Optimizasyon Hedefleri

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Optimizasyon Hedefleri

12 Haziran 2023 Optimizasyon Nedir mühendislik Sürekli optimizasyon nedir? 0
Yapay Veri Kümesi 

Optimizasyon Hedefleri

Halkla ilişkiler hedefleriniz, arama motoru optimizasyonunun başarısını yönlendiren aynı konsepte sahip olmalıdır: hedef kitlenin beklentilerine ve onlar için nasıl değerli bir kaynak olarak hizmet edileceğine odaklanmak gerekir.

Çoğu halkla ilişkiler girişiminin odak noktası farkındalık ve etki yaratmaktır, bu nedenle işletmenizin çevrimiçi ortamda nasıl algılanmasını istediğinizi hayal edin. Akılda bir etki temeli ile tümü orijinal iş hedeflerinize bağlanan hedefler belirleyin. Daha fazla müşteri çekmek ve gelirinizi artırmak istiyorsanız, arama ve sosyal medya yoluyla yararlı içeriğinizi bulmalarını kolaylaştırarak, bunun gerçekleşmesine yardımcı olabilecek kişileri etkilemelisiniz.

Tabii ki, web’de etkinin para birimi içeriktir. Bu nedenle, haber içeriğinin arama yoluyla daha kolay keşfedilebilir olmasını sağlayan hedefler oluşturmak, etkinizi yaymanın en önemli yoludur.

Analistler, gazeteciler ve hatta bazı blog yazarları, geçmiş medya haberlerini, basın bültenlerini, görüntü varlıklarını, yönetici biyografilerini, şirket geçmişini, web seminerlerini, teknik incelemeleri, vaka incelemelerini ve hikayeleri araştırmaya yardımcı olan diğer bilgileri bulmak için haber odalarını yararlı bir kaynak olarak görmektedir. Bir haber odasında yaşayan içerik, hem arama motorlarında hem de sosyal ağlarda paylaşım için daha iyi görünürlük için optimize edilebilir.

Çevrimiçi kırpma hizmetleri, web analitiği, sosyal medya izleme ve diğer sosyal platforma özgü ölçüm araçları kullanılarak, PR içeriğinin optimize edilmesinin ve sosyalleştirilmesinin etkisi izlenebilir ve daha iyi performans için değerlendirilebilir.

Şu anda çevrimiçi PR üzerindeki SEO ve sosyal medya etkisini takip etmiyorsanız, temel tahmin ve hedef belirleme, kısmen mevcut web sitesi analizlerinizden ve blog oluşturma etkinliğinizden elde edilen verilere dayanır. Beklenen arama ve sosyal medya trafiği için bir ölçüm temeli oluşturmak için sahip olduğunuz verileri kullanın.

Bloglarda bahsetmeler, olumlu marka sözleriyle sosyal etkileşim ve çevrimiçi haber odanıza yönlendirilen arama trafiği gibi temel performans göstergeleri (KPI’lar) için hedefler belirleyin. Aynı zamanda, optimize edilmiş basın bültenleri, resimler, video, sosyal içerik ve diğer çevrimiçi haber içerikleri gibi içerikler aracılığıyla bu genel halkla ilişkiler hedeflerinin arama trafiğini artırma üzerindeki etkisini tahmin edin.

Çoğu durumda, elinizdeki verilere dayanarak neler olabileceğine dair bir hipotez geliştirmeniz ve ardından performans bilgilerini toplamaya başlamak için sosyal medya ve arama optimizasyonu taktiklerini uygulamanız yeterlidir. Toplanan gerçek verilerle, optimizasyon ve sosyal medya taktiklerinin yanı sıra sahip oldukları etkiye ilişkin tahmininizde iyileştirmeler yapabilirsiniz.


Oyunlarda optimizasyon nedir
Optimizasyon Ders Notları pdf
Optimizasyon nedir iktisat
Optimizasyon Nedir mühendislik
Optimizasyon nedir biyoloji
Sürekli optimizasyon nedir
Optimizasyon Nedir tıp
Optimizasyon Teknikleri


İK VE İŞE ALIM İÇERİĞİ OPTİMİZASYONU HEDEFLERİ

Pazarlama ve halkla ilişkiler hedeflerinin oluşturulması, optimize edilmiş ve sosyalleştirilmiş içerikle büyük bir fırsatı temsil eder. Ürün satın almak ve haber hikayeleri yazmak, insanların şirketlerin sağladığı bilgileri aramasının tek nedeni değildir.

Optimizasyon ve sosyal paylaşım için dikkate alınması gereken bir diğer tüketici ve iş iletişimi alanı da işe alımdır. Her büyüklükteki şirket için uygun personel önemlidir. Bir çalışanı bulmanın, işe almanın, elde tutmanın ve hatta kaybetmenin maliyetleri önemli olabilir.

Şu istatistikleri göz önünde bulundurun:

• İşe alım için toplam ABD pazar büyüklüğü yaklaşık 124 milyar dolardır.
• Yetenek edinme harcamaları 2011’de bir önceki yıla göre yüzde 6 arttı.
• Yeni işe alımlar için ortalama 3.500 $ harcandı ve bu paranın çoğu arama ajanslarına ve iş bulma kurullarına gitti.
• Büyük şirketler kiralama başına ortalama 1.949 ABD doları ödemiştir.
• Küçük şirketler kiralama başına ortalama 3.665 $ ödedi.

İşe almanın bu hizmetleri sağlayan şirketler için kazançlı bir iş olduğu açıktır, ancak işe alım ajansları veya profesyonel işe alım görevlileri için lüksünüz veya paranız yoksa, büyük olasılıkla bu maliyetleri düşük tutmakla ilgilenirsiniz.

İşe almada “sosyalleştir ve optimize et” kullanımına girin. Arama ve sosyal medyayı birleştirmek için belirlediğiniz hedefler şöyle görünebilir: Şirketiniz işe alma ve yetenek edinme maliyetlerine (iş listeleri gibi) ayda 10.000 ABD Doları harcıyorsa, o zaman aynı tutarı harcama hedefi ancak bazı çabalar anahtar kelime için optimize edilmiş iş ilanları ve sosyal medya promosyonu, nitelikli başvuru sahiplerinde yüzde 5 veya 10’luk bir artış tahminini taşıyabilir.

Detaylandırmak için, Austin, Teksas’ta kurumsal bir satış işi açan ve bu hedefi gerçekleştirmek isteyen bir yatırım firması olduğunuzu varsayalım. En son açık pozisyonlarınız hakkında bilgi yaymak için kullandığınız normal iş ilanları ve reklamlara ek olarak, iş tanımınızı konum, şirket veya beceri seti için optimize edebilirsiniz.

Arama motorlarında bu optimize edilmiş içerikten yararlanmak, mükemmel potansiyel çalışanların sizi bulmasına ve sizinle bağlantı kurmasına yardımcı olacak ve potansiyel olarak iş toplayıcı hizmetleriyle etkileşim kurma ihtiyacınızı azaltacaktır.

Başka bir örnek, yeni çalışanlarla ilgili eğitim maliyetlerini sınırlayabilmeniz için bulduğunuz adayların kalitesini artırma isteğini içerebilir. Teknik pozisyonlarınızın gerektirdiği gelişmiş iş becerileriyle daha yakından eşleşen, her ay 15 tane daha nitelikli adayı hedeflemek için bir hedef oluşturabilirsiniz.

Bu, daha “sessiz adaylar” (yani, aktif olarak yeni bir iş aramayan ancak ihtiyacınız olan şey için mükemmel olabilecek adaylar) bulma çabalarına yol açabilir. Bu adaylar bakmıyor olsalar da, sosyal ağları iş fırsatını kaçırabilir.

Hedefleri duruma göre ayırarak, örneğin belirli bir oranda maliyet tasarrufu veya belirli bir yüzde oranında dış işe alım hizmetlerine yapılan yatırımı azaltarak, size yardımcı olacak uygun optimize edilmiş içerik pazarlama taktiklerini planlayabilir ve oluşturabilirsiniz. 

Şimdiye kadar, optimizasyon hedefleriniz tüm silindirlere ateş ediyor. Yeni müşteriler çekmek ve medyada büyük görünürlük sağlamakla alakalı, arama ve sosyal medya dostu bir içerik akışı oluşturdunuz. Ülkedeki en iyi yeni adaylar açık pozisyonlarınızı buluyor ve işiniz hızla ilerliyor. Ama bekleyin, daha da iyi olabilir. Başka bir kitleyle işinize daha fazla değer katabilirsiniz: mevcut müşterileriniz.

Mevcut müşterilere yönelik içeriği optimize etmek ve sosyalleştirmek, genellikle SEO veya sosyal medya pazarlamasına yatırım yapan şirketler için radarda değildir.

Ancak, şu örnek hedefleri göz önünde bulundurun:

• Müşteri hizmet saatlerini yüzde 10 azaltarak 20.000 $’lık daha düşük bir harcama sağlayın.
• Çevrimiçi müşteri hizmetleri ziyaretlerini yüzde 20 artırın, böylece müşteri hizmetleri merkezine yapılan çağrıları yüzde 10 azaltın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir