İş Ağınızı Oluşturun

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

İş Ağınızı Oluşturun

29 Mayıs 2023 İş ağı uygulaması Ne ise yarar İş ağı uygulaması para kazanma 0
BİR TİCARETÇİNİN GELİŞİMİ

Ağ Kuralları

Sosyal medya, müşterileriniz ve müşterilerinizle takıldıkları farklı forumlarda konuşmanın ekstra bir yoludur. Aynı zamanda çevrimiçi ağ oluşturmanın bir yoludur, bu nedenle bir etkinlik tarihi ve saatine bağlı kalmak yerine, çevrimiçi ağ oluşturma 7/24 açıktır: bunu sabahları mısır gevreğinizle pijamalarınızla yapabilir veya pijamalarınızla yapabilirsiniz.

Bu, potansiyel müşterileriniz veya müşterileriniz başka bir saat dilimindeyse özellikle yararlıdır. Sosyal bir unsuru var ya da neden sosyal medya diyoruz, ama ben buna çevrimiçi ağ kurma demeyi tercih ediyorum, tabii ki zevk için özel sayfada Facebook’ta, yakın arkadaşlar ve ailemle sohbeti yer alır.

Ayrıca sizi veya hayranlarınızı takip eden insanlara bir kabile veya steroid kullanan bir odak grubu olarak da bakabilirsiniz. Çevrimiçi olsun ya da olmasın, bir grup takipçiniz olduğunda, onları işe koyun. Onlara neye ihtiyaçları olduğunu veya neyi arzuladıklarını sorun ve bunu sağlayıp sağlayamayacağınıza bakın.

Daha önce de belirttiğim gibi, sosyal medya siteleri hem olumlu hem de olumsuz gerçek zamanlı geri bildirim almanızı sağlar. Son zamanlarda NYPD, Twitter aracılığıyla yerel toplulukla ilişki kurmaya karar verdiğinde ateş altında kaldı.

NYPD, hashtag’ini oluşturdu ve destekledi; bu, insanları, sahip olabilecekleri harika fotoğrafları topluluktaki polisle paylaşmaya teşvik etmeyi amaçlıyordu.

Bunun yerine, bazıları protestolardan çıkarılırken ayaklarından sürüklenen kişiler gibi, polisin görmemenizi tercih edeceği fotoğrafları yayınlamak için bunu kullanmaya karar verdi. İşler planladığınız gibi gitmediğinde hızlı hareket ettiğiniz sürece, herhangi bir hasarı en aza indirebilirsiniz.

Sosyal Medya İşimi Nasıl Büyütecektir?

Bazı şirketler, bu pazarlama aracını nasıl akıllıca kullandıklarından dolayı işlerini büyük ölçüde büyütmeyi başardılar.

Ama bunu nasıl yapabilirsiniz?

  • müşterilerinizi meşgul edin
  • müşterilerini dinle
  • iş ağınızı oluşturun
  • paylaşımcıları bulun
  • tekrar tekrar yap.

Müşterilerinizle etkileşim kurun

Bununla ne demek istediğimi merak ediyor olabilirsiniz, ama çok basit. Müşterilerinizin sunduğunuz ürünlerle ilgilenmesini sağlayın. Hangi sorunu çözmeleri gerekiyor, hangi ihtiyaçlarını karşılamak istiyorlar, karşılanmayan hangi arzuları var? Bu, onları bir çözümle, sadece onlar için bir çözümle meşgul etme şansınız.

Müşterilerinizi dinleyin

Müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle konuşarak ve onları dinleyerek, ürününüzden veya hizmetinizden gerçekten ne istediklerine dair bir fikir edineceksiniz. Artık müşterilerinizin her birini tek tek oturup arama olasılığınız yok, bunu yapabilmek için ayrıntılarına bile sahip olmayabilirsiniz, ancak takıldıkları sosyal medya sitelerini kullanarak, kolay bir araç setine sahip olursunuz.


İş ağı uygulaması para kazanma
İş ağı – ekşi
İş ağı uygulaması güvenilir mı
İş ağı uygulaması Ne ise yarar
İş ağı uygulaması dolandırıcılığı
İş ağı Nedir
İş ağı play store
İs Ağı Trendyol


İş Ağınızı Oluşturun

Bağlantılardan oluşan iş ağınızı oluşturmak, size her türden farklı sektör ve yerde dokunaçlar sağlayacaktır: bunları nasıl ve ne zaman kullanacağınızı asla bilemeyebilirsiniz, ancak onlar sizin için oradadır. Geniş bir bağlantı tabanı oluşturarak, sizi doğru yöne yönlendirmeleri için belirli kişileri arayabilir veya ilginç bir ihtiyaç konusunda yardım için onlara ulaşabilirsiniz.

LinkedIn’de Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’ndan sadece iki derece uzaktayım, bu yüzden eğer bir gün Washington’a gidersem, belki onu ararım… Ama cidden, yakın zamanda bir bağlantı, sahip olduğu ilginç bir pozisyonla ilgili yardım istedi. ve talebini bağlantılarımdan birine ilettim ve tahmin edin ne oldu, bu bir krizdi.

Her zaman bu kadar kolay yürümez, ancak harika bir bağlantı tabanı olmadan zaman zaman kullanmak için aynı kaynaklara sahip olamayacağımı biliyoruz.

Yaptığınız işi kesinlikle seven müşterileriniz ve müşterileriniz olacak, ürününüz veya hizmetinizle daha mutlu olamazlar. Peki şu anda onlardan nasıl yararlanıyorsunuz ve onları ödüllendiriyorsunuz? Kim olduklarını biliyor musun?

Birisi siz farkında olmadan amigo kız olduysa, onlar için özel bir şey yapın. Onları biraz daha neşelendirin ve belki siz ve markanız hakkında, takıldıkları çevrimiçi yerler de dahil olmak üzere, halihazırda yaptıklarından daha fazla bağırırlar.

Ocak 2009’da, işlerin kesinlikle daha da zorlaştığı bir zamanda kuruldu, daldı ve görünüşe göre arkasına bakmadı. Mağaza sadece çok korkak ve modern bir şekilde kurulmakla kalmadı, aynı zamanda Twitter, Facebook ve YouTube gibi sosyal medya sitelerini kullanma şekliyle büyük bir sıçrama yaptı ve çok sayıda takipçi ve hayran kazandı.

Karaoke, dondurma tadımı ve hatta CBD çevresinde organize koşular olsun, dükkanında her zaman bir şeyler oluyor. Mesaj, kitlesel teşhir için çevrimiçi sosyal medya alanı aracılığıyla ileri geri iletilir. Hatta mağazadayken hızlı bir video çekebilir ve arkadaşlarınızın görmesi için YouTube’a yükleyebilirsiniz.

Başkalarının sizin için markanızı tanıtmasını ve amigo olmasını sağlamaktan bahsedin! Müşterilerinizle hem çevrimiçi hem de çevrimdışı etkileşim kurmanın harika bir yolu ve küçük bir operatörün markaları hakkında nasıl heyecan yaratabileceğinin gerçek bir örneği.

Ağ Kurmaya ve Bağlantılar Kurmaya Başlayalım

LinkedIn gibi siteleri kullanarak etkili bir şekilde ağ kurabilir ve iş yapmak isteyebileceğiniz diğer kişilerin bağlantılarından yararlanabilirsiniz.

Geçenlerde LinkedIn’deki bir grupta bir soru sordum ve Kanada’dan bir bayan yanıt verdi. Bana yardım edebileceğini söyledi, ama evime biraz daha yakın birini tanıyordu, detaylarımı iletebilir mi?

Adımın kendisine tanıdık geldiğini söyledi ve o gün daha sonra bir kadın ağ kurma öğle yemeğine katılıp katılmadığımı sordu, ki ben de öyleydim. O halde, ikimizin de işleve vardığımızda, birbirimiz için kestirme yol yaptığımızı hayal edebilirsiniz. Neredeyse eski bir arkadaşı yeniden görmek gibiydi çünkü Kanada’daki bir hanımefendi bizi bir araya getirmişti ve başkalarına anlatacak harika bir hikayemiz vardı.

Daha sonra bir müşteri ve iyi bir arkadaş oldu ve aslında benden sadece 40 dakika uzakta yaşıyor, bu yüzden çevrimiçi ağ kurmanın diğer ülkelerden insanlarla konuşmak için olduğunu ve size faydası olmadığını düşünüyorsanız ertelenmeyin. Teknolojinin kullanımıyla artık dünya inanılmaz derecede küçük bir yer ve dünyanın öbür ucunda bile iş yapmak o kadar zor olmayabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir