Dergi Abonelik Dolaşımı – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Dergi Abonelik Dolaşımı – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

8 Aralık 2022 Dergi aboneliği nasıl yapılır Hangi dergiye abone olmalıyım 0
Ticaret Disiplini

Dergi Abonelik Dolaşımı

Dergi aboneliklerinin çoğu posta yoluyla satılır ve posta yoluyla yerine getirilir. Bu nedenle, dergi abonelikleri doğrudan bir posta işidir ve dolaşımdaki işler doğrudan pazarlamadaki işlerdir.

Yeni bir dergi konsepti test edildiğinde, yaratıcıları önce yeni derginin ideal abonesine benzer profillere sahip kişilerin listelerini inceleyerek olası kitlesini belirler.

Ardından, bu listelere bir abonelik teklifini test e-postası ile gönderirler. İnsanları kimsenin görmediği bir derginin okuyucusu olmaya ikna etmeleri gerektiğinden, bu paketlerde derginin içeriğini anlatan uzun nüshalar ve ayrıntılı broşürler bulunur. Tepki gelirse dergi yayınlanmakta ve ciddi bir şekilde abonelik kampanyaları yürütülmektedir.

Time ve Rolling Stone gibi köklü dergiler, eski okuyucuları elde tutmanın yanı sıra yeni okuyucular aramalı. Yenileme mektupları daha kısa olma eğilimindedir ancak daha sık gönderilir. Bir yayıncı, bir aboneyi silmeden önce altı veya yedi yenileme hatırlatıcısı gönderebilir.

Publishers Clearing House ve American Family Publishers’ın ünlü piyango yarışmaları, yeni aboneler kazanmak için kullanılır, ancak bunlar genellikle yenileme için iyi bir olasılık değildir. Dergi yayıncıları da liste işindedir çünkü aboneleri önemli miktarda kira geliri sağlar. Çoğu yayıncı, rakip olmayan uygun pazarlamacılara listelerini tanıtmak için liste yöneticileri kullanır.

Bağış

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar onlarca yıldır mütevazı katkılar talep etmek için posta ve telefona başvurdu. Büyük bağışçılar bile, şahsen temasa geçilmeden önce genellikle kişisel bir mektupla ısınır.

Bugün, pek çok kar amacı gütmeyen kuruluş, nedenleri hakkında halkı bilinçlendirmek ve sınırlı bağış toplama ile mücadele etmek için İnternet’e yöneliyor. Doğal ve siyasi afetler hakkında güncel haberler ve fotoğraflar sağlamak için bir web sitesini kullanmak, kâr amacı gütmeyen bir kuruluşun misyonunu mevcut bağışçıların ötesinde bir kitleye yayar; bir yanıt mekanizması eklemek, ziyaretçilerin siteye bağış yapmasını teşvik eder.

Diğerleri bir web sitesini ziyaret edebilir ve daha sonra telefon veya posta yoluyla bağışta bulunabilir. Mevcut bağışçılara ve site ziyaretçilerine gönderilen e-posta mesajları, 2004 yılında Asya’yı vuran tsunaminin ardından Kızıl Haç’ın milyonlarca dolar toplamasına yardımcı oldu.

Bağış toplayan yazarların, yanıt vermemenin getirdiği bir aciliyet duygusu, suçluluk duygusu ve yanıt verenler için bir memnuniyet duygusu aktarabilmeleri gerekir. Bağış toplayan medya uzmanlarının da yeni bağışçı havuzlarını belirlerken oldukça yaratıcı olmaları gerekiyor.

Büyük kar amacı gütmeyen kuruluşlar, fon toplama doğrudan pazarlama uzmanlarından oluşan bir kadro çalıştırabilir, ancak çoğu yardım için doğrudan pazarlama ajanslarına (bazıları fon toplama konusunda uzmanlaşmış olanlar dahil) başvurur.

Doğrudan Pazarlama

Prime-time televizyon reklamlarının çoğu resim reklamlar olsa da, prime-time olmayan spotların çoğu doğrudan pazarlama reklamlarıdır. Bunlar, herhangi birine her şeyi satabilecek seyyahların, yiyecek dilimleyicileri, meyve sıkacakları, olta takımları, mucizevi temizleyiciler, bıçaklar ve diğerlerini satmak için dil, duruş, jestler, ifadeler ve aksesuarlar kullandığı 1950’lerin canlı reklamlarının bir ürünüdür. 

1950’lerde, bu reklamlar o kadar popülerdi ki, TV programlarında listelendiler ve en az bir kere Salad Maker reklamı, Lawrence Welk şovundan daha yüksek reyting aldı.

Ajanslar doğrudan yayın pazarlamasında uzmanlaşmıştır. Kurucu yayınlanan bir doğrudan yanıt reklamı aracılığıyla satış yapmanın anahtarının, satışı olabildiğince kolay hale getirmek olduğuna dikkat çekiyor. Sloganı “Onları kızdırın, lütfen onları, yakalayın” dır. Beklentilerini yükselterek izleyicileri kızdırırsınız.

İzleyicilere şimdiye kadar gördükleri her şeyden daha iyi ve daha kullanışlı bir ürün vaat ediyorsunuz. İzleyicileri ürünün tanıtımıyla memnun edersiniz, neredeyse içgüdüsel bir hayranlık uyandıran bir gösteri. Ve son olarak, teklifle izleyicileri yakalarsınız; o kadar çekici bir teklif ki, ürünü sipariş etmek tamamen mantıklı bir şey gibi görünüyor.


Yıllık Dergi Aboneliği
National Geographic Dergi Abonelik
Abonelik Merkezi
Dergi aboneliği nasıl yapılır
e-dergi aboneliği
İngilizce Dergi aboneliği
Aylık ücretsiz dergiler
Hangi dergiye abone olmalıyım


Doğrudan Pazarlama Sektörünün Satıcıları

Doğrudan pazarlama endüstrisi iki büyük satıcı tarafından desteklenmektedir: mektup mağazaları ve matbaa üretimi tedarikçileri vb.

Mektup Mağazaları

Mektup mağazaları, posta kampanyalarını postaya alan kuruluşlardır. Pek çok işin doğası gereği mekanik veya büro işi olmasına rağmen, her biri, özellikle de birkaç farklı bileşen içeren biri, kampanya için kesinlikle gereklidir.

Mektup dükkanı satış personeli, ekleme ve etiketleme için gereklilikleri belirterek ve postayı tamamlamak için gerekli olacak postalama parçalarının sayısını teyit ederek müşterilere (doğrudan pazarlama şirketleri veya ajansları) danışır.

Mektup dükkanı personeli, gözetimleri altında şunları yapabilir:

• Paketleri katlayın ve harmanlayın
• Kod veya derformlar ve etiketler
• Postane için postayı hazırlayın
• Materyallerin alındığını, posta masraflarını ve teslimat tarihlerini onaylayan yazılı raporlarla takip

Bazı mektup dükkanları, yazdırmanın yanı sıra liste bakımını ve işlemesini de üstlenebilir. Müşteri tarafında, büyük doğrudan pazarlama şirketlerinin bazen birden çok mektup mağazasından çıkan birden çok postayı yöneten bir mektup mağazası koordinatörü vardır.

Baskı Üretimi Tedarikçileri

Her harika doğrudan pazarlama paketinin arkasında yetenekli bir matbaacı vardır. Ve bu yazıcı için çalışan, son mekanik parçalardan bitmiş parçaya kadar karmaşık, çok bileşenli postaları besleyen bir dizi satış ve müşteri hizmetleri uzmanıdır. Gerçek anlamda hizmet verdikleri firma ve acentelerin eşit ortağı, müşteri tarafında ise üretim uzmanlarının satıcı karşılığıdırlar.

En iyi grafik sanatları profesyonelleri, bir işi basmanın yalnızca teknik yönlerini değil, aynı zamanda doğrudan pazarlama işinin boyutlarını da anlarlar.

Bu nedenle birçoğu yerel doğrudan pazarlama kulüplerine katılmakta ve doğrudan pazarlamadaki trendlere ayak uydurmak için çok çalışmaktadır. Çalışmalarının, harika bir yaratıcı uygulamanın başarılı olmak için kusursuz bir baskı işine ihtiyacı olduğunu kabul eden ECHO ve diğer endüstri ödülleri tarafından onurlandırılmasının da nedeni budur.

Gelecek vadeden sanat yönetmenleri için fırsatlar, genellikle ana hatlar, masaüstü yayıncılık uzmanları ve yaratıcı personel çalıştıran birçok satıcıda bol miktarda bulunur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir