MÜŞTERİ SERVİSİ

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

MÜŞTERİ SERVİSİ

12 Haziran 2023 Web servis örneği Web servisleri nelerdir 0
TİCARET SİSTEMLERİNİ TEST ETME

MÜŞTERİ SERVİSİ

Şirketlerin optimizasyon ve sosyal medya çabalarının çoğu, müşteri kazanmayla ilgili içeriğe odaklanırken, mevcut müşterilere hizmet eden içeriğin kolayca bulunmasını sağlamanın büyük değeri vardır. Bu, arama yoluyla kolay ve ilgili keşif için sık sorulan soruları ve diğer destek materyallerini optimize etmek anlamına gelir.

Sosyal medya açısından bakıldığında, güncel sosyal medya izleme çabalarının Twitter gibi platformlarda, forumlarda veya bloglardaki yorumlarda hizmet fırsatlarını ortaya çıkarabilmesi için destekle ilgili arama sorgularının en popüler olduğunun farkında olmak anlamına gelir.

Müşteri desteği web sayfası optimizasyonu aynı zamanda sosyal içerik oluşturmayı da etkiler, böylece cevaplar sosyal medya topluluk yöneticileri, müşteri hizmetleri personeli ve marka savunucuları tarafından kolayca keşfedilir ve sosyal kanallarda paylaşılır.

Müşteri keşfi için içeriğin optimizasyonu, Google veya Bing gibi arama motorları aracılığıyla erişilen genel bilgilerle ve bir girişin arkasındaki dahili bilgi havuzlarıyla gerçekleştirilebilir. Büyük bir sağlık teknolojisi şirketi, müşteriler için satış sonrası içeriği optimize etme ihtiyacıyla karşı karşıya kaldı.

Kullanılabilirlik araştırmalarından alınan geri bildirimler, müşterilerin müşteri portalında sık sorulan sorular ve kullanıcı bilgileri gibi bilgileri bulmakta sorun yaşadıklarını gösterdi.

Daha iyi bir müşteri deneyimi sunmaya yardımcı olmak için, daha iyi içerik mimarisi oluşturmak ve ilgili sonuçların dahili müşteri portalının arama işlevi aracılığıyla sunulmasını sağlamak için mevcut içeriğe en iyi SEO uygulamaları uygulandı. Proje, müşteri segmentlerini belirleyerek ve müşterilerin arama olasılığının en yüksek olduğu bilgileri belirlemek için müşteri tarafı pazarlamacıları ve müşteri hizmetleri temsilcileriyle birlikte çalışarak başladı.

Daha sonra müşteri portalında bulunan içerik için ayrı bir anahtar kelime sözlüğü araştırılarak oluşturulmuştur. Anahtar kelime sözlüğünün geliştirilmesinin ardından, belgelerin başlıklarının düzenlenmesi, başlıklar, kopya ve kopya içinde çapraz bağlantı dahil olmak üzere en iyi uygulama arama motoru optimizasyonu uygulandı.

Sonuç, birden çok satış sonrası aşamada müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için daha iyi organize edilmiş, bulması daha kolay içerik oldu. Müşteri içeriğinin daha kolay gezinmesini ve hızlı bir şekilde bulunmasını sağlamak, müşteri memnuniyetinin artmasına, müşteri odaklı kaynaklara erişim sıklığının artmasına ve sonuç olarak çağrı merkezine yapılan sorguların web’e kaydırılmasıyla maliyet tasarrufuna yol açabilir.


Web servisleri nelerdir
Web servisleri Nedir
Web servis örneği
SOAP Web Servis kullanımı
SOAP web service C#
Web servis nasıl çağırılır
Web servis ve API farkı
Web service C#


İŞE ALIM

Belirsiz bir ekonomide bile birçok şirket, gerekli becerilerin doğru karışımına sahip yeni çalışanlar bulmakta güçlük çekiyor. İşe alma endüstrisi, açık pozisyonları teşvik etmek ve adaylarla ağ oluşturmak için sosyal medya kanallarını etkin bir şekilde kullandı. Bazı şirketler, işe alma çabalarının bir parçası olarak Facebook, LinkedIn ve Twitter’ı kullandı.

2006’da Facebook’ta bir kariyer sayfası açan ilk profesyonel hizmetler firması ve şu anda orada 50.000’den fazla hayrandan oluşan bir topluluğa sahip. Yetenekli insanlar web’de, sosyal ağlarda ve iş bulma sitelerinde arama yapar ve dikkatlerini çeken bir şey bulur. Neden şirketinizin iş listesi olmasın?

Merkezi New York’ta bulunan Amerika Halkla İlişkiler Derneği (PRSA), birkaç yıldır halkla ilişkiler ve iletişim uzmanları için yararlı bir kariyer fırsatları ve tavsiye kaynağı sağlayan bir iş listeleme hizmetini sürdürmektedir. PRSA iş bulma merkezi, yetenekli adayları çekmek isteyen ajanslar ve kurumsal halkla ilişkiler departmanları için de bir kaynak görevi görür.

PRSA’nın başkanı ve COO’su, web sitesi trafik eğilimlerini inceleyerek ve anahtar kelime araştırması yaptırarak, iş merkezi içeriğinin ve iş listelerinin daha fazla arama motoru trafiği çekmesine yardımcı olmak ve böylece şirketler için ek değer yaratmak için SEO’nun keşfedilmeye değer olduğuna karar verdi. oradaki iş ilanlarını listelemek için ödeme yapıldı.

İş listeleme anahtar kelime araştırması ile ilgili SEO çalışması yapıldıktan sonra web sitesi denetimi, içerik denetimi ve bağlantı kurma programı uygulandı. PRSA sitesine yönelik toplam trafik yüzde 20 artarken, PRSA iş merkezi için sayfa görüntüleme yüzde 40 arttı.

Ek olarak, rekabetçi anahtar kelime sıralamalarından gelen ziyaretçi yönlendirmeleri önemli ölçüde arttı. Google’da 76.200.000’den fazla rakip arama sonucuna sahip tek bir hedef anahtar kelime öbeğinden gelen yönlendirmeler yüzde 450’nin üzerinde arttı.

Google ve Bing gibi arama motorları kusurluysa, şirket web sitelerindeki arama işlevleri mükemmel olmaktan uzaktır. Bu, içeriği dahili kullanım için optimize etmenin, çalışanların (tıpkı müşteriler gibi) yanıtları daha hızlı ve verimli bir şekilde bulmasına yardımcı olabileceği anlamına da gelir. Eminim bu çalışmayı okuyan birçok kişi Google veya Bing’i kendi şirket web sitelerinde içerik aramak için de kullanmıştır.

Bu deneyim, bir arama motorunun kişinin işini yapması için önemli olan içeriği ifşa etme gücünü de gösteriyor. Ayrıca, arama yoluyla keşif için optimize edilecek bir amaç ve beklenen bir kitle ile her türlü içeriğin oluşturulmasının önemini de ortaya koymaktadır.

Küçük veya büyük işletmeniz B2B veya B2C pazarlarına odaklanmış olsun, hedef kitlelerle bağlantı kurmaya yardımcı olacak içeriği optimize etme ve sosyalleştirme fırsatından yararlanmak çok önemlidir. Ayrıca, marka içeriğinin nasıl keşfedildiğine, tüketildiğine ve buna göre hareket edildiğine ilişkin farklı müşteri beklentilerinin benzersizliğini ayırt edebilmek, pazarlamacıların içerik optimizasyonlarını ve sosyal medya çabalarını hem müşterilerin hem de markaların yararına olacak şekilde daha iyi planlamasına da yardımcı olacaktır.

Pazarlama, halkla ilişkiler, işe alma ve müşteri hizmetleri genelinde optimize edilmiş bir yaklaşımın içerik pazarlamasına ne kadar uygun olabileceğini artık anladığımıza göre, araştırmaya geçelim: Arama ve sosyal medya ortamından arama motoru dostu olma özelliğine kadar bağlıdır. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir