Vaka İncelemesi Nedir? (9) – Örnek Vaka İncelemeleri – Vaka İncelemesi Nasıl Yapılır? – Vaka İncelemesi Örnekleri – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Vaka İncelemesi Nedir? (9) – Örnek Vaka İncelemeleri – Vaka İncelemesi Nasıl Yapılır? – Vaka İncelemesi Örnekleri – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptırma

7 Ağustos 2020 bir vaka çalışması kısa vadeli ve uzun vadeli hedefler Neden bir vaka çalışması Ödevcim Akademik Örnek Vaka İncelemeleri pazarlama araçları Vaka çalışmanızda Vaka çalışması nedir? Vaka İncelemesi Nedir? (9) – Örnek Vaka İncelemeleri – Vaka İncelemesi Nasıl Yapılır? – Vaka İncelemesi Örnekleri – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptırma 0
Vaka İncelemesi Nedir 9 – Örnek Vaka İncelemeleri – Vaka İncelemesi Nasıl Yapılır – Vaka İncelemesi Örnekleri – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptır

 

On yılı aşkın süredir ödev yapma desteği veren Ödevcim Akademik, size Vaka incelemesi yapmakta yardımcı olacaktır. Vaka İncelemesi yaptırma konusunda sizde Ödevcim Akademik destek olsun istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle vaka incelemesi ve ödevlerinizle ilgili belgelerinizi akademikodevcim@gmail.com sayfamızdan gönderebilir ödevleriniz, tezleriniz, makaleleriniz ve projeleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.


Vaka çalışması nedir?

Bir vaka çalışması, bir konu veya sürecin daha iyi anlaşılmasına yönelik bir araştırma yöntemidir. Vaka çalışmaları, işlevselliğini ve başarılarını anlamak için belirli bir konuyla ilgili derinlemesine araştırmayı içerir.

En önemlisi: vaka çalışmaları hikayelerdir. Özellikle, iş vaka çalışmaları, ürün veya hizmetinizin bir kişinin veya şirketin hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olduğunun hikayesini anlatır.

Değerli pazarlama araçları olmanın yanı sıra, örnek olay incelemeleri, başkalarının onu nasıl kullandığını objektif olarak incelemenizi sağladığından, ürününüzü değerlendirmek için iyi bir yoldur. Müşterilerinizle neden birlikte çalıştıkları hakkında röportaj yapmanın iyi bir yoludur.

Neden bir vaka çalışması yazmalısınız?

Örnek olaylar, potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek ve güven oluşturmaya yardımcı olmak için etkili bir pazarlama aracıdır. Mevcut müşterilerinizi veya müşterilerinizi içeren vaka çalışmaları üreterek, aracınızın veya ürününüzün nasıl kullanılabileceğini sergiliyorsunuz. Ayrıca, başkalarının ürününüzü desteklediğini de gösteriyorsunuz.

Mevcut müşterilerden olumlu referanslar almanın iyi bir yolu olmasının yanı sıra, vaka çalışmaları iyi eğitim kaynaklarıdır ve işletmeniz veya ekibiniz arasında paylaşılabilir ve gelecekteki projeler için referans olarak kullanılabilir.

Örnek Vaka İncelemeleri

 

1. Örnek olay incelemesinden çıkarılacak önemli noktaları vurgulayın

Bir vaka çalışması oluştururken, araştırmanızdan temel çıkarımları belirlemelisiniz. Bu bilgileri bir cümle içinde özetlemek için akılda kalıcı bir dil kullanın ve bu cümleyi sayfanızın en üstünde sunun. Bu “bir bakışta” bilgidir ve insanların içeriği hemen en üst düzeyde anlamasına olanak tanır.

Bu bilgilerin sayfada öne çıkmasına ve ilgi uyandırmasına yardımcı olmak için büyük, kalın, zıt bir yazı tipi kullanabilirsiniz. Venngage kılavuzumuzla etkili bir şekilde yazı tiplerini nasıl seçeceğinizi öğrenin ve bunu yaptıktan sonra, yazı tiplerinizi ve marka renklerinizi Markam Kit aracını kullanarak Venngage’e yükleyin ve tasarımlarınıza otomatik olarak uygulandığını görün.

Başlık, insanların okuyacağı ilk şey olduğu için en etkili bilgileri koymak için ideal yerdir. Bu örnekte, başlık olarak “[d] kurşun kalitesini % 90 artır” istatistiği kullanılıyor ve insanların, kurşun kalitesinin bu kadar büyük bir miktarda tam olarak nasıl artırıldığını öğrenmek için daha fazla okumasını istemesini sağlıyor.

Şahsen röportaj yapıyorsanız, röportaj konunuz tarafından sağlanan doğrudan bir alıntıyı veya içgörüyü vurgulayabilirsiniz. Akılda kalıcı bir cümle veya cümle ya da röportaj konunuzun sağladığı anahtar bilgiyi seçin ve okuyucuları çekmek için bunu kullanın.

2. Bilgileri özetlemek için simgeleri kullanın

Bir vaka çalışmasında, araştırmanızın bu örnek olay örneğinde olduğu gibi özellikle ilgi çekici veya alakalı alanlarını vurgulamak için simgeler kullanmalısınız:

Simgeler, bilgileri hızlı bir şekilde özetlemeye yardımcı olmanın harika bir yoludur ve okuyucunun dikkatini sayfanın belirli alanlarına çekmek için görsel ipuçları görevi görebilir. Yukarıdaki örnekte simgeler, etkileyici büyüme alanlarını temsil etmek için kullanılmış ve dikkatinizi çekecek şekilde sunulmuştur.

3. Somut noktalar oluşturmak için verileri kullanın

Herhangi bir araştırma istatistiklerini, gerçekleri ve rakamları yürütürken altın tozu gibidir (aka gerçekten değerli). Bulgularınızı ölçmek, bilgilerin tam olarak anlaşılmasına yardımcı olmak için önemlidir. Satışların % 10 arttığını söylemek, satışların arttığını söylemekten çok daha etkilidir.

Vaka çalışması darbesinde temel veri bulguları simgelerle sunulmuş ve sayfadan öne çıkmıştır. Bilgiyi açıkça anlayabiliyoruz ve bu durum incelemesinin iyi araştırıldığını gösteriyor.

4. Örnek olayınıza doğrudan alıntılar ekleyin

Fazladan bir özgünlük katmanı eklemek için, vaka çalışmanıza müşterinizden doğrudan bir teklif ekleyebilirsiniz. Nielsen’in araştırmasına göre, insanların % 92’si bir meslektaşının tavsiyesine güvenecek ve% 70’i tanımadıkları birinden gelse bile tavsiyelere güvenecektir.

Bu nedenle, övgülerinizi söylemeyi durduramayan bir müşteriniz veya müşteriniz varsa, onlardan doğrudan bir teklif aldığınızdan ve bunu örnek çalışmanıza dahil ettiğinizden emin olun. Ya konuşmanın veya röportajın bir bölümünü kaldırabilir ya da özellikle bir teklif isteyebilirsiniz. Alıntıyı kullanmadan önce izin istediğinizden emin olun.

Bu tasarım, doğrudan bir alıntı içerdiğini göstermek için parlak, zıt bir konuşma balonu kullanır ve alıntının metnin geri kalanından öne çıkmasına yardımcı olur. Bu, okuyucunun dikkatini doğrudan alıntıya çekmeye yardımcı olacak ve dolayısıyla ürününüzü veya hizmetinizi kullanmalarını etkileyecektir.

5. Önemli bilgilere dikkat çekmek için yüksek kontrastlı şekiller ve renkler kullanın

Yüksek kontrastlı şekiller ve renkler kullanarak vaka çalışmanızda önemli bilgilerin öne çıkmasına yardımcı olun. Maksimum etki için tamamlayıcı veya zıt bir renk kullanın veya dikdörtgen veya daire gibi bir şekil kullanın.

Bu tasarım, bilgileri ayırmaya ve okumayı kolaylaştırmaya yardımcı olmak için koyu mavi dikdörtgenler kullandı. Simgeler ve güçlü istatistiklerle birleştiğinde, bu bilgiler sayfada öne çıkar ve kolayca sindirilebilir ve saklanabilir.

6. Şirketi bütünsel olarak araştırarak bir vaka çalışması yapın

Bir vaka çalışması yazmaya gelince, şirkete bütünsel yaklaştığınızdan ve sosyal medyadan satışlarına kadar her şeyi analiz ettiğinizden emin olun. Ürününüzün veya hizmetinizin örnek olay incelemesi şirketinizin kullandığı her yolu düşünün ve bunun daha geniş işletme hedefleri üzerindeki etkisini onlara sorun.

Bu B2B vaka çalışması örneğinde, şirketin sadece simgelerin kullanımıyla bütünsel olarak düşünüldüğünü görebiliriz; sosyal medya simgelerini yüz yüze iletişimde gösteren simgelerle birleştirerek, bunun iyi araştırılmış ve kapsamlı bir vaka çalışması olduğunu biliyoruz.

7. Vaka çalışmanızda kısa vadeli ve uzun vadeli hedefleri kapsayın

Bir vaka çalışması oluştururken, şirketin sağladıkları içgörüleri mümkün olan en iyi şekilde anlamak için hem kısa vadeli hem de uzun vadeli hedeflerine bakmak harika bir fikirdir. Kısa vadeli hedefler, şirketin veya kişinin önümüzdeki birkaç ay içinde başarmayı umduğu şey olacaktır ve uzun vadeli hedefler, şirketin önümüzdeki birkaç yıl içinde başarmayı umduğu şeydir.

Bu modern desen tasarımı vaka çalışması örneğine göz atın:

Bu örnek olay örneğinde, kısa ve uzun vadeli hedefler açık mavi kutularla açıkça ayırt edilmiş ve karşılaştırılması kolay olacak şekilde yan yana yerleştirilmiştir. Açıklığa yardımcı olmak için belirli kısa vadeli ve uzun vadeli hedefleri özetlemeden önce genel stratejiyi ve hedefleri ana hatlarıyla belirtmek için güçlü bir giriş paragrafı kullanın.


On yılı aşkın süredir ödev yapma desteği veren Ödevcim Akademik, size Vaka incelemesi yapmakta yardımcı olacaktır. Vaka İncelemesi yaptırma konusunda sizde Ödevcim Akademik destek olsun istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle vaka incelemesi ve ödevlerinizle ilgili belgelerinizi akademikodevcim@gmail.com sayfamızdan gönderebilir ödevleriniz, tezleriniz, makaleleriniz ve projeleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir