Teknik Destek – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Teknik Destek – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

10 Şubat 2023 Blog açıp yazı yazmak Blog oluşturma Nedir Blogger Hesap açma 0
Ticaret Sisteminin Oluşması

Teknik Destek

Dinamik ekip oluşturma, teknik olarak oluşturulabilecek bir blog türü değildir, ancak sağlıklı bir dahili blog kültürünün mümkün ve şaşırtıcı yan ürünlerinden biridir.

En dinamik ve değerli ekip üyeleri, sorunları yaratıcı bir şekilde çözmek için birlikte iyi çalışan kişilerdir. Bu tür ekiplerin bir üyesiyim ve tek gerçek şu ki, onları planlamanın bir yolu yok. Harika bir ekip kendiliğinden oluşur. Bazı takımlar harikadır, bazı takımlar işi yapacak kadar iyidir ve bazılarının parçası olmak bile zordur.

Bloglar, herkesin tutkularını ve ilgi alanlarını gerçek bir şekilde (çalışan veritabanındaki “ilgi alanları” sütunu yerine) dile getirmesine izin verdiği için, insanlar daha kolay bağlantı kurabilir. İnsanlar ne kadar kolay bağlantı kurabilirse, o kadar çok birlikte çalışırlar.

Sağlıklı bir blog ortamı, şirket ne kadar küçük olursa olsun doğal olarak ekipler oluşturacaktır. Aslında, dinamik ekip oluşturmanın önündeki en büyük zorluk, düşünce engellerini yıkmaktır.

Örneğin, iki şirketi birleştirmekle görevli bir ekibe yardımcı olmak için kapıcının aslında mükemmel kişi olduğu bir şirkette çalıştım. İnsanlara olan bakış açısı ve tutkusu, bu yüzden işi ilk etapta kabul etti, toplantılarda çok iyi kullanıldı. İnsanların eşit olarak bir araya gelmesi için bir alan yarattığınızda garip ve harika şeyler oluyor.

Dahili bir blog kültürü oluşturmaya başladığınızda, beklenmeyen şeylerin meydana gelme olasılığının yüksek olduğunun farkına varın. Takımlarınızı veya varlıklarınızı kapaklarına göre yargılamayın, en çirkin görünen kitap bile ödül olabilir.

Dahili blog oluşturma, çalışanları güçlendirir, iletişimi artırır, e-postayı azaltır, belge yönetimini basitleştirir ve çalışanların bilgi sahibi olmaları, yeni fırsatlar hakkında bilgi edinmeleri ve şirkete dahil olmaları için sağlam bir çerçeve sağlar. Ancak tüm bunlar işletmeniz için gerçekten ne anlama geliyor?

E-posta azaltmak çok büyük bir iştir. Ortalama olarak, birinin tek bir e-posta mesajını okuması, işlemesi ve bununla ilgili bir şeyler yapması 7 ila 15 saniye sürer (bu, daha sonra ilgilenmek için orada bırakmak olsa bile). Çalışanlarınızın aldığı e-posta miktarını günde 100 mesaj bile azaltabilirseniz, onlara günde yaklaşık yarım saat zaman kazandırmış olursunuz.

Bununla birlikte, blog yazmak e-postayı ortadan kaldırmaz, çünkü e-postadaki iletişimin yine de gerçekleşmesi gerekir. Arttırdığı şey, e-postanın etkinliğidir. E-posta “şimdi” öğeleriyle ilgili hale gelir: bir toplantı hatırlatıcısı, acil bir istek veya hızlı bir not. Bloglar, resmi, kalıcı iletişimin gerçekleştiği ve geri bildirimin yapıldığı yerlerdir.

Birçok şirket için bu bir paradigma değişikliğidir. Ve blogların diğer faydalarından yararlanmak gerekli olmasa da, çalışanlarınızın zamanını kazanma, hiçbir belgeyi kaybetmeme ve çalışanları şirkete dahil edip değişim için yetkilendirme argümanlarını reddetmek zordur.

Yine de, blogları basitçe uygulamak tüm bunları yapmaz. İnsanları blogları kullanma konusunda eğiterek, yeni fikirleri destekleyerek ve bloglarda olup bitenlere yanıt vererek dava için şampiyonlar yetiştirmeye hazırlıklı olmalısınız.

İletişimlerini daha blog merkezli yapmaya başlayan şirketlerin karşılaştığı zorluklardan biri, her şeyin açık olmasıdır: tüm ilk gönderiler ve sonraki tüm yorumlar herkes tarafından okunabilir. Bazı şirketler için, tartışmalar daha sonra bloglardan çıkarıldığında (olacağı gibi), çalışanlar kendilerini döngünün dışında bırakılmış hissedebilirler.


Blog açmak
Blog oluşturma Nedir
Blog düzenleme
Blog açıp yazı yazmak
Blogger Hesap açma
Blog tasarımı
Kitap blogu açmak
Blogspot


Bir blog iletişim döngüsü şu şekilde çalışır:

1. İlk fikir oluşturuldu.

2. Çalışanlar, yöneticiler ve yöneticiler son yorumlar, şirketinize bağlı olarak veya başka şekilde ilerler. Bazı firmalar bu süreci belli bir süre devam ettirirler.

3. Fikir gözden geçirilir. Bazı şirketler için bu, her bir fikrin bireysel olarak incelenmesi ve ardından zincire aktarılması anlamına gelir. Diğerleri için, yöneticiler yeni fikirleri gözden geçirmek için hafta başında toplanacak. Bazı şirketler, yeni fikirleri yöneticilere iletmekle görevli çalışanlardan oluşan bir ekip oluşturarak çalışanlarına yalnızca fikir üretmeleri için değil, aynı zamanda onları gözden geçirmeleri için de yetki veriyor.

4. Bu aşamada reddedilen fikirler için, onları inceleyen kişi, bir fikrin neden kullanılmadığını kısaca açıklayan bir yorum bırakır veya bir e-posta gönderir. Bazen bir fikir daha da iyi bir fikir için bir katalizör olabilir, ancak başka hiçbir şey olmasa da, fikirlerini gönderen herkesin gerçekten duyulduğunu bilmesini sağlar ki bu, özellikle bir fikir blogu oluşturmanın ilk aşamalarında inanılmaz derecede önemlidir.

5. Bir karar verilir. Bu kararın sonuçları hemen kamuoyuna açıklanmayabilir; ancak, bloga gönderi göndermek veya blogu oluşturan kişiye bilgi vermek genel bir nezaket kuralıdır.

Tüm bunların amacı, kimsenin fikirlere ne olduğunu sorgulamaması için eksiksiz bir geri bildirim döngüsü sağlamaktır. Bir fikir reddedilirse, fikir sahibi bunu bilir ve nedenini bilir; benzer şekilde, bir fikir kabul edilirse yaratıcıya bilgi verilir.

Akıllı şirketler, uygun olduğunda, herkesin bir fikrin hayata geçtiğini görebilmesi için, bireyin dahil olmasına izin verecektir. Müşterilerle yaşanan olumlu deneyimler nasıl müşteri müjdecileri yaratabilirse, çalışanlar için olumlu deneyimler de çalışan müjdecileri yaratabilir. Heyecanlı bir çalışan bulaşıcıdır.

İç iletişim zor olabilir. Bazı şirketlerde, insanlar şakalar ve her türden verimsiz e-posta gönderirken çok fazla gürültü var ve bu da şirketin iletişim kanallarını yıpratabilir. Değerli iletişimin gürültüye (veya yararsız iletişime) oranı çoğu şirkette oldukça yüksektir. E-posta kültürlerini kontrol altına almayan şirketler için, kültür genellikle nitelikten çok niceliğe göre belirlenir.

Bloglar, e-posta gürültüsü ve dağınıklığı için iki alanda bir tür çözüm sunar. İlk olarak, blog oluşturma kültürü, önce gönderdiğiniz şeyin bir değeri olup olmadığına karar verdiğiniz bir kültürdür, çünkü şirketteki herkes bunu okuyabilir ve işe yaramaz saçmalıklar göndermek çok hızlı ilerlemez (başka bir şey değilse, kimse yorum yapmaz) saçmalıklarda, böylece insanlar sonunda yayınlamayı bırakır).

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir