İşletmeler için Pinterest – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

İşletmeler için Pinterest – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

9 Mayıs 2023 Pinterest işletme hesabı ücretli mı Pinterest işletme hesabına geçiş 0
Ticaret Disiplini

İşletmeler için Pinterest

Pinterest.com, ABD ve Birleşik Krallık gibi büyük ülkelerde oldukça büyük bir itibar kazandı ve diğer ülkelerde de ve özellikle Hindistan’da popülerlik kazanıyor. Pinterest, Facebook ve Twitter’ın ardından en popüler 3. Sosyal Medyadır. Pinterest’in temel konsepti, resimler aracılığıyla iletilen bilgidir (yani) insanlar genellikle Pinterest’in fikri olan kelimelerden ziyade resimlerden etkilenir.

Pinterest’i diğer sosyal Medyalardan farklı kılan özellik, belirli bir işletmenin belirli hedef kitlesini hedefleme yeteneğidir, yani Pinterest’te işinizle ilgili şeyleri görüntülemek için ihtiyaç duyduğunuz kitleyi hedeflemek kolaydır. Dahası, Pinterest bir E-ticaret web sitesi için en iyi sosyal medya platformlarından biridir. Öyleyse, Pinterest’in sitenize nasıl trafik çekeceğine geçelim.

Kayıt, Panolar ve Pinler:

Yapmanız gereken ilk şey, işletmenizi Pinterest’e kaydettirmek ve işletmenizle ilgili gönderiler oluşturmaya başlamak. Kaydolduktan sonra, bir sonraki adım bir pano oluşturmaktır. Pin Panoları, önemli şeyleri iğnelediğimiz normal ofis panolarına benzer. Bir sonraki adım, hedef kitleniz için en yaratıcı, göz alıcı raptiyeleri oluşturmak biraz zor.

Pin panoları aslında şöyle sınıflandırılır:

1) Ürün Panosu
2) İçerik Panosu

Ürün Kartı:

Adın kendisi size bilgi verir, bu pano, bir e-ticaret web sitesiyseniz, sahip olduğunuz ürün dizisini görüntülemek için kullanılır.
Ayrıca bu ürün panoları daha da bölünebilir.

Piyasadaki son trend ve ürününüzün bu trende uyup uymadığı. Kek gibi satılan ürünler ve indirimli ürünler yer alır.

İçerik Panosu:

İçerik panoları, pinlerinizin ürünleriniz hakkında sağlam içerikler içerdiği içeriğe özel panolardır. Tek yapmanız gereken, hedef kitlenizi belirli bir ürün için ilgili içeriğin bulunduğu blog sitenize yönlendirecek olan pininize bir bağlantı bırakmaktır.

Pinterest’in en iyi yanı, kullanıcıların görüntüledikleri belirli ürünler veya içerik hakkında arama yapmasına izin vermesidir; örneğin, kullanıcınız yemek tarifleri aramak isterse, Pinterest aramayı kolayca yiyeceklerle tam olarak ilgili panolara veya iğnelere göre kategorize eder.

Bu, sitenize trafik çekmek için Pinterest’in ilkel bir yoludur. Pinterest’in tanıtılan reklamlar yönüne geçelim.

İşletmeler için Instagram

Sıradaki Popüler ve en çok konuşulan sosyal medya olan Instagram’ı (instagram.com) başlatalım. Kulağa hoş geliyor değil mi, evet adı her şeyi anlatıyor, anlık fotoğraflarınız Instagram olarak adlandırılıyor. Instagram kısa süre önce 300 milyondan fazla hesaba sahip olan ve her saniye etkileşimde bulunan çok sayıda insan olmayan Twitter’ı geride bıraktı. Instagram, siteniz için ciddi bir trafik kaynağı olabilir.

Lider markaların izlediği stratejiler:

Instagram’daki Lider markalardan bazıları, kitle tabanlarını kapsamak için çeşitli stratejiler izliyor; şimdi bazı stratejileri tartışacağız.

Sahne Arkası Geçişi:

Blackberry markası, şirketlerine ve cihazlarına ilişkin bir sahne arkası içgörü sağlama kaynağı olarak Instagram’ı kullanıyor. Stratejileri, insanlara şirkette şahsen göremeyecekleri içgörüleri göstermek gerekir.

Levi’s markası, gardırop serisindeki mirasını, kökenlerinden gelişimlerine kadar izleyicilerine göstermek için Instagram’ı kullanıyor ve kot pantolonlarla yaptıkları deneyler Instagram reklamlarında görülebiliyor.

Motivasyon Kaynağı:

Adidas gibi önde gelen markalar, çeşitli sporcuların ve ekstrem fitness insanlarının göz kamaştırıcı yüksek çözünürlüklü resimlerini sunarak izleyicilerini fitness yaşamlarına canlı bir başlangıç yapmaları için motive etme kaynağı olarak Instagram’ı kullanıyor.

Hedef kitlelerinin çoğu “ADIDAINSPIRED” olduğu için stratejileri onlar için iyi sonuç verdi. Macy’s markası, modadan anlayan kitlesini çekmek için çeşitli moda kıyafetlerine ait sanat eserlerini sergilemek için Instagram’ı kullanıyor. Piyasadaki çeşitli yüksek moda kıyafetleri sergileyen reklamlar kullanıyorlar. Bu şekilde Instagram üzerinden trafiklerini arttırırlar. Bir sonraki strateji daha da şımarık ve basit görünüyor.


Pinterest işletme hesabına geçiş
Pinterest işletme hesabı Nedir
Pinterest işletme hesabı ücretli mı
Pinterest işletme hesabı ne ise yarar
Pinterest işletme hesabı kapatma
Pinterest işletme hesabı para Kazanma
Community pinterest
Pinterest güvenilir mi


Müşteri paylaşımı:

Ünlü dondurması ve tatları ile yaşadıkları nefis ve lezzetli anları paylaşmalarına olanak tanıyan bu basit ve son derece etkili stratejiyi izliyor. Bu basit teknik, franchise için olağanüstü bir başarı oldu çünkü müşterilerinin her geçen gün daha fazlası harika ve lezzetli dondurmalarını sosyal medyada paylaşıyor.

İşletmeler için Google Plus:

Google Plus, diğer tüm sosyal medya siteleri gibi işletmemiz için işletme sayfaları oluşturabileceğimiz başka bir sosyal medya sitesidir. Google Plus’ı farklı bir adla zaten ele aldık. Google MyBusiness Bölümünü hatırladınız mı? MyBusiness sayfası, Google+ Business sayfası olarak da anılır.

İş için LinkedIn

LinkedIn profesyonel bir ağdır. LinkedIn’de zaten kişisel profiliniz olduğunu varsayıyorum. Değilse, lütfen buradan kişisel bir profil için kaydolun: https://www.linkedin.com/ . Bu profesyonel bir ağ olduğundan, lütfen tüm profesyonel ayrıntılarınızı LinkedIn’e eklediğinizden emin olun. Proje ekleme, müşteri detayları, tavsiye alma, sertifikalarınızı ekleme vb. konularda çok aktif olmalısınız.

Google, Bağlantılı Profillere ve ayrıca Şirket Sayfalarına öncelik tanır. İşletmeniz için Şirket Sayfanızı oluşturmak üzere lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

LinkedIn Şirket Sayfası

LinkedIn’deki kişisel profilinize giriş yapın ve İlgi Alanları -> Şirketler’e tıklayın. LinkedIn’de Şirket Sayfanızı oluşturmak ücretsizdir.

Hepsi bir şirket sayfası oluşturmakla ilgili. Şirketinizde meydana gelen profesyonel güncellemeleri Şirket Sayfanızda yayınlamalısınız. Ayrıca yeni Gruplara (topluluklara) katılmayı veya oluşturmayı deneyin ve sektörünüze katkıda bulunun. İlgi Alanı -> Gruplar menüsünden yeni Gruplar oluşturabilir veya bunlara katılabilirsiniz.

İlginç güncellemeler, teklifler, yarışmalar ve müşteri desteği yayınlayarak markanızı oluşturmak için Sosyal Medya Platformlarından yararlanın. İnsanlar sayfanızı ve gönderilerinizi paylaşmaya, takip etmeye ve beğenmeye başladıkça, daha fazla marka erişimine sahip olacaksınız.

Bu marka erişimi, web sitenizin daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur. Popüler bir sosyal medya şirket sayfanız varsa, sayfanızın işinizle ilgili anahtar kelimeler için Google Arama’da çıkma şansı çok yüksektir. Web sitenize alakalı trafik elde etmenize yardımcı olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir