Planınıza Geri Dönün

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Planınıza Geri Dönün

29 Mayıs 2023 Araştırma planı Nasıl hazırlanır Bilimsel bir araştırma nasıl yapılır 0
Pazar Araştırması

Planınıza Geri Dönün

İçerik planınız, sayfanızın başarısı için çok önemlidir, bu yüzden onu oluşturmak ve gerçekten kullanmak için zaman ayırın. Duvarınıza gönderdiğiniz her şeyi yazmanıza gerek yok: bunu sürdürmek için zamanınız yok. Web’de markanızla uyumlu ve size karşı rekabet etmek yerine birbirini tamamlayan kaynaklar bulun.

Aşağıdakileri düşünün:

  • Sektörünüzü takip etmek için düzenli olarak hangi web sitelerini okuyorsunuz?
  • Sizin alanınızda rekabet eden, ancak yurt dışında olan ve dolayısıyla yerel bir tehdit olmayan hangi siteler var?
  • Sayfanızda tanıtımına yardımcı olabileceğiniz ve yönlendirmeler için bir ilişki kurabileceğiniz başka hangi siteler sizin için yereldir?
  • Hangi siteler sayfanızı tamamlıyor? 

İçerik planınız, sayfanızın başarısını hemen hemen artıracak veya bozacaktır. Bir planınız olmadığı için, yaratıcılığınızı sürdürmekte ve hayranlarınız için doğru türde içerik bulmakta çok zorlanacaksınız, bu da ilgilerini kaybedip başka yerlere yönelebilecekleri anlamına gelir.

Ekibinizle beyin fırtınası yaparak, yalnızca sayfanızın başarısını sağlamak için onlardan destek almakla kalmazsınız, aynı zamanda iş fikir bulmaya geldiğinde birçok kafa birden daha iyidir.

Ayrıca birden fazla kişinin sayfayı güncellemesi, hastalık ve tatillerin kapsanması ve sayfanın ivmesini sürdürmesi için iyi bir fikirdir. Sayfayı güncelleyen birden fazla kişi varsa, belki de gönderinizi adınızla imzalayın, böylece hayranlarınız yorum yaparken kiminle konuştuklarını ve şirket açısından kimin ne yayınladığını bilirsiniz. Aşağıda, çeşitli sektörler için bazı içerik fikirleri bulunmaktadır.

Emlak. Şu anda satılık olan tüm mülklerinizi listelemek, çoğu durumda bu bilgileri şirketin web sitesinde görebilen sayfa ziyaretçiniz için biraz sıkıcıdır, bu nedenle çoğaltmanıza gerek yoktur. Sayfanıza olabildiğince çok kişinin ilgisini çekin, böylece satış yapma zamanı geldiğinde bilgilendirici sayfanız hâlâ onların radarında olsun. O zaman tek yapmaları gereken iletişime geçmek gerekir.

İnsanlar bir ev satın almak istediklerinde aşağıdakiler gibi ek bilgilere ihtiyaç duyabilirler:

– Satış sözleşmesinde nelere dikkat edilmelidir?
– işlemi halletmek için iyi bir avukat nerede bulunur
– yapılması gereken bazı işler varsa, iyi ve güvenilir bir inşaatçı nerede bulunur?
– bahçe tasarımı
– iç dekorasyon
– pazarlık özellikleri
– yerel çevre
— okullar, tesisler.


Araştırma planı örneği
Bilimsel araştırma planı örneği
Bilimsel araştırma nasıl yapılır PDF
Bilimsel araştırma Türleri
Bilimsel bir araştırma nasıl yapılır
araştırma yöntem ve teknikleri – pdf
Araştırma planı nedir
Araştırma planı Nasıl hazırlanır


Muhasebeci

Bu, iyi yapılırsa birçok farklı yönünü kapsayacak şekilde hayata geçirilebilecek başka bir konudur. Şunlarla ilgili bilgileri göz önünde bulundurun:

– yıl sonunda verginiz için ne kadar para ayırmanız gerektiğini nasıl hesaplayabilirsiniz?
– iş planınızı güncel tutmak
– nakit akışına yardımcı olmak
– seminerler (hayranlarınızı ve müşterilerinizi davet edin)
– teknik terimlerin kolayca anlaşılmasını sağlamak için deşifre edilmesi
– işinizi satmayı planlamak
– genel iş danışmanlığı.

Perakende mağazası. Mağazanızın muhtemelen açılış saatleri ve iletişim bilgilerini içeren bir çevrimiçi broşür olacak bir web sitesi vardır ve ayrıca çevrimiçi satış yapmanıza olanak tanıyan bir alışveriş sepetiniz de olabilir. Dolayısıyla, ne sattığınıza bağlı olarak, Facebook sayfanız tartışma için harika bir buluşma yeri olabilir.

Bir bisiklet dükkanınız olduğunu ve müşterilerinizin, yenilikleri görmek ve son yarışları ile yaklaşan etkinlikleri hakkında konuşmak için mağazanızda takılmayı sevdiğini hayal edin. Artık bunu hem mağazanızda hem de çevrimiçi olarak yapabilirler.

Bisiklete binme bir yaşam tarzı seçimidir ve birçok sürücü bu konuda çok tutkuludur, dolayısıyla bu size bu tutkudan daha fazla yararlanma şansı verir. Bisiklete binme gibi bir hobi ile, aynı zamanda yoğun bir şekilde bisiklete binen arkadaşlara sahip olma eğilimindesiniz, bu nedenle hayran sayfanızın viral etkiden gerçekten yararlanma fırsatı var.

Sayfanız şunları içerebilir:

– Yaklaşan Etkinlikler
– döngü bakımı
– yarış raporları
– özel teklifler
– yeni ürün tartışmaları
– koçluk ipuçları
– yeni döngü görüntülerini flaşla
– yarış videosu.

Bu örneklerin tümüne, ilginç şirket haberleri, ürünlerin veya ekip üyelerinin fotoğrafları ve bir şey üretiyorsanız, çalışırken veya yapılmakta olan ürünlerin video görüntülerini de eklemelisiniz.

Bilgi ne kadar ilginç (ve bazen temel) olursa o kadar iyidir: sektörünüzü veya ürünlerinizi iyi biliyor olabilirsiniz, ancak ortalama ziyaretçiniz bilmeyebilir, bu nedenle aynı zamanda eğitim verme fırsatını da kullanın.

Facebook sayfanıza ekleyeceğiniz diğer şeyler, ilginizi çekebileceğini düşündüğünüz diğer web sitelerindeki makalelere bağlantılar içerebilir, ancak bunu yapmanın tehlikesi, ziyaretçilerinizin kendi sitenize geri gelmemeleri ve dolayısıyla geri kalanını görememeleridir. 

Öte yandan, sizinki kadar ilginç olan aynı veya benzer bir konuda başkalarının çalışmalarını dengeli bir şekilde sunduğunuz için daha sık geri gelebilirler. İşinize uygun olanla hayranlarınızın istediği arasındaki dengeyi bulun. Onlara sormayı bile deneyebilirsin.

Kitlenizle paylaşmak için bir şey yayınladığınızda, her zaman bir harekete geçirici mesaj ekleyin. Örneğin, bir soru sorun veya bir açıklama yapın ve sonuna “yorumlarınızı duymak isteriz” veya “kabul ediyorsanız “beğen”e tıklayın’ ifadesini ekleyin. Bu şekilde, insanlar onlardan bir şey yapmalarını istediğinizi bilirler ve genellikle sadece bir veya iki saniye sürerse yaparlar.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, sayfanızı ziyaretçileriniz için daha da büyük bir bilgi kaynağı haline getirmek için hangi kaynaklarla evlenebileceğinizi düşünün.

Hayranlarınızın sayfanızda paylaşım yapmasına izin vermeli misiniz?

Neden bazı büyük markalar ve tanınmış ünlüler Facebook duvarlarında paylaşım yapmanıza izin vermiyor?

Diğerlerinin kendi işleri veya faaliyetleri için spam mesajlar ve eklentiler gönderen rahatsız edici faaliyetleri dışında, hayranlarla etkileşim kurmanın adil bir yolu gibi görünmemesi için gerçek bir neden göremiyorum ve gerçekten sayfanın amacını bozuyor.

Araştırma adına bu kitabı yazarken, tanınmış bir otomobil üreticisinin sayfasının hayranı olmak ve arabayı onlar için bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu sormak istedim ama yazmama izin vermedi. Dünyanın her yerindeki araba tutkunlarının en sevdikleri markayla etkileşim kurmak isteyeceğini düşünürdüm. Sayfası, dünyanın her köşesinden Starbucks ürünleriyle ilgili deneyimleriyle ilgili herkesin ve herkesin etkileşimi ve gönderileriyle doludur.

40 milyondan fazla hayranı olan Barack Obama’nın sayfasının tesisin neden kapatıldığını anlayabiliyorum. Gerçek hayranlardan ve sadece pop almak isteyenlerden gelen yığınla gönderiyi hayal edebiliyor musunuz? Yorumları tek başına yönetmek tam zamanlı bir iş olurdu, ekibinin bazı gönderileri onbinlerce yoruma yanıt olarak karışıyordu. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir