Vaka İncelemesi – VAKA ÇALIŞMASININ BİLDİRİM VE YAYGINLAŞTIRMA YÖNLERİ – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Vaka İncelemesi – VAKA ÇALIŞMASININ BİLDİRİM VE YAYGINLAŞTIRMA YÖNLERİ – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptırma

3 Eylül 2020 Akademik Raporun Genel İçeriği çalışmanın bulguları Ödevcim Akademik Örnek araştırmanın eserleri Proje Yöneticisi vaka çalışmaları RAPOR ÖRNEKLERİ RAPORLAMAYA İLİŞKİN KILAVUZLAR raporun ne zaman sunulması gerektiği Vaka çalışmalarının tasarımı Vaka çalışmasına ilişkin bilgiler Vaka İncelemesi – VAKA ÇALIŞMASININ BİLDİRİM VE YAYGINLAŞTIRMA YÖNLERİ – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptırma Vakayı tanımlamak 0
Vaka İncelemesi – VAKA ÇALIŞMASININ BİLDİRİM VE YAYGINLAŞTIRMA YÖNLERİ – Ücretli Vaka İncelemesi Yaptırma

 

On yılı aşkın süredir ödev yapma desteği veren Ödevcim Akademik, size Vaka incelemesi yapmakta yardımcı olacaktır. Vaka Analizi yaptırma konusunda sizde Ödevcim Akademik destek olsun istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle vaka incelemesi ve ödevlerinizle ilgili belgelerinizi akademikodevcim@gmail.com sayfamızdan gönderebilir ödevleriniz, tezleriniz, makaleleriniz ve projeleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.


RAPOR ÖRNEKLERİ

Örnek :

Proje Yöneticisi vaka çalışmaları için, IBM Hursley Park’taki bazı izleyiciler şunlardı: araştırmaya sponsorluk yapan IBM’de kıdemli yönetici, IBM’de doktora öğrencisini destekleyen akıl hocası, vaka çalışması için aday projelerin Proje Liderleri , gerçekte incelenen projelerin Proje Liderleri, her projedeki çeşitli paydaşlar ve IBM Hursley Park’taki diğer paydaşlar. Araştırma topluluğundaki izleyicilerden bazıları, Doktora Baş Danışmanı ve diğer danışmanlar, son doktora tezinin ve bu teze yönelik ilerleme raporlarının Denetleyicileri, diğer doktora öğrencileri ve araştırmacıları, bölümdeki diğer akademik personel ve diğer araştırmacılardı. örneğin akademik konferanslarda bir araya geldi. Diğer izleyiciler arasında, diğer konferans türlerinde karşılaşılan yazılım uzmanları da vardır.

Örnek :

Çalışma XP’si farklı izleyicilere farklı formatlarda sunuldu, örneğin ilgili şirketlere seminer formatında, araştırma topluluğuna dergi formatında, uygulayıcılara bir dergi formatında ve bir doktora tezi şeklinde olabilir. Dergi formatındaki makale Tablo 6.1’e benzer şekilde yapılandırılmıştır, ancak ana hat hiyerarşisi biraz farklıdır. 

VAKA ÇALIŞMASININ BİLDİRİM VE YAYGINLAŞTIRMA YÖNLERİ

En azından çalışmanın bulgularını bildirmeden bir vaka çalışmasının başarılı bir şekilde tamamlanamayacağını belirttik. Çalışmanın bulgularının yanı sıra aşağıdakiler arasında bir ayrım yapıyoruz:

• Protokole ile ilgili araştırma araçları, örnek, anket şablonları ve giriş mektupları. Bu belgeleri başkalarına sunmak, onların vaka çalışmasının güvenilirliğini ve değerini değerlendirmelerine yardımcı olur ve ayrıca çalışmanın tekrarlanmasını destekler. Dergi makaleleri ve konferans bildirilerindeki sayfa sınırlamaları genellikle araştırmacıların vaka çalışmasının tüm ayrıntılarını rapor etmesini engeller ve bu nedenle bu detayın ayrı olarak, belki de teknik bir rapor olarak rapor edilmesi gerekebilir. Buna zıt bir örnek olarak, yazılım mühendisliği araştırması, bir deneyin nasıl tasarlandığına ve yürütüldüğüne dair önemli bilgiler sağlayan kaynak kodu gibi diğer kaynaklarla birlikte ayrıntılı raporlar olan laboratuvar paketlerini ​​kullanmaya başlamıştır.

• Örnek araştırmanın eserleri, örneğin, iyileştirilmiş ve rafine edilmiş veriler, vaka çalışması sırasında toplanmış ve oluşturulmuştur. Araştırmacılar verileri düzenleyip analiz ederken, ham veriler neredeyse her zaman bir şekilde rafine edilir. Etik ve mantıksal nedenlerden ötürü, bu eserlerden bazılarının, özellikle de ham verilerin diğerlerinin kullanımına sunulması uygun olmayabilir veya istenmeyebilir. Ancak eserlerin başkalarına açık hale getirilmesi, analizi bağımsız olarak kopyalamalarına veya alternatif olarak yeni analizler yapmalarına olanak tanır. Ayrıca, eserler yeni bir analiz tekniğini deneme olarak test etmek veya öğrencilere çeşitli vaka çalışması tekniklerini öğretmek için kullanılabilir. Karşıt bir örnek olarak, PROMISE grubu araştırmacılara tahmin modellerini oluşturmaları ve test etmeleri için veri setleri sağlar.

PROMISE için, ideal olarak bu verilerin açıklamaları ile birlikte araştırmacılara dağıtılan verilerdir. Eserleri diğer araştırmacılar için erişilebilir kılmak, bu araştırmacıların bu verilerin kalitesini ve miktarını ve dolayısıyla diğer araştırma problemlerine uygunluğunu değerlendirmelerine olanak tanır. Örneğin, Rainer ve Gale [150] SourceForge’daki açık kaynak yazılımın kalitesini ve miktarını değerlendirdi ve Deng ve MacDonell, Uluslararası Yazılım Kıyaslama Standartları Grubu (ISBSG) veri setinin kalitesini değerlendirmiştir.

• Vaka çalışmalarının tasarımı, yürütülmesi ve raporlanması ile ilgili araştırmacı (lar) tarafından öğrenilen deneyimler ve dersler söz konusudur. 

NE ZAMAN BİLDİRİM YAPILMALIDIR?

Vaka çalışmasına ilişkin bilgilerin ne zaman rapor edileceği ve yayılacağı kısmen okuyucuya, kısmen vaka çalışmasının durumuna ve kısmen de mesleki ve etik gerekliliklere bağlı olacaktır.

Örneğin, yeterince önemli ve istikrarlı bir vaka çalışması protokolü hazırlandıktan sonra, ideal olarak veri toplama başlamadan önce, bu protokol üzerinde meslektaş incelemesine başvurmak uygun olacaktır. Başka bir örnek olarak, araştırmacı, saha çalışmasına başlamadan önce önerilen vaka çalışması hakkında bir rapor hazırlanmasını gerektiren bir etik onay sürecini tamamlamış olabilir.

Yukarıdakiler göz önüne alındığında, raporlamanın yalnızca vaka çalışması analizi sonuçlandıktan sonra gerçekleşmediği, aynı zamanda vaka çalışmasının tasarımı ve yürütülmesi sırasında, örneğin ara bulguların raporları olarak genellikle şu veya bu şekilde gerçekleştiği açıktır.

Bunun tersine, bir vaka çalışmasına ilişkin bilgiler, vaka çalışmasının tamamlanmasından yıllar sonra, örneğin sonuçlar sonraki araştırma bağlamında yeniden yorumlandığında ilk kez yayılabilir; veya belki de çalışmanın ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi isteyen diğer araştırmacılardan gelen bir soruşturmaya yanıt verilmesi gerektiğinde (örneğin, bazı bilimsel anlaşmazlıklar olduğunda); veya belki de rekabet veya gizlilik nedenleriyle bir ambargo kaldırıldıktan sonra olacaktır.

Okuyucuya bir raporun ne zaman sunulması gerektiği, elbette ki raporun ne zaman hazırlanmaya başlanması gerektiği ile aynı değildir. Hibe fon sağlayıcısına bir nihai rapor, tez, vaka çalışması protokolü ve araştırma araçları, denetmenlere veya sponsorlara yönelik ara ilerleme raporları ve katılımcılara ara raporlar gibi, araştırmacının hazırlanması gerektiğini bildiği birçok rapor vardır. Pratik bir kural, bu raporlar için mümkün olduğu kadar erken hazırlanmaya başlamaktır.

RAPORLAMAYA İLİŞKİN KILAVUZLAR

Akademik Raporun Genel İçeriği

Robson, bir vaka çalışması raporu için bir dizi özellik tanımlar:

• Çalışmanın ne hakkında olduğunu anlatacağım.
• Muayene vakasıyla ilgili bilgi vermek.
• Okuyucunun neyin, kim tarafından ve nasıl yapıldığını görebilmesi için bir “sorgulamanın geçmişi” sağlamak.
• Temel verileri odaklanmış bir form sağlamak, böylece sonuçların makul olduğuna dair güvene sahip olmak.
• Araştırmacının sonuçlarını açıkça ifade etmek ve etkiledikleri veri bağlamını belirlemek.

Vaka çalışması hedeflerini ve araştırma sorularını bildirmek oldukça basittir. Çalışma süresince bunlar önemli ölçüde değiştirilirse, okuyucunun vakayı ve vaka çalışmasını daha iyi anlamasına yardımcı olmak için değişiklikler rapor edilmelidir.

Vakayı tanımlamak daha hassas olabilir çünkü bu, vakanın veya konularının tanımlanmasını sağlayabilir. Örneğin, “İsveç’teki büyük bir telekomünikasyon şirketi” büyük olasılıkla Ericsson Corporation’ın bir şubesidir.

Bununla birlikte, durum, uygulama alanı ve ülkeden başka yollarla daha iyi karakterize edilebilir. İncelenen birimin büyüklüğü, personelin ortalama yaşı vb. gibi iç özellikler, etki alanı ve ciro gibi dış özelliklerden daha ilginç olabilir. Ya durum büyük bir şirketin küçük bir alt birimini oluşturur ve o zaman pek çok alt birim arasında zorlukla tanımlanabilir (ve alt birimin tüm şirketi temsil etmediği açık olmalıdır) ya da küçük bir şirkettir ve dolayısıyla bunu birçok aday arasında tespit etmek zordur. Yine de bu dengeyi bulmak için özen gösterilmelidir.


On yılı aşkın süredir ödev yapma desteği veren Ödevcim Akademik, size Vaka incelemesi yapmakta yardımcı olacaktır. Vaka Analizi yaptırma konusunda sizde Ödevcim Akademik destek olsun istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle vaka incelemesi ve ödevlerinizle ilgili belgelerinizi akademikodevcim@gmail.com sayfamızdan gönderebilir ödevleriniz, tezleriniz, makaleleriniz ve projeleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir