Ticarette Başarılı Olmanın Yolları

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Ticarette Başarılı Olmanın Yolları

12 Temmuz 2023 Ticarette Altın Kurallar Ticarette başarılı olmak için dua 0
TİCARET SİSTEMİ GELİŞİMİ

Ticarette Başarılı Olmanın Yolları

1 Piyasa ilgimizi çeker ve bir ön okuma ve araştırma yapmaya başlarız.
2 Bir veya iki kitap ve belki de bazı haber bültenleri satın alıyoruz.
3 Oldukça hoşumuza giden bir şey buluruz ve onu kullanarak biraz araştırma yapmaya başlarız.
bu özel teknik.
4 Piyasayla biraz oyalanırız, ara sıra alım satım yaparız, çoğunlukla para kaybederiz, ama fazla değil ve ara sıra kazananlar elde ederiz.
5 Genelde kaybedenleri unutur ve kazananları kutlarız. Teknikleri bir kez daha iyi öğrendiğimizde, birincisinin daha az, ikincisinin ise daha çok, daha çok olacağına kendimizi inandırmak.
6 Fiziksel olarak oldukça büyük olabilen manuel çizelgeler tutuyoruz ve belki birkaç göstergeyi manuel olarak çiziyoruz (bu, bilgisayarlar bu kadar kullanılabilir hale gelmeden önceydi).
7 Kazanmaktan geri kalamayacağımızı düşündüğümüz bir pazar yaklaşımı tespit ediyoruz!
8 Aktif olarak ticaret yapmaya başlıyoruz.
9 Sonuçlar, durumun göründüğü kadar kolay olmadığını açıkça ortaya koyuyor. Tam olarak takdir edemediğimiz birkaç kilit nokta vardı.
10 Ticarete devam ediyoruz. Sonuçlar oldukça kayıtsızdır (kötüye doğru), ancak ilgiyi yüksek tutmaya yetecek kadar kâr vardır.

11 Harika sonuçlar beklemeye devam ediyoruz.
12 İşlem hacmi artar ve piyasadaki para miktarı
büyür.
13 Haber bültenlerini okumaya ve almaya devam ediyoruz, ancak araştırmamız yalnızca yüzeysel olarak çizildi. Neye bulaştığımız konusunda hâlâ gerçek bir fikrimiz yok.
14 Tekniğimiz büyük bir başarı elde etti, ancak alım satım becerilerindeki eksikliğimiz, ondan elimizden geldiğince kâr etmeyeceğimiz anlamına geliyor.
15 Piyasa biraz korku uyandırmaya başladı, ancak henüz ilk önemli dersi almadık.
16 Beden ticaretine devam ediyoruz. Aşırı alım satım yapıyoruz ve açıkça ortalamalar kanunundan kaçmış gibi davranıyoruz. Bu sadece bir zaman meselesi.
17 Büyük kar elde ediyoruz. Her şey yolunda gidiyor, kendimize aşırı güvenmeye başlıyoruz.
18 Büyük bir kayıp yaşıyoruz. Psikolojik sorunlar gelişmeye başlar.
19 Bir bilgisayar alıyoruz ve daha birçok göstergeyi izlemeye başlıyoruz.
20 Diğer tekniklere ve diğer pazarlara bakıyoruz.

21 Gözlem sürecini sadece izleyerek atlatıyoruz.
22 Bunun hiç de göründüğü kadar kolay olmadığı ortaya çıkıyor.
23 Birlikte yaşanmaz hale geliriz.
24 Ayrıca mevcut bilgilerin ticaretten para kazanmak isteyenler için pek bir faydası olmadığı da ortaya çıkıyor.
25 Bu boşluğu doldurmaya karar veriyoruz ve bunun nasıl olduğunu anlatan bir haber bülteni oluşturmaya çalışıyoruz.
26 ABD’de bir analistle çalışıyoruz. Ticaret yapmak isteyen biri için bunun ne kadar uygunsuz olduğuna dikkat edin. Bir tüccarla çalışmak çok daha iyi!
27 Ticarete devam ediyoruz ama çok azaltılmış bir şekilde.
28 Hemen başarılı olan haber bültenimize başlıyoruz.
29 Bu, çok fazla araştırma artı çok sayıda kişisel analiz gerektirir, ancak alım satımın psikolojik bir sorun olduğu ve dış etkenlerin (sistemler/yazılım/bilgisayarlar/aracılar/danışmanlar, vb.) dahili doğru ayarlanmış.
30 Korkuyla boğuşuyoruz ve net bir metodolojimiz yok.


Ticarette Altın Kurallar
Yahudilerin ticaret sırları
Yahudilerde ticaret kuralları
Ticarette başarılı olmak için dua
Ticaretin kurnazlıkları
Ticaretin 5 altın kuralı
Ticaretin Sırları kitap
Ticaret mantığı


31 Yargısal alım satımın (açık bir metodoloji olmadan-
ogy) çıkmaz sokaktır.
32 Uygun bir metodoloji aramaya başlıyoruz.
33 Piyasada bulunanlar uygun görünmüyor ve biz de kendimiz tasarlıyoruz.
34 Net bir metodoloji kullanarak ticarete başlıyoruz. Bu kolay değil ama bazı şeyler netleşmeye başlıyor.
35 Kendimizi iyi bir sebep olmadan ticaret yaparken buluyoruz (net bir metodolojimiz olmadan önce tespit etmemiz imkansız olan bir şey), ancak bunun daha önceki bir tartışmadan kaynaklandığını fark ediyoruz. Benlik saygısı açıkça bir rol oynar.
36 Ticarette kilit unsurun kendi zihniyetimiz olduğunun farkındayız. Şimdi gerçek bir ilerleme kaydetmeye başlayabiliriz.
37 Sistemlerimizi iyileştiriyoruz ve tek sözleşme ile para kazanmaya başlıyoruz.
38 Ama yine de korkuyoruz ve bu büyük bir sorun olmaya devam ediyor. Kayıpları azaltmanın gerekliliğini bir süre önce öğrendik, korkuyla başa çıkmadan ikinci sırra ulaşamayız.
39 Ticarete devam ediyoruz ve iyi yapmaya devam ediyoruz, kendimize daha fazla güvenmeye başlıyoruz ve korku dağılmaya başlıyor.
40 Bir büyük darbe daha alıyoruz.

41 Kendimizi kötü hissediyoruz ve belki de vazgeçmemiz gerektiğini düşünüyoruz, belki de birkaç yıl önce her şey ilk seferinde ters gittiğinde pes ettiniz ama bu büyük bir hata olacaktır.
42 Ticarete devam ediyoruz ve kendimize tekrar fazla güvenmemeye kararlıyız. İlk günlerde öğrenmemiz gereken stres yönetimi sistemlerini güçlendiriyoruz ve meditasyon yapmaya devam ediyoruz (ticaret başarısı için çok önemlidir). Alçakgönüllü kalmanın ve aynı zamanda “boş bir kap” olmanın önemini anlıyoruz. Kendinizle doluysanız, başka bir şey öğrenmeye yer yoktur.
43 Akıl hocası olan başka bir tüccarla tanışıyoruz. Hemen “uygun” (bize) yeni bir teknik (Pazar Profili) sunuyor. Çünkü artık doğru tutuma sahibiz.
44 Başarılarımızın üzerine inşa ederiz. Sistemler gelişir, sonuçlar gelişir ve zihinsel tutumumuz gelişir, korku daha az problem olur.
45 Bir ticaret koçu/psikolog görmeye ve İsviçre’de bir ön görüşme yapmaya da karar veriyoruz.
46 Kârın akmasına izin vererek büyük bir kâr da elde ederiz. Her başarılı tüccarın yapması gerekeni yapmayı başardık. Bu numarayı tekrar edebilir miyiz?
47 Korkudan uzaklaşmaya, risk odaklı olmaya başlarız.
48 Zihinsel tutumun her şey olduğunun farkındayız. Rahatlamanın hayati olduğunu gördük, yine pozisyon boyutunu küçülttük!
49 ABD’de ticaret koçumuz/psikologumuzla bir grup halinde çalışarak birkaç gün geçirdik.
50 Tutarlılıkla para kazanmaya başlarız.

51 Yine kendimize biraz fazla güveniyoruz. Ama bu sefer gerçeği anlamak gerekir.
ve hasar sınırlıdır. Ama yine alçakgönüllü kalmayı da öğreniyoruz.
52 Bazen neredeyse bilinçsizce ticaret yapmaya başlıyoruz. Bu konuda zaman içerisinde uzman oluyoruz.
53 Önümüzde hala birçok zorluk olduğunu biliyoruz, ancak bunların üstesinden geleceğimizden eminiz.
54 Para sorun olmaktan çıkıyor, biz gerçekten bolluk dünyasında da yaşıyoruz.
55 Hayatımızın genel olarak iyileştiğini ve çok çeşitli alanlarda başarılı olduğumuzu da görüyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir