ŞİRKET SAYFALARI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

ŞİRKET SAYFALARI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

16 Mayıs 2023 Kurumsal şirket Örnekleri Web sitesi Kurma şirketleri 0
Pazarın Doğası

GRUPLAR

LinkedIn Grupları, İnternet’teki profesyoneller için en büyük forumlardır ve bu şekilde düşündüğünüzde, onların varlığı, müşteri arayan topluluklara katılmak isteyen veya kendi topluluklarını oluşturmak isteyen şirketler için bir nimettir.

Son sayımda, LinkedIn’in 1,5 milyondan fazla konuya özel grubu6 vardı ve en büyüğünün 1,2 milyondan fazla üyesi7 vardı. Gruplar, kullanıcıların 7/24 dünya çapında sanal olarak ağ kurmasına olanak tanıyan tartışmaları hedefledi.

Ayrıca, başka biriyle aynı gruptaysanız, onlarla doğrudan bağlantınız olmasa bile, aynı grupta olmanızın bir sonucu olarak onlara mesaj gönderme olanağına sahip olduğunuzu da unutmamak önemlidir. satış ve pazarlama çabalarını ölçeklendirmeye yardımcı olur. 50 gruba katılabilirsiniz ve 50’ye katılmanızı tavsiye ederiz.

Anahtar kelime girilmeden LinkedIn Gruplarında arama yaparak büyük gruplara katılabilirsiniz. Sonuçlar genellikle Grup üyelerinin sayısına göre azalan sırada görüntülenir, böylece en büyük grupların hangileri olduğunu hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Merkez ofisinizin nerede olduğunu veya tercihen ideal müşterinizin nerede olduğunu araştırırsanız, yerel gruplar da etkilidir.

Üniversiteleriniz için mezun grupları, geçmiş şirketler için çalışan grupları, hedef pazar grupları, endüstri grupları katılabileceğiniz grupların sayısı hiç bitmiyor ve birkaçına katılarak odaklanmış tartışmalara katılabilir ve daha fazla sayıda başka kullanıcıya mesaj gönderebilirsiniz. Bir LinkedIn Grubuna katılmak için bir markayı veya şirketi değil, bir kişiyi temsil etmeniz gerektiğini belirtmekte fayda var.

LinkedIn Gruplarına katılmak, yeni iş ve müşteriler çekmenize nasıl olanak tanır? Bu, bir LinkedIn Grubuna katılma, birkaç haftalık özete abone olma, hararetli görünen tartışmaları okuma ve atlamak için bir fırsat bekleme konusundaki kişisel vaka çalışması vardır.

Bir gruptan biri, sosyal medya uzmanlığı aradıklarını söyledi ve profiline baktığımda tesadüfen yerel olarak bulunduğunu fark ettim. Uzandım ve bir fincan kahve içmek için buluşmak istedim ve bir müşterisi için sosyal medya uzmanlığı aradığı ortaya çıktı.

Bir hafta sonra anlaşmayı kapattım ve kısa bir süre sonra aynı kişi beni başka bir anlaşmayla tanıştırdı. Tweet’ler, Google+ konuşmaları veya LinkedIn Grup tartışmaları aracılığıyla olsun, sosyal medyada rastgele görünen pek çok konuşma var.

Bir konuşmanın ardında, insanların veya şirketlerin sahip olduğu ifşa edilmemiş bir iş sorunu olabilir ve bir kez etkileşim kurmaya başladığınızda, onlar size ulaşabilir veya siz onlara ulaşıp bu iş fırsatlarını bulabilirsiniz.

Son kitabımdan başka bir vaka çalışması, temelde benim LinkedIn Gruplarında her gün yaptığım şeyi büyük ölçekte yapan James Filbird8 adlı bir beyefendiyle ilgiliydi. Etkileşim kurmak, insanlarla tanışmak ve sohbetleri çevrimdışına almak için zaman harcıyor; hesabına göre, LinkedIn’de aktif olmak, 5 milyon dolarlık işinin yüzde 75’ine katkıda bulundu. LinkedIn Gruplarında ne kadar çok zaman harcarsa, o kadar çok iş yaratabilir.

Kendi grubunuzu oluşturmanın ve LinkedIn içinde bir topluluk geliştirmenin de ticari değeri vardır. Büyük bir markayı temsil ediyorsanız, mevcut ve eski çalışanlardan oluşan bir mezunlar grubu oluşturmak iyi bir fikir olabilir.

Son kitabımdan başka bir vaka çalışması, Kuzey Karolina’da, aynı zamanda bir LinkedIn Grubu oluşturduğu California İşçi Tazminatı ve Risk Konferansı adlı yıllık bir etkinliğe ev sahipliği yapan küçük bir işletmeyi yöneten bir kadınla ilgiliydi. Grubun o zamanlar sadece 1.000’den biraz fazla üyesi vardı, ancak o yılki işinin yüzde 60’ını onlar oluşturuyordu.


LinkedIn
Kurumsal şirket Örnekleri
Kurumsal site
Web sitesi Kurma şirketleri
LinkedIn Premium Business
Şirket web sitesi kurmak
LinkedIn Şirket hesabı açma
Kurumsal site tasarımı


LinkedIn Grupları, yalnızca küçük işletmelerin yeni işleri çekmesi için değildir; aynı zamanda daha büyük markaların kendi sektörlerinde fikir lideri olmaları içindir. LinkedIn’deki şirketler için rol model olarak bilinen bir markadır.

Phillips, önceki kitabımda bir vaka çalışması olarak da vurguladığım Sağlıkta Yenilikler adlı kendi sağlık hizmetleri odaklı grubunu yarattı. 70.000’den fazla üyesi vardır ve sağlık hizmetleri alanındaki en iyi gruplardan biridir.

Hedef demografik doktor ve hastane personeliyle ilgili ön pazar araştırması, her ikisinin de internette çok zaman geçirdiklerini ve fikir ve bilgi paylaşımına izin veren toplulukların bir parçası olma fırsatını takdir ettiklerini ortaya koydu.

5 milyondan fazla tıp uzmanının zaten LinkedIn’de olduğunu öğrendikten sonra, bir araya getirdiler ve kendi LinkedIn Gruplarını oluşturdular. Grup binlerce tartışma oluşturmuştur ve grup üyelerinin yüzde 60’ı yönetici düzeyinde ve üzerindedir.

Diğer büyük markalar kendi gruplarını oluşturmada ve LinkedIn kullanıcılarıyla etkileşim kurmada başarılı oldular. Chevron, enerji endüstrisindeki profesyoneller için önde gelen gruplardan birine sahipken, Birleşik Krallık’taki Kişisel Sistemler Grubu, küçük ve orta ölçekli işletmelere bu hedefte etki kazanmalarına yardımcı olan tavsiyeler sunmak için bir grup oluşturdu. 

LinkedIn’deki kazançlı işletme karar vericileri topluluğu içinde kendi topluluğunuzu oluşturmak, LinkedIn varlığınızı gerçekten en üst düzeye çıkarmanın bir yoludur.

ŞİRKET SAYFALARI

Şirket sayfaları, LinkedIn kullanıcılarına tıpkı Twitter’da olduğu gibi şirketinizi takip etme veya Facebook’ta sayfanızı beğenme olanağı sağlar. Birçok şirket LinkedIn sayfasını ihmal etse de, bazı şirketler, örneğin, LinkedIn şirket sayfalarında 1 milyondan fazla takipçiye sahiptir,15 bu da LinkedIn içinde çok sayıda takipçi çekme potansiyelini göstermektedir.

Kullanıcılar, LinkedIn şirket sayfalarını takip edebilir ve marka temsilcileri, şirketin takipçilerinin akışlarına giden durum güncellemeleri de gönderebilir. LinkedIn şirket sayfalarının da kendi arama motorları vardır, bu nedenle profilinizi eksiksiz doldurmanızda fayda vardır.

Şirketler ayrıca hizmetler ekleyebilir ve bazıları sayfaya eklendikten sonra, kullanıcılar bu hizmetleri önerebilir ve bu da anında sosyal kanıt unsuru ekler. Bir şirket sayfasını ziyaret eden biri, kendi ağında belirli bir ürün veya hizmeti zaten onaylamış olabilecek diğer kişileri tanıyabilir.

Şirket sayfanızdan gönderilen durum güncellemeleri optimize edilebilir. Facebook, durum güncellemesinin nereye gönderileceğini optimize etme ve hedefleme konusunda benzer bir özelliğe sahiptir ve LinkedIn aslında bu mikro hedefleme seçeneklerini kullanmanın ek yollarını sunar. İlgili kullanıcılara yalnızca ilgili mesajların ulaşmasını sağlamak için şirket büyüklüğünden ve sektörden kurumsal işleve, kıdeme ve coğrafyaya kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz.

Şirket sayfanızı oluşturduktan sonra, tıpkı sosyal medyada başka bir yerde yeni bir varlık oluşturmak gibi, takipçi çekmek ve organik büyümeyi başlatmak için sayfanızı tanıtmanız gerekir. Önceki kitabımdan bir başka vaka çalışması, o zamandan beri satın alınan Rypple markasıdır.

İlk önce çalışanlarının yeni şirket sayfasını ağlarına tanıtmasını sağladı. LinkedIn’de bir şirketi takip ettiğinizde, bu eylem, LinkedIn ağ güncellemelerinizde bağlantılarınıza gösterilir. Bu promosyondan sonra bir sayfa oluşturduktan kısa bir süre sonra, yeni sayfa takipçilerinin yüzde 70’inin çalışanlarının ağlarının dışından geldiğini fark etmeye başladılar.

Tüm bunların net sonucu, şirketin LinkedIn’den web sitesine gelen trafikte yüzde 25’lik bir artış ve LinkedIn’den yeni kullanıcı kayıtlarında yüzde 10’luk bir artış görmesi oldu.

Bir şirket sayfası oluşturmak işin kolay kısmıdır: Sayfayı tanıtmak ve ilgili durum güncellemeleri aracılığıyla takipçilerinizle tutarlı bir şekilde etkileşim kurmak, şirketinizin LinkedIn topluluğunda daha büyük bir etki oluşturmasına ve yeni işler oluşturmasına yardımcı olabilir, stratejik bir yaklaşım gerektirir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir