Haklar Bildirgesi – Hukuk Alanı – Hukuk Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Hukuk Ödevi – Hukuk Alanında Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Haklar Bildirgesi – Hukuk Alanı – Hukuk Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Hukuk Ödevi – Hukuk Alanında Ödev Yaptırma

10 Temmuz 2021 1689 Haklar Bildirgesi maddeleri Haklar Bildirgesi 1791 Haklar Dilekçesi Haklar Yasası Virginia Haklar Bildirgesi 0
YAKLAŞIK NEDEN KURALI – Deniz Hukuku – Hukuk Alanı – Hukuk Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Hukuk Ödevi – Hukuk Alanında Ödev Yaptırma

ETİK HUSUSLAR

Ceza savunma avukatlarına genellikle “Suçlu olduğunu bildiğiniz birini nasıl temsil edebilirsiniz?” sorusu sorulur. Bu, genel kamuoyunun etik davranış olarak uzlaştırmakta büyük güçlük çektiği bir kavram gibi görünmektedir. Ancak, sanığın temsili, ABD Anayasası kapsamında tüm vatandaşlara garanti edilen temel bir haktır. ABD adalet sisteminde belirli ilkeler hakimdir.

İlk olarak, medya, spekülasyon, koşullar ve hatta sanığın kendi avukatı tarafından değil, mahkemedeki kanıtlarla suçluluğu kanıtlanana kadar herkes masumdur. İkincisi, müvekkili yargılamak bir ceza savunma avukatının işlevi değildir. Daha ziyade müvekkilin savunmasının mümkün olan en iyi şekilde dinlendiğini görmek ve müvekkil için adil yargılanma sağlanması için gerekli tüm tedbirleri almaktır.

Ceza savunma avukatına bu çabada Haklar Bildirgesi yardımcı olur. Sonuç olarak, bir önceki sorunun cevabı, çoğu zaman bir avukatın etik kurallarından biri değil, genel halktan biridir. Kanıtlar tamamen gözden geçirilene kadar suç teşkil eden bir davranışla itham edilen herkesi tarafsız bir şekilde incelemek önemlidir. Bu, öncelikle masum olduğu kanıtlanana kadar suçluluk standardını tersine çevirmeye çalışan Anayasa kurucularının hedefiydi.

Soru
Masum olduğu kanıtlanana kadar suçlu standardı neden tersine çevrilsin?

ETİK DURUM

Meg, avukat Russel için çalışan bir yardımcı avukattır. İkisi, evinin ve eşyalarının bir evde çıkan yangında yok olduğunu iddia eden bir adamı temsil ediyor; Ancak sigorta şirketi yangının kasten çıkarıldığı iddiasıyla ödeme yapmayı reddediyor. Hiçbir suçlama yapılmadı. Adamın bir komşusu ofisi arar ve Meg ile konuşur.

Yangından iki gün önce, işten eve döndüğünü ve adamın yakınlardaki bir depodan seyahat karavanını getirdiğini ve günün büyük bir bölümünü göründüğü gibi görünen kutularla doldurarak geçirdiğini gözlemlediğini söyler. kişisel eşyalar, fotoğraflar ve belgeler. Daha sonra treyleri depoya geri verdi.

Meg bu bilgiyi avukata verir. Aslında adam, yangının tesadüfen sönmesinden iki gün önce evinden değerli eşyaları çıkarmışsa, o zaman adamı bilgiyle karşı karşıya getirmek ve cevap istemek etik bir zorunluluktur.

Avukat-müvekkil ayrıcalığı, bilgileri yetkililere açıklamaktan alıkoyabilse de, adamın sigorta sahtekarlığı yapmaya çalıştığına inanırlarsa kesinlikle temsilden çekilebilir ve ayrıca onu yetkililere gidip itiraf etmeye teşvik edebilirler. 

Virginia Haklar Bildirgesi
1689 Haklar Bildirgesi
1689 Haklar Bildirgesi maddeleri
Haklar Bildirgesi nedir
Haklar Yasası
Petition of Rights nedir
Haklar Bildirgesi 1791
Haklar Dilekçesi

BÖLÜM ÖZETİ

ABD hukuk sistemi, suç işlemekle suçlanan kişilere karşı adil olmayı taahhüt eder ve masum kişilerin mahkum edilip cezalandırılmamasını sağlamak için her türlü girişimde bulunulur. ABD Anayasasının çoğu bu amaç göz önünde bulundurularak yazılmıştır ve ceza usulünün tüm yönlerinin temeli olmaya devam etmektedir.

Ceza muhakemesi, kolluk kuvvetlerinin suç faaliyetinden şüphelendiği anda başlar; Suçlanan kişilere, çoğu kez, daha şüpheli olduklarının farkında bile olmadan anayasal koruma sağlanır. Böyle bir korumaya bir örnek, herhangi bir arama, el koyma veya tutuklama yapılmadan önce olası neden şartıdır. Mümkün olduğunda, bu olası neden, durumu bir kolluk görevlisinden daha objektif bir şekilde görebilen bir adli görevli tarafından belirlenmelidir.

Bir kişinin tutuklanmasının ardından Anayasa, kefalet, belirli suçlamalar, avukat hakkı ve hızlı yargılama ile ilgili yetkileri aracılığıyla yargılamaları etkilemeye devam eder. Tüm bu korumalara rağmen masum insanlar halen hüküm giymektedir. Bununla birlikte, bu davaların çoğunda, yanlış mahkumiyet, tanıkların veya bazı durumlarda savcıların görevi kötüye kullanmalarının bir sonucu olarak meydana geldi. Uygun şekilde uygulandığında sistem, belki de dünyadaki diğer hukuk sistemlerinden daha fazla uygunsuz mahkumiyetlere karşı daha fazla koruma sağlar.

● SORULARI İNCELE

1. Seçici birleşme ne yapmak için tasarlanmıştır?
2. Haklar Bildirgesi’nin hangi garantileri şu anda yasal süreç tanımına uyarlanmıştır?
3. Olası neden nedir?
4. Duruşma başladıktan sonra çifte tehlike ne zaman uygulanmaz?
5. Sanık hangi aşamalarda avukata başvurma hakkına sahiptir?
6. Kefalet ne zaman reddedilebilir?
7. Tutuklama emri ne zaman gerekli değildir?
8. Büyük jürinin işlevi nedir?
9. Büyük jüri olmadığında ne olur?
10. Duruşmada ne olur?

Amerika Birleşik Devletleri Anayasası

BAŞLANGIÇ

Biz Birleşik Devletler Halkı, daha mükemmel bir Birlik oluşturmak, Adaleti tesis etmek, iç Huzuru sağlamak, ortak savunmayı sağlamak, genel Refahı desteklemek ve Özgürlük Nimetlerini kendimize ve gelecek nesillerimize güvence altına almak için, Amerika Birleşik Devletleri için bu Anayasayı düzenler ve kurar.

Madde I

Bölüm 1. Burada verilen tüm yasama yetkileri, bir Senato ve Temsilciler Meclisi’nden oluşan Birleşik Devletler Kongresi’ne verilecektir.

Bölüm 2. Temsilciler Meclisi, birkaç Devletin Halkı tarafından iki yılda bir seçilen Üyelerden oluşacaktır ve her Eyaletteki Seçmenler, Eyalet Yasama Meclisinin en çok sayıdaki Şubesinin Seçmenleri için gerekli Niteliklere sahip olacaktır.

Yirmi beş yaşını doldurmamış ve yedi yaşında Amerika Birleşik Devletleri Vatandaşı olmayan ve seçildiğinde seçileceği Devletin Sakini olmayan hiç kimse Temsilci olamaz. .

Temsilciler ve doğrudan Vergiler, bu Birlik’e dahil edilebilecek birkaç Devlet arasında, belirli bir Süre için Hizmete bağlı olanlar da dahil olmak üzere, özgür Kişilerin tam Sayısına eklenerek belirlenecek olan ilgili Sayılarına göre paylaştırılacaktır. ve vergilendirilmeyen Hintliler hariç, diğer tüm Kişilerin beşte üçü.

Fiili Sayım, Birleşik Devletler Kongresi’nin ilk Toplantısından sonraki üç yıl içinde ve sonraki her on Yıllık Dönem içinde, Kanun tarafından doğrudan yapılacak şekilde yapılacaktır.

Temsilci Sayısı her otuz Bin için bir kişiyi geçmeyecektir, ancak her Devletin en az bir Temsilcisi olacaktır; ve böyle bir sayım yapılıncaya kadar, New Hampshire Eyaleti üç, Massachusetts sekiz, Rhode Island ve Providence Plantations bir, Connecticut beş, New York altı, New Jersey dört, Pennsylvania sekiz, Delaware bir, Maryland altı, Virginia on, Kuzey Karolina beş, Güney Karolina beş ve Georgia üç.

Herhangi bir Devletin Temsilciliğinde boş pozisyonlar oluştuğunda, o Devletin Yürütme Otoritesi bu Boşlukları doldurmak için Seçim Yazıları yayınlayacaktır.

Temsilciler Meclisi, Başkanlarını ve diğer Görevlileri seçer; ve tek Suçlama Yetkisi olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir