İçerik Dağıtım Araçları – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

İçerik Dağıtım Araçları – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

28 Ocak 2023 Cdn Nasıl Çalışır Content delivery network Content Delivery Network Nedir 0
TİCARET SİSTEMİ GELİŞİMİ

İçerik Dağıtım Araçları ile Zaman Kazanma

Sosyal medya pazarlaması, açık bir şekilde tüm uyanık saatlerinizi ve ardından bazılarını hızlı bir şekilde tüketebilir. Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, sosyal yer imleri, bloglar, Pinterest veya sosyal haber servislerine hızlı bir şekilde bilgi gönderme ihtiyacının düşüncesi, herhangi bir sosyal pazarlamacıyı ürkütebilir.

Aşağıdaki gibi görevler için içeriğinizi aynı anda birçok yere göndermek için içerik dağıtım araçlarıyla daha çok değil, daha akıllı çalışma zamanı:

» Rutin bakım: Sosyal Medya Etkinlik Takviminize göre güncelleme yaptığınızda bir içerik dağıtım aracı kullanın. Ne zaman kazandırıcı.
» Hızlı etkinlik gönderileri: Twitter ve LinkedIn’e kısa metin güncellemeleri göndererek bir konferans, ticaret fuarı, toplantı veya eğitim oturumundan bilgileri telefonunuzdan paylaşın. Veya akıllı telefonunuzla bir fotoğraf çekin ve Instagram, Twitter ve Facebook’a gönderin. Daha uzun bir şey göndermek için blogunuza ve Facebook’a göndermek için bir dağıtım aracı kullanın.
» Günlük güncellemeler: Günlük satış veya seyahat eden cupcake sepetinizin saat başı konumu gibi hızla değişen bilgilerle güncellemek isteyebileceğiniz tüm sosyal medya hizmetlerini gruplandırın.

Üçten fazla sosyal medya kuruluşunuz varsa veya içeriğinizi sık sık güncelliyorsanız, en az bir dağıtım aracı seçmek zamandan tasarruf etmenin olmazsa olmaz bir yoludur.

Bazı işletmeler, Facebook, Twitter ve diğer hizmetler için her kanalın belirli izleyici kitlesine ve içerik ihtiyaçlarına göre özel gönderiler oluşturmayı tercih ederken, diğerleri bunu çok zaman alıcı buluyor. İşletmeniz için doğru olanı yapın: Çapraz gönderileri otomatikleştirin (zaman kazanmak için bir sosyal medya hizmetindeki gönderilerin diğerlerinde otomatik olarak görünmesi için bir hizmet kurun), kanala göre özelleştirin veya karıştırıp eşleştirin.

Hootsuite, OnlyWire ve sonraki birkaç bölümde açıklanan diğer araçlara ek olarak, kullanıcılara ve çeşitli sosyal medya profillerinize içerik beslemek için gerçekten basit sendikasyon (RSS) kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, RSS’nin son derece teknik hedef kitlelerde en iyi sonucu verdiğini unutmayın.

Alternatif İçerik Dağıtım Hizmetlerinin Değerlendirilmesi

İçeriğinizi bir sosyal medya hizmetinden diğerine sendikasyon (kopyalamak) için çeşitli içerik dağıtım hizmetleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm hizmetler kabaca aynı şekilde çalışır, ancak her birinin kendine has özellikleri vardır. Sizin için en uygun olanı seçin.

Bir sosyal medya hizmeti eklemeye veya kaldırmaya karar verdiğinizde veya pazarlama amaçları için yeni, özel amaçlı bir grup oluşturmaya karar verdiğinizde, içerik dağıtım araçlarındaki ayarlarınızı yeniden yapılandırın.

Buffer

Kullanımı kolay bir uygulama olan Buffer, birden çok sosyal medya platformuna içerik dağıtımını önceden planlamanıza olanak tanır. Çeşitli kanallardaki gönderilerin performansıyla ilgili verileri toplamak ve karşılaştırmak için kendi yerleşik bağlantı kısaltıcısını kullanır.


Content Delivery Network Nedir
CDN açılımı
Cdn Nasıl Çalışır
Content delivery network
cdn.discordapp nedir
Cdn nasıl Kurulur
Google CDN
CDN hosting


Hootsuite

Kendini “önde gelen sosyal medya panosu” olarak tanımlayan Hootsuite, yalnızca Twitter deneyimini yönetmenin bir yolu olarak kökenlerinden genişledi. Planlamadan istatistiklere, Hootsuite artık 35’ten fazla sosyal medya kanalını entegre ederek, bir konumdan diğerlerinin yanı sıra Twitter, Facebook, LinkedIn, Foursquare, Google +, Instagram, YouTube ve blogunuza çok hizmetli gönderilere olanak tanır.

OnlyWire aynı anda 50’ye kadar sosyal ağı günceller. Ayrıca güncellemeleri WordPress siteleri, RSS beslemeleri ve sosyal medya kanalları arasında iletir.

OnlyWire, öğelerin hızlı bir şekilde paylaşılmasını kolaylaştırmak için birkaç kullanışlı mini uygulama da sunar:

» Sosyal medya kanallarınız arasında içerik alışverişini özel olarak programlamak için bir geliştirici API’si
» Beğendiğiniz web sayfalarını Facebook ve Twitter hesaplarınızla hızlı bir şekilde paylaşmanıza izin veren bir Chrome araç çubuğu eklentisi
» WordPress gönderilerinizi seçtiğiniz sosyal medya hizmetlerine otomatik olarak gönderen bir WordPress eklentisi
» RSS beslemelerinden materyalleri seçtiğiniz sosyal medya kanallarına iletmek için bir uygulama

Postling

Hootsuite gibi, Postling de tüm büyük sosyal ağ hizmetlerine ve blog platformlarına çapraz gönderi yapmanızı sağlar: Facebook, Twitter, LinkedIn, WordPress, Tumblr, Flickr, CitySearch ve daha fazlası. Hemen yayınlayabilir veya gönderileri daha sonra yayınlanacak şekilde planlayabilirsiniz.

İnsanlar gönderilerinize yanıt verdiğinde, Postling bu yanıtları tek bir yerde düzenler ve Postling sitesinden yanıtlamanıza olanak tanır. E-postaları, sosyal ağ sitelerinizdeki en son etkinliklerin, Yelp ve Citysearch incelemelerinin ve tıklama oranları gibi ilgili metriklerin günlük bir özeti olarak gönderin. Gönderilere yanıt vermenize yardımcı olması için belirli sosyal medya kanallarına başka kullanıcılar da ekleyebilirsiniz.

Tweet Deck

Twitter’a ait olan bu tweet yönetim aracı, tweet’leri planlamanıza, etkileşimi izlemenize ve tek bir uygun konumda birden fazla hesabı düzenlemenize olanak tanır.

Uber Social

Sürekli akıllı telefonunuzdaysanız, Uber Social sizin için mükemmel olabilir. Android, BlackBerry ve iPhone için kullanılabilen bu Twitter akıllı telefon uygulaması, kullanıcıların tweet göndermesine ve okumasına olanak tanır.

Özellikler üç cihaz arasında biraz farklılık gösterir, ancak tümü, kullanıcıların uygulamayı kapatmadan ve yeni bir tarayıcı açmadan tweet’lerin yanındaki gömülü bağlantıları görüntülemesine olanak tanıyan LivePreview’ı entegre eder ve bu da onu akıllı telefonunuzda Twitter’ı kullanmanın verimli bir yolu haline getirir. Diğer özellikler arasında Facebook’ta çapraz gönderme, birden fazla hesabı yönetme ve 140’tan fazla karakterden oluşan tweet’ler gönderme yer alır.

RSS’yi Çalıştırma

RSS toplama işlemini otomatik olarak yapan yukarıdaki araçlardan birini kullanmıyorsanız, aşağıdaki bölümü dikkate almanız gerekir. Yukarıdaki araçları kullanırsanız, bu bölümü atlayabilirsiniz. Yaklaşık on yıldır var olan RSS teknolojisi, bilgileri birden çok yerde yayınlanmak üzere dağıtmanın (ortaklaştırma) hala geçerli bir yoludur.

Gösterilen tanıdık turuncu-beyaz simge, başlıklar, bloglar, haberler veya müzik: bir RSS beslemesi gibi sık sık güncellenen içerik hakkında diğerlerini otomatik olarak bilgilendirmenin bir yolu olarak yıllar önce öne çıktı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir