Paylaşım Geçmişleri

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Paylaşım Geçmişleri

29 Mayıs 2023 Eski internet sitelerini bulma Eski web siteleri arşivi 0
YOUTUBE

Paylaşım Geçmişleri

Geçmişte paylaştığınız tüm YouTube videolarını veya resimlerini düşünün ve onları paylaşmanıza neden olan şeyin ne olduğuna bakın. Hiç şüphe yok ki bir duygu söz konusu olacaktır; belki bir şey seni yürekten güldürdü, kızdırdı ya da üzdü ya da tamamen huşu içinde hissettirdi. Her ne ise, nabzınızı değiştirdi ve bu da kaçınılmaz olarak onu başkalarına aktarmanıza neden oldu. İnsanları ürününüz veya hizmetiniz hakkında ne harekete geçirebilir?

Göstermek için tasarlandı, büyümek için tasarlandı. Birisi ürününüzü tükettiğinde başkaları görebilir mi? Örneğin, bir iPhone veya iPad’iniz varsa ve onlardan e-posta gönderiyorsanız, her birinin altında “iPhone’umdan gönderildi” yazan varsayılan bir mesaj olacaktır.

Bu, siz düşünmeden halka açık reklamcılık ve paylaşım ve ayrıca bir akıllı telefona sahip olduğunuzu biraz gösterme. Her e-posta gönderdiğinizde, Apple ürünlerinin reklamını yapıyorsunuz, başka biri sizin için aynısını nasıl yapabilir?

Pratik Değer

Kullanabileceğiniz haberler. Gerçekten yararlı veya yararlı bir şeyle karşılaşırsanız, muhtemelen bunu arkadaşlarınızla paylaşacaksınız. Asi gençler, para biriktirme ipuçları, sağlıklı beslenme tarifleri veya mükemmel patlayan volkan modelinin nasıl yapılacağı hakkında tavsiyeler olabilir. Ne olursa olsun faydalı olan paylaşılır. Ürününüz veya hizmetiniz başkaları için hangi sorunu çözüyor? Mesajınızı buna odaklamanız ve ardından onu iletmek için bir araç bulmanız gereken şey budur.

Hikayeleri hatırlamak ve aktarmak kolaydır. Mesajınızı bir dizi gerçek ve rakam yerine gerçek bir hikayeye göre süsleyebilirseniz, daha akılda kalıcı hale gelecektir. Buradaki püf nokta, markanızı dahil etmenin ve insanların onu hatırlamasını sağlamanın bir yolunu bulmaktır. Hisse senedi küpü hanımı ve ailesi gibi harika reklam serilerini düşünün; bu 42 reklam 16 yıl boyunca yayınlandı ve aile birçok İngiliz hanesinin bir parçası oldu.

Angajman Kuralları

Çeşitli sitelerde neyin söylenip neyin söylenemeyeceğine dair bazı yönergeler belirlemek önemlidir ve belgenin ne kadar ayrıntılı olmasını istediğiniz size bağlıdır.

Yönergeler basit olabilir ve aşağıdakileri içerebilir:

  • Asla şirketin itibarını zedelemeyin.
  • Asla rekabeti kötülemeyin.
  • Asla başka bir şirketle tartışmayın.
  • Tüm şikayetlerle sanki şikayetçiler karşınızdaymış gibi ilgilenin.
  • Yüksek sesle konuşmayın.

Çevrimiçi olarak mevcut ve bazıları satın alınabilecek çok sayıda sosyal medya politikası örneği vardır, bu nedenle başkalarının neler yaptığına ve işletmeniz için uygun olduğunu düşündüğünüz şeylere bir göz atın. Her şeyin kapsandığından emin olmak isterken, aşırıya kaçmak istemezsiniz.


Eski web siteleri arşivi
Gittiğim yerler harita
iPhone konum geçmişi bulma
iPhone konum geçmişi silme
GPS konum bulma
iPhone önemli Konumlar özet görme
Eski internet sitelerini bulma
iPhone önemli konumları göremiyorum


Sosyal Medya Karlılığınızı İzleme

Sosyal medyayı neden kullandığımıza, kiminle konuşmak istediğimize ve neyi başarmak istediğimize baktık. İçeriğin nereden geleceğine ve onu kimin yöneteceğine dair bir listemiz var. Çözülmesi gereken son şey, yatırım getirimizi (ROI) nasıl ölçeceğimizdir.

İnsanlar bunu ölçmenin aslında oldukça zor olduğunun farkında olduğundan, çabalarınızın yatırım getirisini ölçmekle ilgili pek çok tartışma yapıldı, ancak dikkat edilmesi gereken birkaç araç var.

Harika bir ücretsiz yazılım Google Analytics’tir. Sosyal medya çabalarınız, web sitenize çok fazla trafik çekecek, bu nedenle bu bilgileri yakalamak için kurulu izleme araçlarına sahip olduğunuzdan emin olun. Trafiğinizi izleyerek, hangi sitelerin trafiği web sitenize geri yönlendirdiğini görebilir ve grafiğini çizebilirsiniz.

Google hesabınızdan “Analytics”i tıklamanız ve kolay adımları uygulamanız yeterlidir. Daha sonra web sitenize koymanız için size kısa bir HTML kodu verilecektir. Bunu sizin yerinize yapması için web çalışanınıza ihtiyacınız olabilir, ancak bu yalnızca birkaç dakika sürer, bu nedenle fazla bir maliyeti olmayacaktır.

Facebook Insights, kullanabileceğiniz başka bir ücretsiz araçtır. Bu size, daha sonra pazarlama amaçları için kullanabileceğiniz, hayranlarınızın karışımı ve ne kadar aktif oldukları hakkında bilgi verecektir. Örneğin, hayranlarınızın çoğunluğu 35-44 yaş arası kadınlardan oluşuyorsa ve siz Facebook reklamlarını denemeye karar verirseniz, bu kişileri daha odaklı bir reklam için hedefleyebilirsiniz.

LinkedIn belki biraz daha kolay ve daha belirgindir, çünkü LinkedIn’de biriyle bağlantı kurduysanız ve bir dizi toplantıdan sonra müşteri olduysanız bunu bilirsiniz.

Bu kesin bir kanıt. Bu noktada, herkesin hemen müşteri olmayacağını ve bazılarının asla olmayacağını belirtmekte fayda var, ancak ağ oluşturma açısından, bu bağlantının sizi nereye götüreceğini kim bilebilir? Tüm bağlantılarınıza haber bülteni tarzında değerli bir mesaj gönderdiğinizde, size gelen olumlu yorumlarla kendi gelen kutunuza ne olduğunu izleyin. O radarı hatırladın mı?

Hesabına kaydolarak, tweet atılan bir bağlantının ne sıklıkta açıldığını, yani şu anda kaç göz küresinin bilgilerinize maruz kaldığını ve dolayısıyla paylaştığınız bu bilgi parçasının başkaları için ne kadar başarılı olduğunu izleyebilirsiniz.

Yatırım Getirisine Katkıda Bulunan Alanlar

Sosyal medyanın yatırım getirisini belirlemek, telefonunuzun yatırım getirisini tanımlamaya benzer, kolay değildir.

Ancak, YG’nize katkıda bulunacak sorulacak daha fazla soru var:

Müşterilerimizden daha önce bilmediğimiz ne öğrendik?
Daha fazla olası müşteriyle konuşmayı ve markamızı daha fazla tanıtmayı başardık mı?
Müşterilerimiz hakkımızda yeni bir şey öğrendi mi? Çalışanlarımız artık daha ilgili mi?

Facebook sayfanızda, geliştirmek için bir servet harcadığınız yeni peynir aromalı krakerlerin aslında çoğu insanın damak tadına göre biraz fazla tuzlu olduğunu öğrenseniz ve neden tekrar satışların gerçekleşmediğini merak etseydiniz ne harika olurdu. istediğin kadar Parmaklarınızın ucunda ne büyük bir bilgi hazinesi olabilir.

Neden ödüllendirip ürününüz veya hizmetiniz hakkında daha fazla neşelendirmelerini sağlamayasınız? Daha fazla promosyon için onlara ücretsiz ürün gönderin.

Bir şirket müdürüyle yakın zamanda yaptığı bir konuşma sırasında, şirketiyle ilgili durum tespitini yaptıktan sonra kendisini arayan bir potansiyel müşteriden bahsetti. Büyük miktarda parayla ayrılacaksa, şirketin vaaz ettiklerini uygulayıp uygulamadığını görmek istiyordu.

Hepsinin aynı standartta olup olmadığını ve aynı şirket mesajını gösterip göstermediğini görmek için ekibin LinkedIn profillerine baktı, şirketin Facebook sayfasının aynı şeyi yapıp yapmadığını kontrol etti ve hatta belki de her şeyin “uygun” olup olmadığını görmek için diğer bazı sitelere baktı. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir