Spam Filtreleri

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Spam Filtreleri

29 Mayıs 2023 E-posta spam filtresi kaldırma Spam ne Demek 0
Ticaret Disiplini

Spam Filtreleri

Facebook ayrıca istenmeyen e-posta filtreleri de getirmiştir, ancak bunlar bazen biraz fazla hevesli olabilir, bu nedenle sayfanızdan neyin filtrelendiğini düzenli olarak kontrol etme alışkanlığı edinin. İstenmeyen e-posta filtresini etkinlik günlüğünüzde de bulacaksınız. Oradan, gerçekte neyin spam olduğuna karar verebilir, silebilir ve olmayan her şeyi yeniden gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Tüm yorumlara, o kişinin adını kullanarak, karşınızda duran kişiye yapacağınız gibi yanıt verin ve her zaman cana yakın ve yardımsever olun. Herhangi bir olumsuz yorum alırsanız, özellikle küfürlü veya kaba olmadıkça onları silmeyin.

Olumsuz yorumları silerek ve temiz bir sayfa tutarak, için için yanan bir yangına yakıt ekliyor olabilirsiniz. Diğerleri nasıl tepki vereceğinizi ve olumsuz bir yorumla nasıl başa çıkacağınızı görmek için izleyecek, bu yüzden bu konuda bir şeyler yapın.

Sayfanızın ürününüz veya hizmetiniz hakkında çok fazla olumsuz geri bildirim aldığını fark ederseniz, şirketinizde bu sorunla ilgili bir şeyler yapmanız gerekir, bu nedenle sahip olunması gereken harika bir bilgidir. Bu geri bildirim olmadan bir sorun olduğunu asla bilemezdiniz. 5. bölümde Facebook görgü kurallarını ele alıyoruz, o zaman bununla ilgili daha fazla şey var.

İçerik Planlama

Gönderilerinizi planlama seçeneği de vardır, bu, gönderilerinizin sizin tarafınızdan belirlenen tarih ve saatte yayınlanacağı anlamına gelir. Bu, özellikle önünüzde tam bir gün varsa veya belki birkaç günlüğüne uzaktaysanız kullanışlıdır: Facebook sayfanız, önceden yüklediğiniz yeni içeriği almaya devam edecektir. Durum güncelleme kutusunun altındaki saat simgesini arayın.

Facebook Reklamları

Facebook reklamları, kiminle konuşmak istediğinizi gerçekten inceleyebileceğiniz için trafiği belirli bir yere çekmenin harika bir yoludur.

Reklamın Amacı Nedir?

Şimdi bunun bariz olduğunu düşünebilirsiniz: sadece daha fazla hayran istiyorsunuz, değil mi? Pekala, şart değil. Bir indiriminiz olduğu veya yeni bir koleksiyonunuz piyasaya sürüldüğü için hayran sayfanız yerine web sitenizi daha fazla kişinin ziyaret etmesini istiyor olabilirsiniz.

Bu durumda, ziyaretçilerin daha fazla bilgi edinmesi için reklamınız doğrudan seçtiğiniz web sitesinin açılış sayfasına da yönlendirilebilir. Amacınız marka görünürlüğü oluşturmak ve iletişim kurmak için daha fazla hayran kazanmaksa, reklamınız web siteniz yerine Facebook sayfanıza da yönlendirilmelidir.

Reklamınızı Facebook sayfanıza yönlendirmenin avantajı, ziyaretçiniz “beğen”e tıklayıp hayran olduğunda, Facebook haber kaynakları aracılığıyla veya onlara bir güncelleme göndererek onlarla iletişim kurabilmenizdir. Ziyaretçilerinizi web sitenize göndererek, genellikle sitenizle etkileşime girmelerinin bir yolu yoktur ve bu ziyaretçiler bir daha geri gelmeyebilir, bu nedenle onları kaybetmişsinizdir. Posta listenize katılmaları için onlara güvenmek, beklemek için çok fazla olabilir.


E-posta spam filtresi kaldırma
E-posta spam Filtresi nerede
Spam ne Demek
Gmail
Outlook
Gmail giriş


Hedef pazarınız nedir, kime ulaşmaya çalışıyorsunuz?

Yine bunun bariz olduğunu düşünebilirsiniz, ancak Facebook veri tabanını nasıl derinlemesine inceleyebileceğinizi göz önünde bulundurarak, farklı insanlar için farklı bir mesajınız olabilir. Reklamlarınızı doğru bir şekilde hedeflediğinizden emin olmak için hedef pazarınız için sosyal medya planınızda ne yaptığınıza bakın.

Diyelim ki bir kafesiniz ve daha fazla hayran oluşturmak için Facebook sayfanıza trafik çekecek bir reklam oluşturmak istiyorsunuz. Müşterileriniz yaş ve isteklerine göre üç kategoriye ayrılabilir ve böylece üç farklı mesaj aşağıdaki gibi de olabilir:

  • Anneler – küçüklerinizi bir milkshake için getirin ve Facebook’tan bahsettiğinizde ücretsiz bir çikolata alın.
  • Öğrenciler — ders çalışmaya ara verin ve buharı tüten sıcak bir fincan kremalı latte alın. Facebook’tan bahsettiğinizde bizden ücretsiz bir çikolata alın.
  • Daha yaşlı — artık gece yarısına kadar açığız, bu yüzden yatmadan önce bir sıcak çikolata için arayın ve Facebook’tan bahsettiğinizde bizden ücretsiz bir çikolata alın.

Kaptın bu işi? Farklı yaş grupları için farklı bir mesaj ama aynı ürün. Başlık için maksimum 25 ve gövde için 133 karakteriniz var, bu nedenle mesajınızı sığdırmak için kurcalamanız da gerekebilir.

Bütçeniz Nedir?

Harcamak istediğiniz kadar çok veya az olarak ayarlayabilirsiniz, bu nedenle küçük bir şirketseniz ve haftalık yalnızca 50 ABD Doları bütçeniz varsa, bu bir başlangıçtır. Açıkçası, ne kadar çok harcarsanız, reklamınız o kadar görünür olur.

Reklamınız ne kadar hedef odaklı olursa, onu görecek kişi sayısı o kadar az olur, ancak onu görenler için o kadar alakalı olur. Aslında, şehrinizdeki 35 ila 40 yaş arası herkesin gördüğü ve belirli bir sayfanın, hatta belki de rakibinizin Facebook sayfasının hayranı olan bir reklam oluşturabilirsiniz. 

Reklamınızı İzleyin ve Hassaslaştırın

Birisinin reklamınızı veya reklamlarınızı izlemesi ve gerektiğinde ayarlamalar yapması gerekir. İlk günlerde buna alışırken yapmanız da biraz zaman alabilir.

İstatistiklerinizi günlük olarak kontrol edin ve eğilimleri de izleyin. Beklediğiniz sonuçları tam olarak alamıyorsanız, reklamı durdurabilir ve resim veya başlık gibi tek bir şeyi değiştirerek hemen hemen aynı olan başka bir reklam başlatabilirsiniz. Küçük değişiklikler dünyalar kadar fark yaratabilir, ancak her seferinde yalnızca bir şeyi değiştirirseniz, başarılı değişikliğin ne olduğunu da bilemezsiniz.

Yine, sonuçlarınızı izleyin ve tekrar yapmadan önce başka bir yönü test edin. Sonuçlardan ve ne kadar harcadığınızdan gerçekten memnun olduğunuzda, bir süre çalışmasına da izin verebilirsiniz. Yine de izlemeye devam edin, çünkü reklamın etkinliğinin zamanla azaldığını ve süreci yeniden başlatmanız gerektiğini de fark edebilirsiniz.

Facebook ayrıca Facebook reklamlarında harika bir kendi kendine yardım alanına sahiptir, bu nedenle daha fazla bilgi için “kitle oluştur” bağlantısını tıklayın. Çoğu insanın Facebook’a eğlence için girdiğini, sunduğunuz şeyleri aramak için orada olmadıklarını, bu nedenle insanların tıklamasını sağlamak için reklamınızın hem görsel olarak hem de metin mesajıyla öne çıkması gerektiğini de unutmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir