Teknik İncelemeler 

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Teknik İncelemeler 

3 Temmuz 2023 Fizibilite araştırması Nedir Teknik ön fizibilite 0
YOUTUBE

Teknik İncelemeler 

Teknik incelemeler ve e-kitaplar genellikle bir kayıt formunun arkasına PDF belgesi olarak yerleştirilir, bu nedenle çoğu şirket bunları arama veya sosyal paylaşım için optimize etme ihtiyacı hissetmez. Bununla birlikte, teknik incelemeler veya e-kitaplar için daha fazla tanıtım değeri sağlamak ve aynı zamanda arama ve sosyal medya keşfi için bir varlık oluşturmak üzere çeşitli taktikler kullanabilirsiniz.

Yönetici özetleri, bir tanıtım yazısı veya e-kitap için herkese açık içerik oluşturmak için gereken basit meyvelerdir. Bu içerik açılış sayfasında veya PDF formatında ek olarak yayınlanabilir. PDF dosyaları, anahtar kelime açısından zengin başlıklar ve metinlerin yanı sıra açılış sayfasına veya şirket web sitesinde konuyla ilgili sayfalara geri gömülü bağlantılar içerebilir.

Sosyal paylaşım bağlantıları veya simgeleri, okuyucuların sosyal ağlardaki arkadaşlarını sayfaya yönlendirmesini kolaylaştırmak için PDF dosyaları için de kullanışlıdır. Özet metni, her bir müşteri segmenti için özelleştirilebilir ve bu nedenle, söz konusu belirli müşteri ilgi alanları ve hedefleriyle en alakalı konular için anahtar kelime optimizasyonu yapılabilir.

Tanıtım belgesinin, e-kitabın veya raporun farklı alanları, ilgili çeşitliliği sağlamak için özetlenebilir veya blog gönderisi biçiminde yeniden yazılabilir. Özetlere veya tanıtım amaçlı blog gönderilerine daha fazla kişiselleştirme eklemek için, içerikle ilişkili kilit personelle, tamamlayıcı içerik olarak kullanılmak üzere videoda röportaj yapılabilir.

Özet veya açılış sayfasına gömülmenin yanı sıra, videolar YouTube’a veya diğer video barındırma hizmetlerine yüklenebilir, optimize edilebilir ve bir geri bağlantı ile sosyal kanallar aracılığıyla paylaşılabilir. Bir içerik pazarlama programının parçası olarak kullanılan içerik nesneleri, modüler veya bireysel bileşenler olarak görüldüğünde, çok çeşitli içeriği yeniden kullanma fırsatları mümkün hale gelir.

Vaka Çalışmaları ve Görüşler

Vaka çalışmaları ve referanslar, hikaye anlatımı ve güven uyandırmak için güçlü varlıklardır. Ayrıca, belirli müşteri segmentlerini çekmek, ilgilerini çekmek ve onlara ilham vermek için tasarlanmış içeriği optimize etmek ve sosyalleştirmek için son derece yararlı fırsatlardır. Vaka çalışmaları ve referanslar için içerik planlarken, hedef müşteri gruplarınızın ilgilendiği konuları düşünün.

Bu konular, vaka çalışmalarınızın temalarını ve ayrıca onay ararken müşterilere sorduğunuz soruları etkilemelidir. Görüşmeleri optimize etmek için klasik bir SEO taktiği, hedef anahtar kelime konusunu destekleyen yanıtlara ilham vermek için görüşme sorularında anahtar sözcükler kullanmaktır. Diğer koleksiyonlarda olduğu gibi, yararlı açıklamalarla birlikte anahtar kelime açısından zengin başlıkları içeren bir dizin sayfası, hem arama motorlarının hem de okuyucuların ne sunduğunuzu ve onu nerede bulacağını anlamasına yardımcı olur.

Derinlemesine vaka çalışmaları genellikle resimler ve bazı durumlarda video gibi diğer ortamları içerir. Daha sonra bu tür dijital varlıkları optimize etmenin bazı ayrıntılarına gireceğiz, ancak web sitenizde arama yaparak potansiyel giriş noktaları olarak hizmet edebilecek tüm olası içerik nesnelerinin farkında olmanız önemlidir.

Bir vaka çalışması için hedef kitle, potansiyel müşterilerle sınırlı değildir. Gazeteciler, blog yazarları, endüstri analistleri ve pazarlama ortakları da şirketinizin eylem halindeki örneklerini arayabilir. Örnek olay incelemelerinizin veya referanslarınızın hedef kitlesi ne olursa olsun, metin, resim ve video içeriğini arama ve sosyal medya dostu hale getirmek, en önemli marka hikayelerinize ilişkin görünürlüğü, trafiği ve dikkati artırabilir.

Dijital Varlık Optimizasyonu

2007’den önce, arama motoru sonuç sayfaları neredeyse tamamen web sayfalarından oluşuyordu. Resim, blog, haber veya video bulmak istiyorsanız, o medya türüne özel bir arama motorunu ziyaret etmeniz gerekir. Sonra evrensel arama geldi.

[Google’ın] arama sonuçlarındaki şimdiye kadarki en radikal değişiklik”, arama yapanlar için daha alakalı bir deneyim yaratmaya yönelik bu yeni çaba, ana arama kutusundan arama sonuçlarına daha fazla veri veya medya varlığı getirmeyi içeriyordu. Aramanız, web sayfalarına ek olarak Google’ın haber, video, resim, yerel ve kitap arama motorlarından alınan sonuçları da içerebilir.

SEO topluluğu, hedef anahtar kelimeler için arama deneyimini oluşturabilecek içerik türlerinin ve kaynakların çeşitliliğini değerlendirmeye başladı. Artık arama sonuçlarında görünebilen farklı dijital varlıklar, SEO uzmanlarının arama motorlarının çeşitli dosya türlerini nasıl sıraladığına daha fazla dikkat etmesi gerektiği anlamına geliyordu, çünkü her biri potansiyel olarak pazarlanan web sitesine bir giriş noktası haline gelebilir.

Bütünsel SEO kavramı bundan önce de vardı, ancak arama sonuçlarında görünen çeşitli içerik ve dosya türleri ile, geri adım atmak ve kullanıcı arama deneyiminin daha büyük resmine bakmak önemli hale geldi.

O zamandan beri Google, arama sonuçlarında görünen haberlerin, videoların, resimlerin, yerel içeriklerin ve kitapların sıklığını biraz azalttı, ancak yine de önemli arama terimlerinde en üst düzeyde görünürlük için önemli bir fırsat sunuyorlar. Bu medya türleri için optimizasyon uygulaması, 2007’de “dijital varlık optimizasyonu” olarak tanımladığım bir şeydi ve o zamandan beri bu şekilde biliniyor.


Fizibilite araştırması Nedir
Teknik fizibilite Nedir
Olanak Etüdü nedir
Fizibilite Raporu Nedir
Ekonomik etüt nedir
Fizibilite türleri
Teknik ön fizibilite
Finansal etüt Nedir


Görüntüler

Optimizasyon için en yaygın dijital varlıklar arasında görüntüler yer alır. Görüntüler ayrıca yaygın olarak paylaşılan bir sosyal medya nesnesidir. Resim barındırma ve sosyal paylaşım sitesi, 6 milyardan fazla resme ev sahipliği yapıyor ve sosyal resim paylaşım sitesi trafiği son altı ayda yüzde 4.000’in üzerinde arttı.

Görüntüler, belirli arama motorları aracılığıyla keşfedilebilir veya belirli sorgular için evrensel arama sonuçlarında görünebilir. İçerik pazarlama karması içinde, çoğu içerik pazarlaması metni vurgulama eğiliminde olduğundan, görseller genellikle optimizasyon varlıkları olarak göz ardı edilir.

Optimizasyon amacıyla resimlerden en iyi şekilde yararlanmak için işte birkaç önemli ipucu:

• Doğru görselleri bulun: Özellikle telif hakkı söz konusu olduğunda, görsellerin çevrim içi kullanımına ilişkin pek çok yönerge vardır. Mümkün olduğunca, sahip olduğunuz veya doğrudan satın aldığınız görselleri kullanın.

Telifsiz stok fotoğraflar kesinlikle web siteniz veya blogunuzla çevrimiçi olarak kullanılabilir ve optimizasyon varlıkları olarak hizmet edebilir, ancak diğer şirketler tarafından da kullanılabilirler. Yönetilen kullanımdaki görsellerin, sahibinin özelliklerine uyması açısından da dikkatle değerlendirilmesi gerekir.
• Dosya adlarında anahtar sözcük1-anahtar sözcük2.jpg gibi anahtar sözcükler kullanın.

• Görüntü alternatif metninde odaklanmış bir anahtar kelime öbeği kullanın.

• Resimle birlikte bir açıklama veya resim yazısı ekleyin. Görüntünün etrafındaki veya yakınındaki herhangi bir metin, arama motorları tarafından görüntünün ne hakkında olduğunu anlamak için kullanılabilir.

• Görüntüye gömülü metin, arama motorları tarafından okunamayabilir. OCR teknolojisindeki ilerlemelere rağmen, arama motoru botları şu anda resimlerdeki metinleri etkin bir şekilde anlayamıyor.

• Görüntü dosyası adlarına, alternatif metne veya alt yazılara anahtar kelimeler koymayın. Odak kavramı, her türlü içeriğin optimizasyonu için geçerlidir, bu nedenle aşırı kullanım, kafa karışıklığına veya seyrelmeye neden olabilir. Anahtar kelime optimizasyonunuzda spesifik olun ve diğer benzer içeriklerden sıyrılın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir