LINKEDIN REKLAMLARI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

LINKEDIN REKLAMLARI – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

16 Mayıs 2023 Linkedin reklam formatları Nelerdir Linkedin reklam Nasıl Verilir 0
Ticaret Disiplini

LINKEDIN REKLAMLARI

LinkedIn reklamları heyecan vericidir çünkü Facebook’a benzer şekilde, reklamlarınızı kimlerin göreceğini kesin olarak tanımlayabilir ve hedefleyebilirsiniz. Coğrafya, şirket adı, endüstri, grup, cinsiyet ve yaşa göre hedeflenebilirler.

Bu şekilde hedefleme yeteneği ikna edicidir: Yalnızca 20 farklı şirketin CEO’larını (CEO’ları) hedeflemek istiyorsanız, bunu yapma olanağına sahipsiniz. Gruplardaki kişiler muhtemelen en çok LinkedIn’de etkindir, bu nedenle onları hedeflemek çok kazançlı olabilir. Reklamlar ayrıca şirket sayfanızın tanıtımını yapabilir ve hatta başkalarının zaten şirket sayfanıza yerleştirdiğiniz ürün ve hizmetleri önermesini sağlayabilir.

Facebook reklamlarına karşı LinkedIn reklamlarını kullanmanın farkına varılması gereken en önemli şey, bunun nicelikten çok kaliteli kullanıcı demografisi ile ilgili olmasıdır, bu nedenle, 99 sentlik bir ürün satmaya çalışıyorsanız, LinkedIn reklam bütçenizi en iyi şekilde kullanmayabilir. . Deneyimlerime göre, LinkedIn reklamlarının fiyatlarının diğer sosyal medya platformlarındaki reklamlardan daha yüksek olduğunu belirtmek gerekir, bu nedenle hedeflediğiniz şirket türünün kalitesini göz önünde bulundurun.

Facebook gibi, daha yüksek tıklama oranına (TO) sahip olanı belirlemek için çok sayıda reklam varyasyonu oluşturmalısınız, böylece daha fazla gösterim elde edersiniz ve bu nedenle daha düşük bir tıklama başına maliyete sahip olursunuz. Deneyimlerime göre, Twitter ve Facebook ile karşılaştırıldığında, TO’lar LinkedIn’de daha düşük olma eğilimindedir.

Bir LinkedIn reklamlarının başarı öyküsüne ilişkin bir örnek olay, görece yeni olduğu bir pazarda marka bilinirliğini artırmak isteyen Volkswagen Hindistan’dır.16 Şirket, insanları şirket sayfasına yönlendirmek için LinkedIn reklamlarını kullandı ve 30 gün içinde 2.300 yeni takipçi ve 2.700 ürün tavsiyesi kazandı. Sonuç olarak, LinkedIn kullanıcılarının ağ güncellemelerinde Volkswagen otomobil modelleri hakkında 960.000’den fazla viral güncellemeye ulaştı.

LinkedIn reklamları genellikle LinkedIn’in unutulan bir bileşenidir, ancak henüz bunları denemediyseniz, şirketinizin sosyal medya stratejisi hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olmanın çok uygun maliyetli bir yolu olabileceğini tekrar etmekte fayda var.

LinkedIn, çeşitli işlevler sunan karmaşık bir platformdur çünkü dışa dönük çalışanların LinkedIn etkileşimlerinde ve iletişimlerinde hem şirketi hem de kendilerini temsil etmelerini sağlayarak hem kişisel hem de kurumsal kaldıraç sağlayabilirsiniz.

Bu nedenle LinkedIn, hem B2B hem de B2C markalarına, sponsorlu gruplarına ve şirket sayfalarına ek olarak çalışanlarının potansiyel marka savunuculuğundan yararlanmak için muazzam bir potansiyel sunuyor.

Google+ Varlığınızı En Üst Düzeye Çıkarma

Bu kitabı okuyan çoğu insan muhtemelen blog yazmaya, Facebook’a, Twitter’a ve LinkedIn’e ayrılmış bir bölümüm olmasına şaşırmamıştı. Ancak Google+’ya ayrılmış bir bölüm mü? Sosyal ağınızı en üst düzeye çıkarmak, tüm sosyal medya platformlarındaki varlığınızı optimize etmekle ilgilidir ve bu noktada Google+, hem işletmeden tüketiciye (B2C) hem de işletmeden tüketiciye bir kez daha aşan büyük bir sosyal ağ platformu haline geldi. 

Google, Google+’yı diğer birçok ürünle entegre ediyor ve bu da birçok kişiyi Google+ katına getiriyor. Sonuç olarak, Bölüm 5’te bahsettiğim gibi, son istatistikler Google+’nın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en aktif ikinci sosyal ağ olduğunu gösterdi.

Bu, Google+’nın dikkatinizi hak ettiğinin kanıtıdır ve bu bölümü ve Google+’nın çevrimiçi dünyayı nasıl değiştirdiğiyle ilgili özel raporu okuduktan sonra, Google+’da var olmanın neden sosyal medya stratejinizin ayrılmaz bir parçası olması gerektiğini daha iyi anlayacağınızı umuyoruz.

Google, 2012’de Search ve Your World’ü tanıttığında algoritmasındaki en önemli değişikliğini yaptı.1 Buna aşina değilseniz, temel olarak Google+ üyeleri bir Google araması yaptıklarında onlara kişiselleştirilmiş arama sonuçları sağlar.

Örneğin, daire içine aldığınız kişiler (Facebook’ta bir kişiyi beğenmeye veya Twitter’da birini takip etmeye benzer şekilde) bir sayfanızı veya gönderinizi +1’lediyse (veya Facebook terimleriyle beğendiyse), bu kişilerin eylemleri artık arama sonuçlarını etkiliyor.

Google her zaman mümkün olan en kişiselleştirilmiş, etkili ve alakalı arama sonuçlarını sağlamak istediğini söylemiştir, bu nedenle Google+ aracılığıyla takip etmeyi sevdiğimiz kişileri, markaları ve medya kuruluşlarını Google’a söylersek, bu tercih filtrelerine dayalı arama sonuçlarını görün.


LinkedIn reklam Modelleri
Linkedin reklam formatları Nelerdir
LinkedIn reklam Ücretleri
LinkedIn reklam paneli
Linkedin reklam Nasıl Verilir
LinkedIn business
Amplify reklam
LinkedIn Sponsorlu Mesaj


Google+’ya sahip kişiler, kişiselleştirilmiş sonuçlar aldıklarını görür; bu sadece arama sonuçlarını görme biçimimizi etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda Google+ yayınlarının artık arama sonuçlarında göründüğünü de görüyoruz. Genellikle her 10 sonuç sayfasında bir veya iki Google+ yayını görüyorum. Bir şirket veya kişi için bir arama yaparsanız, arama sonuçlarından o kişiyi (veya şirketi) hemen ve orada beğenmenizi sağlayan Google+ sayfasını sonuçlarda görebilirsiniz.

Herhangi bir zamanda, İnternet’teki insanlar muhtemelen sosyal medyada aktiftir, web aramaları yapar veya e-posta yoluyla iletişim kurar, bu nedenle bir sosyal, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve e-posta pazarlama stratejisine sahip olmanız gerekir. . Google+, SEO’nuzu tek başına blogunuz kadar önemli ölçüde etkileyebilir, hatta daha fazla etkileyebilir.

Yakın zamanda gördüğüm bir örnek: Google arama motoruna “teşekkür ederim” yazdığımda, ilk sonuç teşekkür ederiz. Arama sonuçlarındaki bu ikinci öğe, “Bu makaleyi paylaştığınız için teşekkürler [falanca]” ile başlayan bir gönderiye yol açtı. Her işletmenin Google+’da neden en azından asgari düzeyde var olması gerektiğine dair SEO perspektifinden mutlak stratejik önemi aktaran arama sonuçlarında ortaya çıkan buna benzer şeyler.

Başka bir örnek, şirketin adını bildiğim ancak web sitesi URL’sini bilmediğim bir Japon kiralık konferans odası şirketiyle ilgili. Japonca’da “nano uzay toplantı odası” araması yaptım ve ana sonuç – şirketin kendi web sitesinin üzerinde – şirketin yazdığı çok basit bir Google+ gönderisiydi.

Açıktır ki, Google+ SEO’dan çok daha fazlasıdır, ancak umarız Arama’nın yanı sıra Sizin Dünyanız ve Google+’nın arama dünyasındaki etkisini görmeye başlarsınız. O halde, bir araştırmanın, güçlü bir Google+ varlığına sahip şirketlerin, olmayanlara kıyasla web sitesi trafiğinde yüzde 42,6’lık bir artış gösterdiğini tespit etmesi şaşırtıcı olmamalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir