. Etkileyici videolar oluşturarak ve beraberindeki metinde doğru anahtar kelimeleri kullanarak, şirketiniz bir video için potansiyel olarak aynı terimleri kullanan bir web sitesindeki içerikten daha yüksek bir sıralamaya sahip olabilir.


Sosyal medya pazarlamasi
Sosyal medya PAZARLAMASI PDF
Sosyal medya ve dijital PAZARLAMA PDF
Sosyal medya pazarlaması Makale
Sosyal medya PAZARLAMASI tez
iletişimin yeni yüzü: dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlamasi
Sosyal medya pazarlaması Nedir
Sosyal medya pazarlaması Örnekleri


Virallik

YouTube kullanmanın tek avantajı SEO değildir. Platformun ayrıca özel avantajları ve avantajları vardır.

• İnsanlar video izlemeyi ve paylaşmayı sever, bu nedenle her zaman içeriğin genişletilebileceği viral bir yön vardır.
• Her hafta 100 milyon kişinin platformda sosyal bir eylem (beğenme, paylaşma, yorum yapma vb.) gerçekleştirmesiyle, insanlar YouTube’da sosyaldir.

Sosyal medyanın YouTube videolarınızı büyütmeye nasıl yardımcı olduğuna bir örnek olarak, otomatik paylaşılan tweet’lerin ortalama altı yeni YouTube.com oturumuyla sonuçlandığını düşünün. Bunun anlamı, bir video oluşturduğunuzda ve YouTube’un bu videoyu sizin adınıza otomatik bir tweet yoluyla Twitter’da otomatik olarak paylaşmasına izin verdiğinizde, videonuz ortalama olarak altı YouTube görüntülemesi daha alacaktır.

YouTube, popüler bir yer ve çok viral odaklı. YouTube içeriğinin oluşturulması, bir mesajı yeni alanlara yayma potansiyeline sahiptir.

YouTube’a bir video yüklediğinizde, onu web sitenize ve diğer sosyal medya profillerinize gömebilirsiniz. Kurumsal videoları web sayfalarına yerleştirmenin yanı sıra, videoları blog gönderilerine yerleştirmek için YouTube’u da kullanabilirsiniz ve bunların kendi videolarınız olması gerekmez. Üçüncü taraflardan gelen yetkili videolar, blogunuzu daha güvenilir ve güvenilir bir kaynak haline getirir. Tıpkı diğer içerik biçimlerinde yaptığınız gibi YouTube videolarını düzenleyin.

Nihai hedef, web sitenizi iyi bir kaynak haline getirmektir. Blog gönderileriniz ilginçse ve gömülü videolar alakalıysa, insanların web sitenizde daha fazla zaman geçirmesi daha olasıdır ve bu da onları dönüştürme şansınızı artırır. Bu aynı zamanda Google’ın sitenizin kaliteli içeriğe sahip olduğunu bilmesini sağlar çünkü insanlar sitenizde daha fazla zaman harcıyor.

Oluşturduğunuz YouTube videolarının başka birinin web sitesine de yerleştirilebileceğini unutmayın. Bu nedenle, başkalarının paylaşmak isteyeceği içerikler ürettiğiniz videolar oluştururken her zaman önemlidir.

Facebook’a benzer şekilde, YouTube’da da gelecekte videolarınızı nasıl iyileştirebileceğinize dair ipuçları aramak için videolarınızın nasıl gittiğini anlamanıza yardımcı olacak bir analiz panosu da vardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir