Beyin Fırtınası

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Beyin Fırtınası

15 Haziran 2023 Beyin fırtınası diğer adı Beyin fırtınası tekniği Beyin fırtınası tekniği kim buldu 0
Ticaret Sisteminin Oluşması

Beyin Fırtınası

Beyin fırtınası yapılmış ifadelerin dengesini hassaslaştırmak ve önceliklendirmek için bu alıştırmayı anahtar kelime listenizin geri kalanıyla tamamlayın. Ardından, listeyi tamamlamanıza yardımcı olması için paydaşlarla zaman geçirin.

Çok büyük web sitelerinde bunun başlangıçta içeriğin en üst kategori düzeylerinde yapılması gerektiğini unutmayın. Ek olarak, iş hedefleriniz tarafından tanımlanan anahtar kelime kümeleriniz ve çok sayıda anahtar kelimeye öncelik verilmesine rehberlik edecek müşteri karakterleri için temel hedefleriniz olabilir.

Web sitesinin boyutu veya hedef anahtar kelime öbeklerinin sayısı ne olursa olsun, bunun bir gecede olacak bir süreç olmadığını anlamak önemlidir. Oluşturduğunuz şey, içerik optimizasyonunuz, sosyal medya optimizasyonunuz ve önümüzdeki 6 ila 12 ay boyunca bağlantı kurmanız için bir başlangıç referans noktası olarak yerinde kalacak bir anahtar kelime listesidir.

Kaynaklarınıza ve mevcut içeriğin yanı sıra yeni içerik üzerinde optimizasyon uygulama becerinize bağlı olarak, iyileştirilmiş arama konumu, trafik ve bağlantılar yoluyla uygulama etkilerinin gözlemlenmesi biraz zaman alabilir.

Aramadaki içerik pazarlama performansından toplanan veriler, içerik oluşturma, optimizasyon ve tanıtımın yanı sıra daha fazla anahtar kelime listesi iyileştirmesi sağlayacaktır. Düzgün bir şekilde geliştirildiğinde, bir anahtar kelime sözlüğü, pazarlamadan müşteri hizmetlerine kadar kuruluştaki herhangi bir içerik oluşturma etkinliği için geçerli olan özel ve eyleme geçirilebilir bilgiler sağlayabilen istisnai bir araçtır.

SOSYAL KONULARI ARAŞTIRMA

Bu alıştırmadan sonra, önünüzde olması gereken şey, önümüzdeki birkaç ay boyunca içerik optimizasyonu, oluşturma ve tanıtım çabalarınıza rehberlik edecek şekilde tasarlanmış, güzel hazırlanmış, önceliklendirilmiş bir anahtar kelime sözlüğü olmalıdır.

Bu, aramayı kapsar, peki ya sosyal? İhtiyaca veya duruma bağlı olarak tüketiciler, dönüşüme giden saf bir arama yolunu izleyebilir. Ancak tüketiciler, sosyal medya ve ağlarda buldukları içeriklerin yanı sıra arkadaşlarından istenen tavsiyelerden giderek daha fazla etkileniyor.

İlk sorgulamadan satın almaya kadar olan tüketici yolculuğu, sosyal etkileşim ve arama motorlarında araştırma kombinasyonunu içerecek şekilde giderek daha karmaşık hale geliyor. İyi haber şu ki, ilk kategoriniz ve rekabetçi araştırmanız, müşteri kişiliklerini geliştirme çalışmanızla birlikte, müşterileriniz için en çok hangi sosyal kanalların ve konuların önemli olduğu hakkında içgörüler ortaya çıkaracaktır.

Arama anahtar kelimesi araştırmasıyla birlikte, iş kategorimizle ilgili en alakalı bilgi kaynağı olma sürecimizdeki bir sonraki adım, dinamik bir sosyal konu listesi geliştirmektir.


Beyin fırtınası Nedir
Beyin fırtınası tekniği
Beyin fırtınası örnek
Beyin fırtınası diğer adı
Beyin fırtınası Tekniği Nasıl uygulanır
Ters beyin fırtınası
Beyin fırtınası tekniği kim buldu
Ters beyin fırtınası tekniği


Başka bir deyişle, arama motoru optimizasyonu bizi partiye yönlendirecek, ancak sosyal konular oraya vardığımızda daha ilginç olmamıza yardımcı olacak. Anahtar kelime araştırma araçlarıyla arama ifadelerine olan talebi ölçebiliyorsak, işletmeniz ve çözümlerinizle alakalı, sosyal ağdaki en popüler konuların neler olduğuna neden dokunmayasınız?

Bir sosyal anahtar kelime listesinin nasıl geliştirilebileceğini anlamak için, daha önce belirlediğimiz yüksek öncelikli anahtar kelime öbeği olan “LinkedIn CRM entegrasyonu”nu kullanalım ve gerçek zamanlı sosyal motor SocialMention.com’u kullanarak çok basit bir arama yapalım.

Raporlarından sosyal anahtar kelime konularını çıkarabilen başka sosyal medya izleme veya dinleme araçları olsa da, bunlar genellikle önemli miktarda aylık ücretler taşır. Buradaki örneğimiz için Social Mention’ı seçtim çünkü ücretsiz ve kullanımı kolay. Sosyal konu araştırmasıyla ayaklarınızı ıslatmak için harika bir başlangıç noktası olabilir.

Popüler sosyal konulara ilişkin bilgi sağlayabilen diğer ücretsiz araçlar şunları içerir:

• Daha popüler bir yer imi hizmeti olan bu sayfa, en son popüler etiketleri ve tüm zamanların en popüler etiketlerini gösterir.
• Blog konuları için bu, Technorati’de geçen ay kullanılan en popüler etiketlerin organize edilmiş bir dizinidir.
• YouTube en iyi haliyle sosyal medyadır ve bu araç özellikle videoları bulmak için kullanılan en popüler arama ifadelerini bulmak içindir.
• Hashtag’ler (#) Twitter’da genellikle bir tür sınıflandırma olarak kullanılır. Bu araç, aradığınız herhangi bir hashtag’in haftalık trendini gösterir.

Social Mention, Twitter’dan bloglara ve yorumlara kadar çeşitli kaynaklardan sonuçlar toplayacak ve birkaç saat öncesine ait bilgileri bir araya getirecektir.

Social Mention, aramanızla alakalı en popüler sosyal kanalları göstererek, arama yapanların bilgileri nasıl tükettiğine dair bir gösterge de sağlayacaktır.

Peki, Social Mention’dan “LinkedIn CRM entegrasyonu” hakkında neler öğrenebiliriz?

Arama sonuçlarına bir bakış, Twitter, YouTube, Facebook ve Delicious dahil olmak üzere çeşitli içerik kaynaklarını gösterir. Bu içerikte, müşteri anketi özelliklerinin tartışmalara yol açtığını görebiliriz.

Ayrıca, derin müşteri içgörüleri oluşturmak kayda değer bir avantajdır. LinkedIn, Dell ve Salesforce’un takip edilmesi gereken rakipler arasında yer alacağını görüyoruz.

Sosyal Bahsetmeyi kullanarak tek bir hedef anahtar kelime öbeği için bu temel alıştırmaya dayanarak, aşağıdakileri içeren bir sosyal konu listesi geliştirebiliriz:

• LinkedIn CRM entegrasyonu müşteri anketi yetenekleri
• LinkedIn CRM entegrasyonu, tüketici içgörüleri oluşturmaya yardımcı olur
• LinkedIn CRM entegrasyonu rakip karşılaştırmaları
• LinkedIn CRM entegrasyon trendleri
• Facebook ve Twitter entegrasyonu ile harmanlanmış LinkedIn CRM entegrasyonu
• LinkedIn CRM entegrasyon demosu

Bu sosyal konular, blog gönderileri, diğer bloglardaki yorumlar, videolar, tweet’ler ve yer imleri dahil olmak üzere “LinkedIn CRM entegrasyonu” anahtar kelime öbeğini desteklemek için planlamış olabileceğiniz her türlü içeriği yönlendirebilir. YouTube’da videoları tanıtmanın yanı sıra, bu içeriği sosyal yer imi gibi sosyal kanallar ve StumbleUpon gibi haber siteleri aracılığıyla tanıtmanın da faydalı olabileceğini görüyoruz.

Pastanın üzerindeki krema, sosyal konuların, yalnızca arama motorlarında talep edilen değil, aynı zamanda sosyal ağdaki müşterilerin de ilgisini çeken uzun kuyruklu anahtar kelime içeriği eklemek için yararlı olmasıdır. Sosyal konuların dinamik listesi, bir sosyal medya içerik yayıncısı olarak faaliyet seviyenize göre, gerektiğinde haftalık, hatta günlük olarak güncelleyebileceğiniz bir şeydir.

Arama anahtar kelimeleri, içerik optimizasyonu ve bağlantı oluşturma ile birlikte yerleştirildikten sonra, ilgili arama ziyaretçilerini çekmek için bir bilgi tabanına sahip olursunuz.

Konular için sosyal medya sitelerini araştırmak için proaktif bir çaba, işinizle ilgili daha dinamik bir fikir ve konuşma listesi tutmanıza olanak tanır; bu, yeni içeriğe, sosyal etkileşime ve uzun vadeli sosyal medya optimizasyonuna ilham verebilir. Bir kez uygulandıktan sonra, yeni ifadeler belirleme, içeriği test etme ve dünyanın “Sandra Yöneticileri” ile bağlantı kurma becerinizi geliştirme açısından size yardımcı olacağı, iyileştirme için veri yakalayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir