ANAHTAR KELİME SÖZLÜĞÜ

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

ANAHTAR KELİME SÖZLÜĞÜ

15 Haziran 2023 Makalede anahtar kelimeler Nasıl yazılır Mesh anahtar kelime Nasıl bulunur 0
Ticaret Disiplini

ANAHTAR KELİME SÖZLÜĞÜNÜZÜ OLUŞTURMA

Şu ana kadar konuştuğumuz her şey tek bir sonuca odaklandı: ürün ve hizmet satan şirketin çıkarları kadar müşteri çıkarlarını da düşünen, önceliklendirilmiş, kategorize edilmiş ve yönetilebilir bir anahtar kelime sözlüğünün geliştirilmesi vb.

Bu sözlük, mevcut içeriğe uygulanan SEO metin yazarlığına, yeni içerik önerisine ve sosyal medya içeriğinin optimizasyonuna rehberlik eden arama motoru optimizasyonu çabalarınızın temel taşı olacaktır. Ama önce, anahtar kelime kategorisini iyileştirmeye ilişkin orijinal sorumuza geri dönelim.

Üzerinde çalıştığımız kategori, Google’da hedef kelime öbeği arandığında arama sonuçlarında görünen yaklaşık sayfa sayısına ilişkin basit bir yöntem kullanılarak rekabet edebilirliği tanımlayan bir metriği içerecek şekilde detaylandırılmıştır.

Ekibinizde az önce yürüttüğünüz araştırmaya tabi olmayan kişiler, listeyi mantıklı bir kategori olarak görebilir. Tüm anahtar sözcükler, sosyal bütünleşmeyi ifade eder ve yazılımınızın sosyal bütünleşme yeteneklerini tanımlamak için kullanılabilir. Ancak vahşi doğada zaman geçirirken, bu anahtar kelimelerin ardındaki arama ortamının ve arayan kişinin amacının çok farklı bir hikaye olduğunu bilirsiniz.

Örneğin:

• “CRM Yazılımı” ile ilgili anahtar kelimeler için rekabet oldukça rekabetçidir.
• “Facebook CRM” ve “Twitter CRM” için rekabet olağanüstü yüksekken, “LinkedIn CRM” için çok daha makul.
• “Facebook CRM” ve “Twitter CRM” için çok sayıda arama sonucunun üzerinde en büyük işletme rakipleriniz yer alır.
• “Twitter CRM” için çok sayıda arama sonucunun ve “LinkedIn CRM” için makul sayıda arama sonucunun yanı sıra kaynak ve makale tabanlı sonuçlar vardır.
• “LinkedIn CRM entegrasyonu”, arama ortamında potansiyel bir üçüncü taraf boşluğunu temsil eder.

Başka bir deyişle, yönetilemez bir anahtar kelime kategorisine bakmıyorsunuz. Bunun yerine, birkaç kategoriye bakıyorsunuz.
Anahtar kelime sözlüğünüzü oluştururken, daha büyük kategorileri daha odaklanmış ve yönetilebilir kategorilere ayırmak, içerik optimizasyonu çabalarında hangi anahtar kelimelerin kullanılması gerektiğini, hangi anahtar kelimelerin ne tür içerik (düşün) yönlendirmek için kullanılması gerektiğini etkili bir şekilde belirlemenin en kesin yollarından biridir. bir ürün satmak için tasarlanmış bir web sayfası ile bir konu hakkında eğitmek için tasarlanmış bir blog gönderisi arasındaki fark) ve bu anahtar kelimelerin hangi önceliğe sahip olması gerektiği önemlidir.


MeSH anahtar kelime
Mesh anahtar kelime Nasıl bulunur
Makale anahtar kelime örnekleri
Makalede anahtar kelimeler Nasıl yazılır
SEO anahtar kelime
Tezde anahtar kelimeler Nasıl yazılır
Makalede anahtar kelime nereye yazılır
Bilim Terimleri Sözlüğü


Öncelikle ilgili bir sohbete daha fazla girdikçe veya hangi anahtar kelimelerin optimizasyon ve tanıtım çabalarınızın önemli bir bölümünü yönlendireceğini tartışmaya başladığımızda, bir kez daha beyninize ve içgüdülerinize güvenmenin zamanı geldi. Ancak bu, çabalarınıza yardımcı olabilecek bazı araçların emrinizde olmadığı anlamına gelmez.

En kolay şekilde kullanabileceğiniz iki araç, ücretsiz olarak sunulan ve Google’ın izniyle sağlanan araçlardır. İlki, dikkate almamış olabileceğiniz bir tanesidir. Google Suggest, çeşitli veri kaynaklarına dayalı olarak Google’ın arama kutusuna harf yazdığınızda ortaya çıkan otomatik tamamlama sorgularıyla temsil edilir.

Google Suggest, diğer üçüncü taraf araştırma araçları tarafından bildirilen arama hacmi metrikleriniz olmasa bile, hangi anahtar kelime varyasyonlarının yükselme eğiliminde olduğu konusunda size fikir verebilir.

Gösterilen ve Google Suggest’ten CRM’ye özgü üç sosyal platformumuz kullanılarak alınan ekran görüntülerine göre, her bir ifadeyi kullanma kararımızı destekleyen bazı destekler var.

Önceliklendirmeyle ilgili olarak ve bu biraz uçuk bir durum, “Twitter CRM” ve “LinkedIn CRM” için arama yapanların, “Facebook CRM” için arama yapanlara göre değiştirici olarak “entegrasyon”u ekleme olasılıklarının daha yüksek olduğu görülüyor. Bu varsayımın arkasındaki basit sebep, şu anda Google Suggest verilerinde “Facebook CRM uygulaması”nın “Facebook CRM entegrasyonu”ndan daha yüksek görünmesidir.

Tabii ki, bu gerçek zamanlı madalyonun diğer yüzü, bir dahaki sefere baktığınızda bu sonuçların biraz farklı olabileceğidir. Bu nedenle, yine, tüm kararlarınızı yönlendirmek için tek bir araca güvenilmemelidir.

Google Suggest, önerileri kopyalayamayacağınız bir biçimde gösterdiğinden, Google Suggest verilerine dayanan ve önerilen ifadelerin alfabetik sırayla düzenlenmiş derin bir listesini bir metin olarak dışa aktarmanıza olanak sağlayan ubersuggest.org adlı çok kullanışlı bir araç vardır. dosya. Bu, Google Suggest anahtar kelimelerini, muhtemelen Excel olacak olan sözlük belgenize getirmenizi çok daha kolaylaştıracaktır.

Yararlanabileceğiniz ve tahminle ilgili daha fazla veri sağlayan başka bir araç da Google Insights for Search’tür. Bir anahtar kelimeyle ilgili geçmiş ve gelecek trend çizgisi sunan Google Insight for Search, hem olmuş hem de olma ihtimalini göz önünde bulundurarak önceliklendirmeye dayalı kararlar almanıza yardımcı olabilir.

Bununla birlikte, bu araçla ilgili bir sınırlama, daha düşük arama hacmine sahip anahtar kelimelerin (ör. “Facebook CRM entegrasyonu”) veri kaydetmemesidir. Bu nedenle örnekler, daha spesifik “CRM entegrasyonu” tabanlı ifadeler yerine daha geniş “CRM” tabanlı terimler kullanılarak alınmıştır.

Tekrar gösterildiği gibi, bu anahtar kelime kategorilerini herhangi bir öncelik sırasına koymak için bir durum oluşturabilirsiniz. Ama hikayemizin başlangıcını hatırla. Müşterileriniz şu anda bu varyasyonlardan hangilerini soruyor? (Yanıt: “LinkedIn.”)

Anahtar kelime araştırmamızdan şu ana kadar bildiklerimiz:

• Tüm sosyal platformların “CRM entegrasyonu” ile ilgili makul miktarda arama hacmi vardır.
• Her bir sosyal platform kelime öbeği varyasyonuyla ilgili trafiğin iyileşmesi beklenmektedir.
• Facebook, açık farkla en popüler ve en rekabetçi değiştiricidir ve Twitter’ı yakından takip eder.
• LinkedIn ifadeleri için pazarda bir boşluk olabilir.
• Müşteriler, LinkedIn ile ilgili içeriği soruyor.

Gerekli araştırmayı yaparak ve ön saf ekibinizin sağladığı değerli müşteri içgörüsünü kullanarak, optimizasyon ve içerik geliştirme çabalarınızı birincil anahtar kelime öbeği segmentlerinizden biri olarak “LinkedIn CRM” entegrasyonuyla ilgili tümcelere odaklamak için makul bir gerekçe oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda, uygun çabaları yazılımınızın diğer sosyal platformlarla da entegre olma becerisine odaklayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir