Görüntüleme Başına Ödeme – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Görüntüleme Başına Ödeme – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

13 Nisan 2023 Google AdSense tıklama başına ne kadar Veriyor Web site tıklama başına para 0
Ticaret Sisteminin Oluşması

Görüntüleme Başına Ödeme

Görüntüleme başına ödeme, kurulumu en kolay dijital ödeme sistemleri olmalıdır. Müşterilerin tercih ettikleri ödeme yöntemini yalnızca bir kez kaydettirmesi gerekir. Kayıtlı bir kullanıcı tarafından yapılan sonraki satın alımlar yalnızca müşteri ilişkilerinin sürdürülmesi, parola yetkilendirmesi, bir kredi kartının 16 hanesini girmekten çok daha hızlı ilerler.

Müşterilere gerçek kolaylık sağlayarak, izleme başına ödeme sunan hizmetlere karşı çok az direnç gösterilmelidir. Sky’s Box Office film hizmeti, etkileşimli televizyondaki yöntemi kullanarak müşterilere seçtikleri filmi bir kez izleme imkanı veriyor; tanıtımdaki filmler 24 saatlik bir süre içinde istenildiği kadar izlenebilir.

İzleyiciler, bir film satın alarak, eşlik eden bir filmde indirim hakkına sahip olur. Biçim çok esnektir ve daha zengin içeriğin iletilmesine izin vermek için bant genişlikleri arttıkça diğer platformlarda kullanılması muhtemeldir.

Doğrudan kredi kartı ödemesi, müşterilerden bir hizmeti kullandıkları için ücret almanın tek yolu değildir. Müşteriler, özel tarifeli bir hattı çevirerek, telefon faturalarına katkıda bulunarak “kullandıkça öde” yapabilirler. Televizyon şirketleri bu yaklaşımı televizyon yayınlarında düzenli olarak kullanır.

Etkileşimli TV’de Sky, ödüllü ekran yarışmaları için bu tekniği kullanır; en yeni ekran oyunları genellikle oturum başına 0,50 £ olarak ücretlendirilir ve telefon hesabı üzerinden faturalandırılır; PNC telekom, Web siteleri için, Web sitesi sahiplerinin ziyaretçilerden sitenin premium alanlarına erişim veya belgeleri indirmek için harcadıkları süre için ücret almalarına olanak tanıyan bir eklenti sunar. Eklenti, ziyaretçinin çevirmeli bağlantısını, ziyaretçinin bilgisi dahilinde özel tarifeli bir numaraya çevirir.

İki çevrimiçi yayıncı, “görüntüleme başına ödeme”nin daha geleneksel yorumlarını kullanıyor. Harvard Business Review, eski kataloğuna erişim için ücret alıyor. Bir arama motoru olan Northern Light, kullanıcılara aramalar için hem görüntülemesi ücretsiz hem de premium sonuçlar sunar.

Harvard Business Review, iş stratejisi yayınlarından oluşan devasa bir eski kataloga sahiptir, ancak bir kağıt arşivde “kilitlidir”. Basılı baskılar, bir belgeyi okumanın en kolay yoludur, ancak bunları satmak ve dağıtmak yavaş ve pahalıdır.

Harvard Business Review, izleyicilere arşivinin büyük bölümünün indirilebilir kopyalarını sunarak, eski kataloğundan sorunsuz bir gelir elde ediyor. Aynı zamanda bir ticari bilgi kaynağı olarak konumunu pekiştiriyor. Alıcılar, diğer çevrimiçi ve çevrimdışı yayınların tanıtılabileceği bir e-posta adresi kaydetmelidir.

Northern Light arama motoru, arama sonuçlarını aramayla ilgili konu klasörlerinde sınıflandırdığı için diğerlerinden biraz farklı çalışır. Bu klasörler arasında, daha değerli kaynaklardan alınan ve küçük bir ücret karşılığında indirilebilen özel koleksiyon belgeleri olacaktır.

Northern Light müşterileri, bu hizmete genellikle bir özel tahsilat belgesinin alınmasına yetecek 5 ABD Doları tutarında bir krediyle ve fiilen büyük bir indirimle ikinci bir belgeyle birlikte sunulur. Ardından izleyici, özel tahsilat belgeleri için tam ücret ödemeye başlar.


Google AdSense tıklama başına ne kadar Veriyor
AdSense gelir hesaplama
Web site tıklama başına para
Web sitesi reklam geliri hesaplama
BGBG hesaplama
Uygulama reklam geliri hesaplama
AdMob ödüllü reklam geliri
Youtube BGBG hesaplama


Hesapta Ödeme

Müşterinin anında tam değer aldığı izleme başına ödeme düzenlemelerinin anında tatminini sunmak ile sınırlı süreli bir hizmet için önemli, önceden taahhüt gerektiren abonelikler arasında kurulması gereken bir denge vardır. 

Bu bakiye, hesaba ödeme hizmetlerinde bulunur. Kullanıcılardan, satın alımlarını finanse etmek için kullanılan bir abonelik fonu yatırmaları istenir. Fonlarının bakiyesini istedikleri zaman geri alabilirler. Şirket, yatırılan fonların nakit akışı avantajından yararlanır ve müşterilerin, yatırılan tutarları kullanmak üzere hizmete geri dönmeleri için gerçek bir teşvik vardır.

Bay, çok çeşitli sanal ve fiziksel ürünler için açık artırma hizmetleri sunar. Ancak birçok müzayede segmenti için, kullanıcıların önce ticari hesaplarına 25$ yatırması gerekir. Bu, Bay’de yapılan işlemlerin doğruluğunu artırır, hem alıcılar hem de satıcılar, fonlar aktarılamadığı için temerrüde düşmek yerine işlemlerin tamamlanacağına dair daha fazla güven duyabilir.

Ücretsiz Ürün ve Ücretli Hizmet

Genellikle fiyat üzerinden rekabet etme stratejisinin sürdürülebilir olmadığı öne sürülür. Bu, fiziksel ürünler için doğru olabilir, ancak sanal ürünler, sıfıra kadar düşük fiyatlarla rekabet edebilir. Bir şirket, ürünün kendisi için ücret almak yerine, destek ve yan hizmetler için ücret alma umuduyla temel ürününü verebilir. Deneme süresi veya kısıtlama yoktur.

Bu yaklaşımı takiben şirket, ücretli ürünler için potansiyel pazarı en üst düzeye çıkarmak amacıyla ücretsiz ürünün kullanıcı tabanını en üst düzeye çıkarmaya çalışmalıdır. Sun’ın Star Ofisi, kullanıcıların yalnızca hizmet desteği için ödeme yaptığı “ücretsiz ürün” ilkesine sadık kalmıştır.

Star Office’e katkıda bulunan Microsoft’un Office ailesinin pazar hakimiyetiyle karşı karşıya kalan çok çeşitli kurumsal olmayan küçük ve orta ölçekli şirketler, yardım kuruluşları ve ev kullanıcıları arasında tercih ediliyor. Yazılım ücretsiz olarak indirilir, ancak kullanıcılar bunun için ödeme yapmayı seçtiklerinde ve istediklerinde ücretli bir hizmet sunumu mevcuttur.

Müşterilerden yalnızca ihtiyaç duyulduğunda hizmet için ücret alarak, müşterilerin temel ürünün daha değerli olduğunu hissetmeleri teşvik edilir. Pazar lideri ile uyumlu olduğu için, geçişin önündeki engeller oldukça azaltılmıştır.

Kişisel Veri Alışverişi

Çevrimiçi kanallar, aslında diğer medya kanalları aracılığıyla işe alınmış olacak yeni müşteriler bulma potansiyeline sahiptir. Müşterileri bir mağazaya girmeye ikna etmek pahalı ve oldukça rekabetçi bir uygulama olabilir.

Doğru listelerin doğru şekilde uygulanmasıyla, tele satış ekipleri için müşteri adaylarının satın alma listeleri değerli olabilir. Kaçınılmaz olarak, en iyi listelerin sınırlı bir boyutu vardır ve bir şirketin bunlara özel erişimi olması alışılmadık bir durumdur. Dijital medya, başka bir kanal aracılığıyla iletişime izin vermek için yeterli kişisel bilgi karşılığında bir deneme paketi sunarak, diğer satış kanallarını beslemek için (soğuk değil) sıcak bağlantılar oluşturabilir.

Müşteri Tavsiyesi

Satış kanalınız bir müşterinin ihtiyaçlarını karşılayamıyorsa, gitmesine izin verilmeli mi? Sürtünmesiz, mesafesiz bir ortamda, kesinlikle hayır. Dijital mağazalar, belirli ürün ilgi alanlarını önceden değerlendirmiş olan, ayrılan müşterileri bir ortak mağazaya yönlendirebilir. Müşteri yönlendirmesinin bir mağazadan diğerine takibi sorunsuz ve düşük maliyetlidir.

Gelen müşteri, ortak bir mağazadan gelmiş olarak etiketlenir ve herhangi bir satın alma işlemi için üzerinde anlaşmaya varılan komisyon tutarı, kaynak mağazaya ödenir. Karşılaştırma portalları, bu tekniğin en saf ifadesidir; burada portalın geliri büyük olasılıkla yönlendirme komisyonlarından veya reklamdan (banner reklamı veya kayıtlı kullanıcı listesi iletişimi olarak) elde edilir. Arama motorlarındaki ücretli listelemeler de bu şekilde çalışmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir