İhtiyaçlara Uygun Teknoloji – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

İhtiyaçlara Uygun Teknoloji – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

11 Nisan 2023 Günlük hayatta kullanılan teknolojik ürünler ve kullanım alanları teknolojik ürünler proje ödevi 0
Güvenilirlik Önyargısı

MÜŞTERİLERİN ALIŞMADIKLARI ORTAMLARA ALIŞMALARINA NASIL YARDIMCI OLURUZ?

İster bir mağazada, ister restoranda veya araba galerisinde olalım, bulmayı umduğumuz düzen hakkında çok net beklentilerimiz var. İşimizin belli bir düzen içinde yürütüleceğini tahmin ediyor, almak istediğimiz ürünleri seçip kasaya götürüyor ve yola çıkıyoruz. Adımları farklı bir sırayla gerçekleştirmemizi bekleyen ya da alışveriş gezimize ek, beklenmedik süreçler ekleyen mağazalara rastlamak oldukça kafa karıştırıcı.

Fiziksel dünyada, takip etmeyi beklediğimiz alışveriş gelenekleri vardır. İster biz başlatalım, ister şirket bizi arasın, telefonla pazarlama bağlantıları için de aynı şey geçerlidir.

Çoğu zaman, telefonla pazarlamanın neden olduğu beceriksizlik ve müdahale duygusu, arayanın telefon görüşmesinin normal bir rota izlemesine izin vermemesinin bir sonucudur, bu da kendimizi oldukça rahatsız hissetmemize ve kendi telefon görüşmemizi kontrol edemememize neden olur.

Geleneksel selamlaşma alışverişini özlüyoruz ve çağrı, amaçladığımızdan farklı bir yöne yönlendirilirse şaşırıyoruz.

Telefonla pazarlama, birçok uygulayıcının ve bu tür aramaların alıcılarının hala tam olarak hakim olmadığı nispeten yeni bir pazarlama becerisidir. Bunu tüm katılımcılar için daha ödüllendirici ve daha az müdahaleci bir süreç haline getirebilecek gelenekler vardır, ancak bunlara her zaman uyulmaz.

İnternete ilk girdiğimizde gerçek bir belirsizlik duygusuyla karşılaşırız. Bu biraz büyük bir alışveriş merkezini ilk kez ziyaret etmek gibi. Kendini kaptırmak, kaybolmak ve bir çıkış yolu bulamamak çok kolaydır.

Çevrimiçi olarak, nereye gittiğimizi anlamamıza yardımcı olacak tabelaları takip edebilmeyi umuyoruz. Nerede olduğumuzu bize gösterecek tabelalara da ihtiyacımız olduğunu hemen fark ederiz. Web tasarımı hala o kadar yeni bir beceri ki, tasarım gelenekleri ancak şimdi ortaya çıkmaya başlıyor.

Bu kurallar tasarım uygulamasına yeterince yerleşene ve bir siteyi her ziyaret edişimizde tutarlı bir şekilde keşfedilene kadar, her çevrimiçi olduğumuzda altta yatan bir belirsizlik hissine sahip olmaya devam edeceğiz. Aynısı, tasarım en deneyimli ve en az deneyimli müşteriler tarafından sezgisel kullanımı teşvik edene kadar her yeni dijital ağ cihazı için geçerli olacaktır.

Pazarlamacılar, yalnızca ortadan kalkmayacağı için bile olsa, ziyaretçilerinin bu belirsizlik duygusuyla rahat hissetmelerine yardımcı olmalıdır. Teknik inovasyonun hızı değişebilse de inovasyon devam ediyor. Bilgisayarımıza, Web tarayıcımıza ve belirli bir şekilde davranan favori Web sitelerimize alıştığımız anda, karışımın bir kısmı değişir.

yahoo! dünyanın en popüler Web sitelerinden biri 1990’ların sonunda bir tasarım değişikliği denedi. Kısa süre sonra, önceki beş veya daha fazla yıl boyunca kendilerine iyi hizmet etmiş olan orijinal tasarıma çok benzeyen bir düzene geri döndüler. Teknik olarak, yeni tasarımda gezinmek muhtemelen çok daha kolaydı. Ancak normal kullanıcılar önceki düzene o kadar alışmışlardı ki herhangi bir değişikliği zor buluyorlardı.

Yeni gelenler için, Web’in genişleme yıllarında çok daha yoğun hale gelse bile, orijinal tasarımı takip etmek kolaydı. Pazarlamacılar düzenli olarak değişiklik olsun diye değişmekle suçlanırlar. Çevrimiçi tasarım da bu soruna karşı bağışık değildir.

TASARIM YOLUYLA GÜVEN

Pazarlamacıların çevrimiçi bir kanalın tasarımında güven oluşturmak için atabilecekleri bazı temel adımlar vardır. Aşağıdaki ilkelerin çoğu, herhangi bir dijital kanalın tasarımına düzenli olarak uygulanmalıdır – şu anda odak noktası kaçınılmaz olarak Web sitelerinde olsa da, diğer dijital kanallar buluyor gibi görünsek de, diğer dijital ortamlar için de aynı şekilde geçerlidir. etkileşimli televizyon ekranları, bilgisayarlardan çok daha güvenilirdir.


Günlük hayatta kullanılan teknolojik ürünler ve kullanım alanları
teknolojik ürünler ve kullanım alanları
teknolojik ürünler proje ödevi
Giyilebilir teknolojik ürünler nelerdir
Günlük hayatta kullandığımız teknolojik ürünler nelerdir
Eğitim alanında KULLANILAN teknolojik ürünler
Mobese kameraları hangi alanda kullanılan teknolojik bir üründür
Giyilebilir teknolojik ürünler nelerdir 2 tanesini yazınız


Ziyaretçilerin İhtiyaçlarına Uygun Teknolojiyi Kullanmak

Ziyaretçiler, bir şirketin dijital kanallarını keşfetmenin önünde hiçbir teknolojik engel olmadığını görmelidir. Ziyaretçinin bilgisayar ekranında bir Web sitesi oluşturan teknoloji, gezinmeye, keşfetmeye ve keşfetmeye yardımcı olmalıdır. Bunun aşırı karmaşıklık için bir reçete olması gerekmez.

Oyun veya ‘gençlik’ ürünleri, zengin bir deneyim sunmak için en yeni üst düzey yazılımların kullanılmasını haklı gösterebilir, ancak birçok şirket ve (örneğin) haber Web sitesi, bilgilerine minimum işlemle hızlı ve kolay erişilebilirse daha güçlüdür. 

Teknoloji bir kural olarak değil, istisnai olarak kullanılmalıdır: Sayfaların yalnızca, ziyaretçilerin ihtiyaçları için ‘yeterince hızlı’ görünen bilgileri sunmak üzere tasarlanması gerekir. Metin, resimlerden çok daha hızlı indirilir ve görünür, bu nedenle bir Web sayfasının grafik öğeleri, kullanışlılıkları oranında kullanılmalıdır.

Müşteriler ilk önce bir ürün ararken, ürünün tanınabilir bir parçasının yalnızca küçük bir küçük resmini görmeleri gerekebilir. Belirli bir ürünün ayrıntılarını keşfederken, daha büyük ön, yan, üst ve arka görünümlere sahip olmak faydalıdır.

Bu durağan resimler, ziyaretçilerin bilmek istediklerinin çoğunu aktaracaktır. 360° görünümler, statik görüntülere nadiren önemli ayrıntılar ekler ve ziyaretçinin sayfasına indirilmeleri muhtemelen biraz zaman alır. Bununla birlikte, birçok ürün için, ürün tasarımının etkileşimli bir görünümü ilginç ve ilgi çekici bir destek etkinliğidir.

Çoğu zaman, bir ürünün ilk görünümü aşırı karmaşıktır ve gereksiz ekstra özellikler kullanır. Bu, yalnızca sayfanın iletmesi amaçlanan bilgilere teknolojik bir engel oluşturur. Bununla birlikte, ekstra karmaşıklığın uygun olduğu zamanlar vardır, tıpkı ek ses ve hareket kullanılarak gösterilmedikleri takdirde kullanıcılarının hayal kırıklığına uğrayacağı ürünler vardır.

Navigasyon açık, mantıklı ve sezgisel olmalıdır. Hem çok deneyimli hem de ilk kez gelen ziyaretçileri barındıracak şekilde tasarlanmış çevrimiçi kanallar bulmak oldukça nadirdir. Her ikisinin de benzer seyrüsefer yardımcılarına ihtiyaç duyması pek olası değildir. Tasarımcılar bunu dikkate almalı, ancak nadiren yaparlar.

Herhangi biri çevrimiçi olmaya ilk kez giriştiğinde, büyük ihtimalle İnternet’in yapısının temelini oluşturan kaosu sezecektir. Yeni gelenler, kişisel bilgilerin oldukça savunmasız olabileceğini duymuş olacak ve bu nedenle, ayrıntılarını sağlamaları istendiğinde oldukça korunacaklardır.

İlk kez gelen bir ziyaretçinin Web kanallarında gezinmeyi zor bulması ve ileriye doğru tıkladıkça amaçlanan yollarının onları beklenmedik bir varış noktasına götürmesi neredeyse kaçınılmazdır. Bu belirsizliğin bir sonucu olarak, yeni kullanıcının çevrimiçi bir satın alma işlemi yapmak için yeterli güveni oluşturması 12 ila 18 ay sürebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir