Vaka İncelemesi Nedir? (10) –Örnek Vaka İncelemeleri – Vaka Çalışması Türleri – Vaka İncelemesi Nasıl Yapılır? – Vaka İncelemesi Örnekleri – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Vaka İncelemesi Nedir? (10) –Örnek Vaka İncelemeleri – Vaka Çalışması Türleri – Vaka İncelemesi Nasıl Yapılır? – Vaka İncelemesi Örnekleri – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptırma

7 Ağustos 2020 İlgi çekici bir vaka çalışması Keşif (veya pilot) Örnek Olaylar Kritik Örnek Durum İncelemeleri Kümülatif Vaka Çalışmaları Marka üzerinde tutun Ödevcim Akademik örnek olay incelemeleri örnek olay incelemesi Örnek olay şablonu Örnek olay şablonunu Örnek Vaka Çalışmaları vaka çalışması oluştururken vaka çalışması örneği Vaka Çalışması Türleri vaka çalışmasında tasarım Verileri görselleştirmek 0
Vaka İncelemesi Nedir? (10) –Örnek Vaka İncelemeleri - Vaka Çalışması Türleri – Vaka İncelemesi Nasıl Yapılır? – Vaka İncelemesi Örnekleri – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptırma

 

On yılı aşkın süredir ödev yapma desteği veren Ödevcim Akademik, size Vaka incelemesi yapmakta yardımcı olacaktır. Vaka İncelemesi yaptırma konusunda sizde Ödevcim Akademik destek olsun istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle vaka incelemesi ve ödevlerinizle ilgili belgelerinizi akademikodevcim@gmail.com sayfamızdan gönderebilir ödevleriniz, tezleriniz, makaleleriniz ve projeleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.


Örnek Vaka İncelemeleri

Bir önceki yazımızda vaka incelemeleri örneklerini ele almaya başlamıştık. Bu yazımızda da bu incelemelere devam edeceğiz ve vaka incelemesi türlerini ele alacağız.

8. Vaka çalışmanızda duygusal, ikna edici veya eyleme dayalı bir dil kullanın

Örnek olay şablonunuzu özelleştirirken duygusal, ikna edici ve eyleme dayalı bir dil kullanarak etkileyici bir vaka çalışması oluşturun.

Bu vaka çalışması örneğinde, “Hacimleri Konuşan Sonuçlar” ve “Satışları Artıran” gibi ifadelerin kullanıldığını görebiliriz. Bunun gibi ikna edici bir dil kullanmak, potansiyel müşterilere hemen harekete geçme konusunda ilham vermeye yardımcı olur.

9. Profesyonel ve net bir örnek olay incelemesi oluşturmak için tek renkli bir renk paleti kullanın

Tek renkli ve minimalist bir renk paleti kullanarak araştırmanızın parlamasına izin verin. Tek bir renge bağlı kalarak ve çok fazla boş alan bırakarak, tasarımınızın vaka çalışması içeriğinizden dikkatini dağıtmamasını sağlayabilirsiniz.

Polygon Media üzerinde yapılan bu vaka çalışmasında tasarım basit ve profesyoneldir ve düzen bilgi akışını takip etmenizi sağlar. Sol taraftaki sütundaki gradyan efekti, beyaz arka planı parçalamaya yardımcı olur ve ilginç bir görsel efekt ekler.

10. Bir vaka çalışması oluştururken potansiyel müşterilerinizi aklınızda bulundurun

Pazarlamacıların% 82’si, pazarlamada örnek olay incelemelerini kullanıyor, çünkü bu, müşterilerin güvenini hızla kazanmaya ve ürününüzün potansiyelini sergilemeye yardımcı olacak çok etkili bir araçtır.

Bir örnek olay incelemesi oluşturarak potansiyel müşterilere size güvenebileceklerini söylersiniz, çünkü onlara diğer insanların gösterdiklerini gösterirsiniz. Sadece bu da değil, aynı zamanda bir SaaS ürününüz varsa, örnek olay incelemeleri, diğer kişilerin ürününüzü işlerinde nasıl etkili bir şekilde kullandıklarını göstermenin harika bir yoludur.

Bu vaka çalışmasında Network, ürünlerinin Vortex Co. tarafından nasıl başarıyla kullanıldığını gösteriyor; diğer potansiyel müşterilere araçlarının çalıştığını ve kullanmaya değer olduğunu anında gösterir.

11. Verileri görselleştirmek için grafikler kullanın

Grafikler, verileri görselleştirmek ve istatistikleri ve bilgileri hayata geçirmek için mükemmel bir yoldur. Grafikler, bilgilerin anlaşılmasını kolaylaştırır ve eğilimleri veya kalıpları gösterir. Venngage ile grafikler oluşturmak daha da kolaydır.

Bu vaka çalışması örneğinde, Lead Elfler vaka çalışması içindeki kurşun değeri farkını göstermek için bir grafiğin kullanıldığını görebiliriz. Buraya bir grafik eklemek, bilgilerin parçalanmasına ve vaka çalışmasına görsel değer katılmasına yardımcı olur.

12. Örnek olay şablonunuzun ilk sayfasındaki bilgileri özetleyin

Vaka çalışmanız için araştırmanızla ayrıntılı olmak önemli olmakla birlikte, topladığınız bilgileri özetlemek de aynı derecede önemlidir. Vaka çalışmanızın başında etkili bir özet yazmak, okuyucu için sahneyi ve beklentileri belirlemenize yardımcı olur. Bilgilerin özetlenmesi, insanların vaka çalışmanızı gözden geçirmelerine ve önemli noktaları hala anlamalarına yardımcı olur.

13. İlgi çekici bir vaka çalışması oluşturmak için görselleri kullanın

Kimse metin sayfalarını ve sayfalarını okumak istemez ve bu nedenle Venngage fikirlerinizi görsel olarak iletmenize yardımcı olmak ister. Simgeleri, grafikleri, fotoğrafları veya desenleri kullanmak çok daha ilgi çekici bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olur.

Bu Blue Cap örnek olay incelemesiyle, gözünüze çarpan ilgi çekici bir tasarım oluşturmak için simgeler, renkler ve havalı desen tasarımları kullanılmıştır.

14. Her bir vaka çalışmasına nasıl yaklaşacağınız konusunda stratejik düşünün

Örnek olay incelemenizin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için stratejik düşünmelisiniz. Vaka çalışması araştırmanıza başlamadan önce, neyi öğrenmeyi veya neyi kanıtlamayı amaçladığınızı düşünün. Bir şirketin nasıl iş yaptığını veya yeni bir ürün geliştirdiğini öğrenmeyi amaçlıyor olabilirsiniz. Eğer durum buysa, sorularınızı bunun etrafında toplayın.

Bu örnek olay örneğinde olduğu gibi, bir müşterinin ürününüzü büyüme için nasıl kullandığını göstermek istiyorsanız, bu yanıtı bildiren sorular sormalısınız.

Sorabileceğiniz bazı iyi sorular:

  • Aracımızı veya hizmetimizi neden kullanıyorsunuz?
  • Aracımızı veya hizmetimizi ne sıklıkla kullanıyorsunuz?
  • Ürünümüzü kullanma süreci size nasıl görünüyor?
  • Ürünümüz olmasaydı, onun yerine ne yapardınız?
  • Aracımızı kullanmanın getirdiği bir numaralı avantaj nedir?

15. Marka üzerinde tutun

Ürününüzü tanıtmak için bir örnek olay oluşturuyorsanız, örnek olayınızın marka yönergelerinize uyduğundan emin olun. Bu, marka renklerinizi, marka yazı tiplerinizi ve logonuzu kullanmak anlamına gelir.

Venngage’in Markam Kiti aracıyla marka renklerinizi, yazı tiplerinizi ve logolarınızı yükleyebilir ve tasarımlarınıza otomatik olarak uygulandığını görebilirsiniz.

16. Göz alıcı bir vaka çalışması için yazı tiplerinizi değiştirin ve renk, simge ve grafiklerden yararlanın

Örnek olaylar sıkıcı olmamalı. Aslında güzel ve profesyonelce tasarlanmış olmalılar. Bu, normal tasarım kurallarının geçerli olduğu anlamına gelir. İlginç ve görsel olarak çekici bir örnek olay incelemesi oluşturmak için yazı tiplerini, renkleri ve simgeleri kullanın.

Bu örnek olay örneğinde, üstbilgiler ve içerik, ayrıca tamamlayıcı renkler ve öne çıkan simgeler arasında ayrım yapmak için birden fazla yazı tipinin nasıl kullanıldığını görebiliriz.

Kazanan bir vaka çalışması oluşturmak için bu ipuçlarını ve vaka çalışması örneklerini kullanın. Örnek olayınızı oluşturduktan sonra, güncel istatistikleri, verileri ve bilgileri içerecek şekilde örneklerinizi düzenli olarak güncellemeniz en iyi uygulamadır. Örnek olay örneklerinizi özellikle web sitenizde paylaşıyorsanız güncellemelisiniz.

Vaka çalışmanızın marka yönergelerinize uyması da önemlidir. Venngage’in Marka Kitim aracının tutarlı bir şekilde markalı vaka çalışması şablonları oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Örnek olaylar önemli pazarlama araçlarıdır, ancak araç kutunuzdaki tek araç olmamalıdır. İçerik pazarlaması tüketici güvenini kazanmanın değerli bir yoludur.

Vaka Çalışması Türleri

Daha genel vaka çalışması kategorisinde, her biri araştırmacının amaçlarına ve / veya amaçlarına bağlı olarak kullanılmak üzere özel olarak seçilen birkaç alt bölüm bulunmaktadır. Bu tür vaka çalışmaları aşağıdakileri içerir:

Örnek Vaka Çalışmaları

Bunlar öncelikle tanımlayıcı çalışmalardır. Bir durumun neye benzediğini göstermek için genellikle bir olayın bir veya iki örneğini kullanırlar. Açıklayıcı vaka çalışmaları, öncelikle tanıdık olmayanları aşina hale getirmeye ve okuyuculara söz konusu konu hakkında ortak bir dil vermeye hizmet eder.

Keşif (veya pilot) Örnek Olaylar

Bunlar, büyük ölçekli bir araştırma yapılmadan önce yapılan yoğunlaştırılmış vaka çalışmalarıdır. Temel işlevi, ana araştırmadan önce soruları belirlemeye ve ölçüm türlerini seçmeye yardımcı olmaktır. Bu tür bir çalışmanın birincil tuzağı, ilk bulguların sonuç olarak erken açıklanacak kadar ikna edici görünebilmesidir.

Kümülatif Vaka Çalışmaları

Bunlar, farklı zamanlarda toplanan çeşitli sitelerden bilgi toplamaya yarar. Bu çalışmaların arkasındaki fikir, geçmiş çalışmaların toplanması, yeni, muhtemelen tekrarlayan çalışmalara ek maliyet veya zaman harcanmadan daha fazla genellemeye izin verecek olmasıdır.

Kritik Örnek Durum İncelemeleri

Bunlar, genelleştirilebilirlikle çok az ilgisi olan veya hiç ilgisi olmayan benzersiz bir durumu incelemek veya oldukça genelleştirilmiş veya evrensel bir iddiayı sorgulamak veya sorgulamak amacıyla bir veya daha fazla siteyi inceler. Bu yöntem, neden sonuç sorularını yanıtlamak için kullanışlıdır.


On yılı aşkın süredir ödev yapma desteği veren Ödevcim Akademik, size Vaka incelemesi yapmakta yardımcı olacaktır. Vaka İncelemesi yaptırma konusunda sizde Ödevcim Akademik destek olsun istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle vaka incelemesi ve ödevlerinizle ilgili belgelerinizi akademikodevcim@gmail.com sayfamızdan gönderebilir ödevleriniz, tezleriniz, makaleleriniz ve projeleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir