İşverenler Ne Arıyor? – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

İşverenler Ne Arıyor? – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

8 Aralık 2022 İyi bir çalışanın 13 Ortak özelliği Şirketlerin aradığı özellikler 0
Piyasalar ve Ticaret

İşverenler Ne Arıyor?

Her pozisyonun kendi görev ve sorumluluk listesi vardır ve her şirketin kendi kültürü vardır. Bu nedenle, doğrudan pazarlamaya girmek için ön koşullar olsa da, işe alma kararının ardındaki kriterler şirketten şirkete değişir.

Bu kitaba materyallerle katkıda bulunan tüm doğrudan pazarlama uzmanları, yeni çalışanlarda aradıkları nitelikler ve ayrıca olası çalışanların onlara nasıl yaklaşması gerektiği konusunda güçlü duygulara sahiptir. Gözlemleri takip ediyor.

Birçok işveren, doğrudan pazarlama eğitiminin başvuru sahipleri arasında kritik bir ayırt edici faktör olduğuna inanmaktadır. Bir profesyonel, “İşletme fakültesinden yeni mezun olmuş on kişiye bakıyor olsaydım ve bunlardan biri birkaç doğrudan pazarlama kursu alma zahmetine katlansaydı, işe alacağım kişi o olurdu” diyor.

“Doğrudan pazarlama kursları sunan bu kadar çok kolej ve üniversite ve profesyonel derneklerden gelen çok sayıda seminer varken, doğrudan pazarlama ile ilgilenen kişiler iş aramadan önce biraz inisiyatif göstermeli ve en az bir kursu tamamlamalıdır.”

Bir katalog yöneticisi aynı fikirde. “Konuştuğum gençlerin çoğu, doğrudan pazarlamanın ne olduğu hakkında en ufak bir fikre sahip değil. Alan hakkında hiçbir şey bilmeyen ve temel ilkelerini araştırmak için zaman ayırmayan adaylarla tanıştığım için şok oldum.

Doğrudan pazarlama gibi geleneksel olmayan bir satış kanalında iş arayan herkesin öncelikle bu kanala kafa yormasını öneririm. Bir başvuru sahibi, potansiyel bir işvereni çileden çıkarmaktan kaçınmak için partiye küçük bir şey getirmelidir.

Lisansüstü eğitim özellikle faydalıdır. Yönetici işe alım uzmanı Nancy Wright-Nelson, bir yüksek lisans derecesinin maaşa yüzde 10 ila 15 oranında katkıda bulunacağına inanıyor. Artık belirli kurumlarda mevcut olan doğrudan pazarlama alanında bir yüksek lisans da daha yüksek bir maaş gerektiriyor, ancak değeri uzun vadede kariyer boyunca daha da büyük olabilir.

Çoklu Görev Yapabileceğinizi Gösterin

Bradford Exchange, müstakbel bir çalışanın aynı anda birçok sorumlulukla başa çıkabileceğine dair işaretler arar. İstihdam yöneticilerinden biri, “Birçok faaliyeti aynı anda yürütebilen hevesli insanlar arıyoruz” diyor.

“Ders dışı etkinlikler önemlidir. Derslerin tüm yükünü taşıyabildiğini gösteren ve yine de kulüplere ve ilgi gruplarına zaman ayırabilen biri gözümüze çarpacaktır. Pazarlama dereceleri de önemlidir ve her türlü staj fark yaratacaktır.”

Teknolojide Ustalaşın ve Güçlü Bir Pazarlama Anlayışı Geliştirin

Şirketler, teknolojiden anlayan ve onu nasıl kullanacağını bilen insanlar ister. Teknik bir derece peşindeyseniz, Web uygulama programlama kurslarına bakın. Pazarlama departmanına geçin ve bir veritabanı pazarlama kursuna kaydolun.

Draft Chicago’da dijital operasyonlar direktörü Jonathan Sackett, “Bir veritabanı oluşturmayı ve analiz etmeyi öğreneceksiniz, her ikisi de etkileşimli ticarette çok değerli beceriler,” diyor. “Müşteri profilleri geliştirmek ve satın alma modellerini ve yanıtları analiz etmek için veri tabanından nasıl bilgi alacağınızı anlayabilmeniz gerekiyor.”

Muhtemel metin yazarları ve sanat yönetmenlerinin de bilgisayarlarda usta olmaları gerekir. Birçok katalog şirketinde, tasarımcılar tarafından sağlanan şablonları kullanarak sayfa düzeni yazılımında bitmiş sayfalar üretmekten metin yazarları sorumludur. Etkileşimli sanat yönetmenleri, teknik programlarla harika tasarımı nasıl birleştireceklerini anlamalıdır.

Ancak yalnızca teknolojik becerilerinize güvenmeyin; pazarlama stratejisi hala önemlidir. Şirketler ayrıca, bir marka oluşturmayı bilen ve çevrimiçi satışı genel bir pazarlama stratejisine entegre edebilen çeşitli medya insanlarını kapsayan genel bir pazarlama stratejisi oluşturan kişiler istiyor.


Şirketlerin aradığı özellikler
İyi bir çalışanın 13 Ortak özelliği
Bir çalışanda olması gereken özellikler
Adaylarda aranan özellikler
CV de aranan özellikler
İş hayatında kişilik özellikleri
Başarılı çalışan özellikleri
İşe alınacak elemanlarda aranan özellikler


Neredeyse Sürekli Değişimle Başa Çıkma Yeteneğinizi Cilalayın

İşverenler, değişimin sıklıkla meydana geldiği hızlı tempolu bir ortamda rahat olduğunuzu görmek istiyor. İnternetin siparişlerin hemen verilmesine ve sevk edilmesine izin verdiği, stratejilerin göz açıp kapayıncaya kadar geliştirildiği ve bir zamanlar on iki ay süren bir pazarlama kampanyasının yapıldığı bir dünyada yumruklarla yuvarlanma beceriniz büyük bir varlıktır. geliştirmek, altmış yorucu günde tasarlanır ve yürütülür.

Leo Burnett NorthStar’da bir başkan yardımcısı, “Değişimin hızı bizi, üzerinde çok düşünülmemiş kararlar almaya itebilir,” diyor. “İnsanlar geride bırakılmaktan o kadar korkuyor ki, değişimin hızına iş için iyi olmayabilecek şekillerde tepki veriyorlar.”

NorthStar gibi işverenler, sürekli değişimden korkmak yerine bu değişimden memnun olan insanları istiyor. Programa ayak uydurabileceğinizi göstermenin yollarını arayın ve değişikliğin ne zaman gerekli olduğu ve ne zaman gerekli olmadığı konusunda sağduyulu davranın.

Yaratıcı Bir Şekilde Israr Edin

Sebat, Ogilvy ve Mather Direct’in ağ geliştirmeden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Patrice Lyon için önemlidir. “Doğrudan pazarlama, bir ilişkide diyalog kurmak ve sürdürmektir. İşe aldığımız insanlar bunu anlıyor. İş arama sürecini, kısa vadeli bir girişimden daha fazlası olarak doğrudan bir pazarlama kampanyasını yönettikleri gibi yönetirler.

“İnsanlar, OMD gibi bir ajansa katılma kampanyasının, şirket onları geri çevirdiğinde sona erdiğini varsayıyor. ‘İşi almadım, bitti’ diye düşünüyorlar. Ama bu doğru değil. Bizden hemen olumlu bir yanıt almasalar bile yaratıcı bir şekilde bizimle iletişim kuran insanlar sonunda başarılı olabilir.

“İletişim halinde olmak” derken, sadece neler olduğunu görmek için beni aramayı kastetmiyorum. Yaratıcı ve yenilikçi bir şekilde orada olduğunuzu bana hatırlatmaktan bahsediyoruz.”

Yakın zamanda bir OMD çalışanı, bir OMD metin yazarı tanıdığı için dikkatini çekti. Şirkette bir iş bulma kampanyasının bir parçası olarak, Bayan Lyon’a sıra dışı tatilleri kutlayan notlar ve nesneler gönderdi: 13’üncü Cuma günü iyi şanslar simgesi, Paskalya için bir yumurta üzerine boyanmış bir aranıyor reklamı. OMD’ye girmek için kampanyasında art arda farklı fikirler ve biçimler kullandı ve başardı.

“Şu anda üç dört kişiyi takip ediyorum. Her biri, onları mümkün olduğunca sık akılda tutan bir şey yapıyor. Şu anda Ogilvy’de işe alınmaya çalışan onca insan arasında, muhtemelen bu farkı yaratan tek kişi onlar.” Kalıcılık, doğrudan pazarlama kariyeri boyunca beslenmesi gereken değerli bir niteliktir. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir