GOOGLE+ ETKİLERİ – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

GOOGLE+ ETKİLERİ – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

19 Mayıs 2023 Google plus profil Google++ nedir 0
TİCARET SİSTEMLERİNİ TEST ETME

GOOGLE+ ETKİLERİ

Google+, en az kullanılan ve hatta daha az anlaşılan ancak en önemli sosyal medya kanallarından biridir. Bu yazımızı genişletmeye ve sosyal ağı doğru bakış açısına oturtmaya yardımcı olması için, Google+ hakkında en derin bilgilere yer verdik.

Sosyal İşletmeyi En Üst Düzeye Çıkarmak için Google+’ya katkıda bulunan Mark Traphagen, Google+’nın çevrimiçi dünyayı gerçekten nasıl değiştirdiğiyle ilgili bu özel raporu, bu çevrimiçi platformu şirketinizin tam yararı için nasıl uyarlayacağınıza ve kullanacağınıza ilişkin özlü ve pratik tavsiyelerle sunuyor.

Pazarlamacılar ve işletmeler, sosyal medyaya ilk kez dikkat etmeye başladıklarında, onu kendi başına ayrı bir kanal olarak görme eğilimindeydiler. Sosyal medya tamamen katılım ve müşteri ilişkileri ile ilgiliydi. Arama, SEO’nun alanıydı ve bir web sitesine trafik çekmeye odaklanmıştı. Sadece birkaç vizyoner, birinin diğeriyle yapacak çok şeyi olacağına inanıyordu.

Bu, Google gibi arama motorlarının, arama sonuçlarında nelerin daha üst sıralarda yer alması gerektiğine dair hem içerik hem de anlamlı sinyaller kaynağı olarak sosyal medyayla gerçekten ilgilendiğinin ortaya çıkmasıyla değişmeye başladı. Hatta bir süreliğine Google, hızlı gelişen, trend olan konular için ana sayfasında gerçek zamanlı tweet’ler bile gösterdi. Google’ın sahip olmadığı tek şey, kendine ait uygulanabilir bir sosyal ağdı.

Hem SEO hem de Google+ hakkında en azından temel bir anlayışa sahip olan çoğu kişi size Google+’nın SEO için önemli olduğunu söyleyecektir. Genellikle bunun neden böyle olduğunu veya bu konuda ne yapacaklarını bilmezler.

Gerçek şu ki, Google+ Google aramayı güçlü şekillerde etkileyebilir ve etkilemektedir. Bu platformun, yalnızca Google+’nın bir Google ürünü olması nedeniyle değil, Google+’nın oluşturulma biçimi nedeniyle de Google arama üzerinde güçlü bir etkisi vardır.

Google+, Google’ın Facebook ve Twitter gibi sitelerle rekabet etmek için sosyal ağ yarışına girme girişiminden çok daha fazlasını temsil ediyor. Google+ başkanı Vic Gundotra, “Bu, gerçekten de tüm Google hizmetlerinin ortak bir sosyal katmanla birleştirilmesidir” dedi.

Google+, Google’ın Google kullanıcılarından aldığı verileri büyük ölçüde zenginleştirdiği için Google’a doğrudan bir fayda sağlar. İnsanlar profiller oluşturdukça ve ardından Google’da oturumları açıkken web’i kullanırken, platform kimlik bilgilerini kolayca takip edebilir ve ilgi alanlarına bağlayabilir.

Google, ister yalnızca web’de bir şeyleri +1’leyerek veya ağda daha aktif bir şekilde paylaşımda bulunarak ve etkileşimde bulunarak, insanlar Google+’yı fiilen kullandığında bu türden daha da fazla veri elde eder. Bu veriler, Google’ın organik arama sonuçlarını ve reklamları kullanıcılar için daha iyi kişiselleştirmesini ve hedeflemesini sağlar.

Google, ne kadar iyi reklamlar ve sonuçlar hedeflenirse, insanların bunlara o kadar duyarlı olacağını bilir. Kişiselleştirme aynı zamanda Google ile kullanıcı memnuniyetini artırır ve insanların tekrar Google’ı kullanma olasılığının artmasına neden olur.

Google+ ve Sosyal Sinyaller

İşletmeler için, Google’ın arama sonuçlarını iyileştirmek için Google+’yı kullanma niyeti güçlü bir fırsat yaratır. Google+, bir Google aramasında nelerin öne çıkması gerektiğini belirlemeye yardımcı olmak için Google tarafından yapılan açık bir davettir.

Bu kısmen, arama motorları için sosyal sinyallerin öneminden kaynaklanmaktadır. Sosyal ağlar, paylaşımları, beğenileri, retweetleri ve +1’leri aracılığıyla beğendiklerini ve düşündüklerini belirten gerçek kişilerle dolu olduğundan, arama motorlarının bu sinyalleri izlemesi doğaldır.

Sosyal sinyallerin kullanımı henüz başlangıç aşamasında olmasına rağmen, hem Google hem de Bing bunların öneminin ancak önümüzdeki yıllarda artacağını belirtmişlerdir.


Google indir
Google++ nedir
Google giriş
Google APK
Google plus profil
Google Currents
Google Play
Google Plus YouTube


Google+ ve Web Etkisi

Arama üzerindeki en belirgin etki Google kişiselleştirilmiş aramada görülmektedir. Bir kullanıcı Google+ hesabında oturum açtığında, o kişinin arama sonuçları Google kişilerinde kataloglanan kişilerden etkilenir. Bu, Google+ ağınız ne kadar büyükse, arama sonuçları doğrudan veya dolaylı olarak sizden etkilenen daha fazla kişi olduğu anlamına gelir.

Çevrimiçi etki ve marka oluşturmaya yardımcı olabilecek Google+ ile ilgili diğer özellikler arasında, ürettiğiniz tüm içerikle daha fazla kişinin bağlantı kurmasına yardımcı olan Google Authorship ve markalar için rel=publisher bağlantısı yer alır. 

Google+ ve PageRank

Bunların hepsi ilginç, ancak Google+ ve SEO hakkında bilinmesi gereken en önemli şey, konu arama olduğunda Google’ın Google+ profillerini, marka sayfalarını ve toplulukları normal web siteleri gibi ele aldığıdır.

Bu, yalnızca Google+ profillerinin ve sayfalarının PageRank’e sahip olduğunu anladığınızda gerçekten işe yarar. (Twitter profilleri de öyle, ancak Google’ın Twitter’ın tam akışına erişimi olmaması ve çoğu Twitter bağlantısının “takipsiz” olması nedeniyle, Twitter’ın Google arama üzerindeki etkisinin miktarı tartışmalıdır.)

Bu doğru: Konu arama yetkisi (ve bu yetkiyi başkalarına aktarma yeteneği) söz konusu olduğunda, Google+ profilleri diğer herhangi bir web sayfası kadar güçlü olabilir. Bu, Google+’yı yalnızca SEO için değil, aynı zamanda SEO yapmak için de kullanmanız gerektiği anlamına gelir.

Google+ profillerinin ve sayfalarının PageRank’i önemlidir, çünkü diğer her şey eşit olduğunda, aynı arama terimi için PageRank’i daha yüksek olan web sayfalarının sıralaması, PageRank’i daha düşük olan sayfalardan genellikle daha iyi olur. Ayrıca, PageRank’i yüksek sayfalar, bağlandıkları sitelere daha fazla yetki aktarır.

Google+ Profilleri Nasıl PageRank Kazandırır?

Google arama algoritmasıyla ilgili her şeyde olduğu gibi, yanıt karmaşık ve bilmediğimiz çok şey var. Google, gizli sosu kasıtlı olarak gizli tutuyor: Algoritmanın sayfaları nasıl sıraladığı hakkında çok fazla şey biliniyorsa, web yöneticileri bu bilgiyi sistemi oynamak için kullanmaya çok istekli olurlar.

Yine de, PageRank’in nasıl çalıştığı ve web sayfaları tarafından nasıl kazanıldığı veya kaybedildiği hakkında oldukça fazla şey biliyoruz. Google+ profillerinin ve sayfalarının PageRank’lerini eski moda bir yöntemle, yetkili web sayfalarından gelen bağlantılarla kazandığını varsaymak mantıklıdır.

Google+ profillerinin büyük olasılıkla başka bir PageRank kazanma kaynağı vardır: diğer Google+ profilleri. Google, hangi profillerin diğer profillerle etkileşime girdiğini çok ayrıntılı bir şekilde görebilir. Google+ söz konusu olduğunda, başka bir profildeki web bağlantısının eşdeğeri, o profilin yayınlarınızdan birini paylaşması veya bir gönderide sizden +bahsetmesi olabilir. Bu senaryoda, yüksek PageRank profilinden gelen bir bağlantı, profilinizin PageRank’ini oluşturur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir