Profesyonel Pazarlama – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Profesyonel Pazarlama – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

2 Şubat 2023 Dijital pazarlama Nasıl Yapılır ? Dijital pazarlama Nedir Nasıl yapılır 0
Ticaret Disiplini

Profesyonel Pazarlama 

Podcast’ler, video yayınları veya tasarım gibi teknoloji ağırlıklı görevler için profesyonelleri kullanmayı düşünün. Profesyoneller, personelinizin takip etmesi için bir model oluşturarak başlamanıza yardımcı olabilir veya tutarlılık için blog yazmak veya düzenlemek gibi uzun vadeli görevler için onları işe almak isteyebilirsiniz.

Birçok reklam ajansı, halkla ilişkiler firması, arama motoru optimize ediciler, pazarlama şirketleri ve metin yazarları artık sosyal medya sözleşmeleri üstleniyor. Zaten sevdiğiniz biriyle çalıştıysanız, oradan başlayabilirsiniz.

Değilse, diğer herhangi bir profesyonel hizmet sağlayıcıyı seçtiğiniz gibi sosyal medya uzmanlarını seçin:

» Yerel iş arkadaşlarınızdan tavsiye isteyin.
» LinkedIn ve Plaxo gibi kaynakları kontrol edin. Uygunsa, aramanızı yayınlayın
sitenizdeki, bloğunuzdaki, sosyal medya kuruluşlarındaki ve konuyla ilgili sitelerdeki kriterler.
» Birkaç fiyat teklifi isteyin. İşiniz yeterince büyükse, resmi bir Teklif Talebi (RFP) yazın ve dağıtın.
» Yükleniciler tarafından tamamlanan önceki işleri gözden geçirin.
» Referansları kontrol edin.

Sosyal Medya Pazarlama Politikası Oluşturma

Başlangıçta sosyal medya pazarlamasına dahil olan tek kişi siz olsanız bile, kendiniz için daha sonra genişletebileceğiniz birkaç genel yönerge yazın. Örnek bir sosyal medya politikası gösterir; diğer örnekleri ITDownload ile indirebilirsiniz. Bu bağlantıdaki ilk alan için açılır listeden İlkeler’i seçin.

İkinci alandaki açılır listeden Sosyal Ağ’ı seçin. Git’e tıklayın ve ardından görüntülenen listeden örnek ilkelerden herhangi birini indirin.

Politikaların çoğu, sosyal medya sorununu hem çalışanların şirket adına yapmalarına izin verilenler hem de yapmalarına izin verilmeyenler açısından ele alır. Örneğin:

» Çalışanların şirket saatlerinde kişisel sosyal hesaplarını kullanmasına izin verilmeyebilir.
» Bazı eğitimli çalışanların şirket adına müşteri desteği yanıtları göndermesine izin verilirken, diğerleri yeni ürün bilgilerinden sorumludur.

Ek bilgi ve örnekler için listelenen kaynaklara bakın. Uyumluluğu artırmak için politikanızı kısa ve okunması kolay tutun. İnsanların yapamadıklarından çok yapabileceklerine odaklanmaya çalışın.

Hukuk Tarafında Kalmak

Sosyal medyadaki hemen hemen her şey, mevcut fikri mülkiyet hukukunun sınırlarını zorluyor. Artık çevrimiçi olarak o kadar çok bilgi tekrarlanıyor ki, sahiplik sınırları bulanıklaşıyor, bu da bazı insanları dehşete düşürüyor ve zarar veriyor.

Şüpheye düştüğünüzde kopyalamayın. Bunun yerine alıntılar, alıntı işaretleri ve orijinal kaynağa bağlantılar kullanın. Bilgilerin doğru olduğundan emin olmak için her zaman orijinaline geri dönün.

Yasal çekişmeler hakkında bilgi için Mashable ve TechCrunch gibi blogları izleyin. Sürekli olarak yeni içtihatlar, düzenlemeler ve çatışmalar ortaya çıkıyor.


Dijital pazarlama örnekleri
İçerik pazarlama Nedir
Dijital pazarlama Teknikleri
Dijital pazarlama Nasıl Yapılır
Dijital pazarlama Maaşları
Dijital pazarlama Nedir Nasıl yapılır
Dijital PAZARLAMA Nedir
Dijital pazarlama ekşi


İhlalden kaçınmak için izin alınması

Kaydedebilseniz veya indirebilseniz bile, başka birinin web sitesindeki, blogunda veya sosyal medya sayfasındaki genişletilmiş içeriği (yasal olarak) kendi sitenizde kullanamazsınız. Hayır, nereden geldiğini belirten bir kredi limiti ekleseniz bile olmaz. İçeriğin yalnızca bir bölümünü kullanıp geri kalanına bağlantı verseniz bile değil. Metin değil, grafik değil, derlenmiş veri değil, fotoğraf değildir.

Adil kullanım doktrini kapsamında atıfta bulunulan küçük metin alıntılarına izin verilse de, telif hakkı kavramı, kar amacı güden şirketler için değil, bireyler ve eğitim kurumları için tasarlanmıştır.

İzin almazsanız, size ve şirketinize telif hakkı ihlali nedeniyle dava açılabilir. En iyi senaryoda, durmanız ve vazgeçmeniz istenebilir. En kötü durumda siteniz kapatılabilir ve başka zararlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu durumu aşmanın yolu basittir: Yakındaki kenar çubuğunda bulunan “Örnek telif hakkı izni” gibi bir izin isteği gönderin.
Genellikle telif hakkıyla korunan fotoğraflar konusunda özellikle dikkatli olun.

Yasal olarak ücretsiz veya düşük maliyetli görseller bulabileceğiniz birkaç yer:

» Creative Commons lisansı altında sunulan zengin malzeme arasından seçim yapın. Ticari amaçlar için kullanılabilecek veya kamu malı olan öğeleri arayın.
» Federal hükümetten telif hakkı olmayan görseller arayın.
» Flickr’daki Commons’ta binlerce ücretsiz fotoğraflar.
» Pencerenin sağ alt köşesindeki Ayarlar bağlantısını tıklayın ve ardından beliren açılır menüden Gelişmiş Arama’yı seçin. Görünen Gelişmiş Arama ekranında, Kullanım Hakları açılır listesine gidin ve Ticari Olarak Bile Kullanılması veya Paylaşılması Ücretsiz’i seçin. Bu resimlerin yine de atıf gerektirebileceğini veya başka kullanım sınırlamaları olabileceğini unutmayın; yine de izin için telif hakkı sahibiyle iletişime geçmelisiniz.
» iStockphoto, Shutterstock veya Freerange Stock gibi kaynaklardan stok görseller arayın.

Ticari markalar ve logolar da genellikle kullanım izni gerektirir, ancak sosyal medya şirketlerinin Bunu Paylaş veya Bizi Takip Et işlevi için sağladığı logolar (simgeler) izinsiz kullanılabilir.

Bir şirketin web sitesinin Basın veya Medya bölümünde bir görsel bulursanız, daha fazla izin almadan onu çoğaltma izniniz olduğunu varsayabilirsiniz. Genel olarak, “diğer tüm logolar ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir” şeklinde bir sorumluluk reddi beyanı yeterli olacaktır. 

Gizliliğe saygı duymak

Kullanıcı bilgilerinin gizli tutulmasıyla ilgili bir sorumluluk reddi beyanı sağlamak, artık insanlar ister istemez çevrimiçi kaydoldukları için daha da kritik hale geldi. Halihazırda tehdit altında olan bireysel mahremiyet, her türlü üçüncü taraf sitesinde mevcut olan Facebook Connect oturumu ile oldukça kaygan hale geldi.

Facebook Connect, bir kullanıcı için oturum açmayı daha basit hale getirebilir, ancak Facebook’un web’deki kullanıcı davranışına erişmesine izin verirken, üçüncü tarafların demografik analiz için kullanıcıların Facebook profillerine erişmesine izin verir.

Kimliği belirlenebilir kişilerin kamusal alanda çekilmemiş fotoğrafları, tarihsel olarak ticari amaçlarla kullanmaktan feragat edilmesini gerektirmiştir. Bireyler, görüntülerini Facebook, LinkedIn, MySpace veya başka bir yerde yayınladıklarında, bu görüntünün başka bir yerde görünmesine izin verme niyetinde olmayabilirler.

Bir kişinin alanına saygı gösterin; İzniniz olmadıkça, insanların yüzlerinin herkesin görebileceği resimlerini sosyal medya sayfalarınızda yayınlamayın. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir