Youtube Katkısı – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Youtube Katkısı – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

9 Mayıs 2023 ana sayfa - youtube youtube.com google 0
Ticaret Sisteminin Oluşması

Youtube Katkısı

YouTube, web sitenizin aldığı ilgiyi artırmanın önde gelen yöntemlerinden biridir. YouTube, Google’ın tanınmış bir yan kuruluşu olduğundan, taşıdığı önem büyüktür. Bir işletme sahibi olarak, işletmeniz ve işletmenizin işlevselliği hakkında insanları eğiten videolara katkıda bulunmak, çok sayıda potansiyel müşteriyi beraberinde getirir. Örneğin: eğitim videoları, paket açma videoları, video incelemeleri, teknik videolar vb.

Yaratıcı ve etkileşimli içeriğe sahip videolar, daha geniş bir kitleye ulaşma potansiyeline sahiptir. Videonuzla ilgili söylentiler yayılmaya başladıkça, içerik oluşturucuya olan ilgi artıyor. Bu da doğal olarak web sitenize yönlendirir ve dolayısıyla web sitesi trafik alır.

Oluşturduğumuz videonun yüksek kaliteli ve aşırı sinematografide olması gerekmez. İzleyiciler, videoda yalnızca sorularını yanıtlayan kaliteli içerik bekleyecektir.

Bir LocSea videosunun sonuçlarını ve videoyu daha fazla kitleye ulaştıran unsurları inceleyelim. Kaydolun veya Gmail kimliğinizle YouTube.com’a giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra, Yükle düğmesini kullanarak yeni bir video yükleyebilir veya yüklediğiniz videoları İçerik Stüdyosu menüsünden düzenleyebilirsiniz. Yüklemek için sağ üst köşedeki Yükle düğmesine tıklayın.

Videonuzu Ok İşareti düğmesini kullanarak yükleyebilirsiniz. Videonuzu YouTube’a yüklediğinizde, sizi İçerik Stüdyosu’ndaki Video Düzenleyici Sayfasına götürür. Buradan, bu video için Videonuzu ve Ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Bu video düzenleyici ekranına sağ üst köşedeki profil resmine tıklayıp İçerik Stüdyosu düğmesini seçerek de ulaşabilirsiniz. Bu sizi video düzenleyiciye götürür.

İçerik Stüdyosu

Videolarımız için bu seçenekleri ve ayarları kullanabilmemiz için İçerik Stüdyosu altında bulunan sekmeleri inceleyelim. Video Yöneticisi, tüm videoların verileri, canlı etkinlikler, oynatma listeleri, Arama Geçmişi ve beğeniler gibi raporları, düzenleme seçenekleri ve yayınlanma tarihi ve saati gibi ayrıntılarla birlikte gösterir.

Videoyla ilgili ve önemli anahtar kelimeleri de içeren bir Başlık ve Açıklama sağladık. Başlık ve açıklamayı girdikten sonra, izleyicinin videoyu ararken kullanacağı etiketleri ve önemli anahtar kelimeleri ekleyeceğiz.

YouTube ayrıca, başlıkta ve açıklamada bulunan anahtar kelimelere dayalı olarak videonuz için birkaç etiket önerir.

Temel bilgileri dahil etmeyi tamamladıktan sonra Para Kazanma’ya tıklayın. Videolarımıza başkalarının reklamlarının eklenmesine izin verebiliriz. Videomuzda reklamların hangi reklam formatlarında gösterilmesi gerektiğini seçebiliyoruz. Para kazanma ayarlarını tamamladığımızda, tıklayın, gelişmiş ayarlar ve yorumları ve kullanıcı derecelendirmelerini etkinleştirin.

Bu ayarların etkinleştirilmesi videolarımızda daha fazla etkileşim oluşturabilir. Kategori, video konumu gibi diğer seçenekleri gerektiği gibi kontrol edin.

Açıklama, Video ayarlarında önemli bir bölümdür. Ek açıklamalar, videoyu izleyen kitlenin de web sitemize yönlendirilebilmesi için (gerekirse) bir köprü ile birlikte video üzerinde gösterilecek içerik olarak tanımlanabilir. Ayrıca videoya teklifler, kuponlar, yeni ürünler, video ile ilgili bilgiler vb. bildirim bilgileri ekleyebiliriz. Şimdi Ses Sekmesini Seçin. Ses altında, ses dosyalarını seçebilir ve bunları videoya katıştırabilirsiniz.

Video üzerinde gerekli herhangi bir konuma açıklama ekleyebiliriz. Ek açıklamaların video üzerinde görüntülenmesi gereken başlangıç ve bitiş zamanı gibi bilgileri de ekleyebiliriz.

Ek açıklamalarda yer alan bağlantılar aşağıdakilerden herhangi biri olabilir:

  • Video
  • Oynatma listesi
  • Kanal
  • Google+ Profil Sayfası Bağış Toplama Projesine Abone Ol İlişkili Web Sitesi Merch

Videoyu düzenledikten sonra, Video Yöneticisini analiz ettiğimiz içerik stüdyosuna geri dönüyoruz.


www.youtube.com tr
youtube’u
youtube.com google
YouTube video
ana sayfa – youtube
www.youtube.com web
izle – youtube
youtube.com indir


Şimdi altında yorum seçeneğimizin bulunduğu Topluluğu kontrol edeceğiz. Örnek olay videomuzu ele aldığımızda yorumlar kısmında daha fazla etkileşim oluyor. Video sayfasında daha fazla etkileşim olduğu için bu video SERP’de ilk 3 sıraya ulaştı. Ziyaretçilerinizin sorularını yanıtlayın. Etkileşimde yardımcı olur. Ziyaretçilerinizden beğenmelerini, video kanallarınıza abone olmalarını ve daha fazla abone oluşturmalarını isteyin.

Kanallar altında, durum değiştirme, para kazanma, yükleme varsayılanları, video içi programlama, hayran bulucu ve diğer gelişmiş ayarlar gibi kanal ayarlarında değişiklikler yapabiliriz. Snap, YouTube tarafından dikkate alınan her önemli hususu düşündüğümüzde kanalımızın durumunu gösterir.

Para kazanma, reklamların videolarımızda gösterilmesine izin verme işlemidir. YouTube, reklam verenlerden reklam göstermeleri için ücret alır ve reklamların gösterildiği videolar için para kazanma avantajları sağlar.

Markalaşma için önemli olduğu için kanalınızı web sitenize bağlamalı ve web sitenizi YouTube’da doğrulamalısınız. Bu yapıldıktan sonra YouTube, kanalınızı İşletmenizin resmi temsilcisi olarak kabul eder.

Kanalımın diğer kanalların tavsiyelerinde görünmesine izin ver gibi ayarları da etkinleştirebiliriz. Bunu yapmak izlenme sayısını artıracaktır.

Şimdiye kadar, verilen seçeneğe Google Analytics izleme kimliğini girerek YouTube kanalına bağlanabilen bir Google Analytics hesabına sahip olurduk.

Analytics altında videoların performans verilerini görebiliriz. Analytics, performans, reklamlara harcanan miktar, para kazanma yoluyla kazanılan para, Kitle tarafından izlenen tahmini video dakikaları ve bir kullanıcının video ile geçirdiği ortalama süre hakkındaki tüm ayrıntıları gösterir.

Ayrıca, kitlenin videomuza ulaştığı trafik kaynaklarıyla ilgili veriler olan demografi raporunu da alırdık. Etkileşim raporu, izlenme süresi, aboneler, beğenilenler ve beğenilmeyenler gibi video etkileşim ayrıntılarını sağlar.

İçerik Stüdyosu’nu gözden geçirdik ve şimdi Kullanıcı Kolaylığını iyileştirmek için mükemmel hale getirilebilecek bazı Genel Faktörlere geçebiliriz.

Gösterge Tablosu -> Kanalı Görüntüle’ye tıklayın. Kanal Ana Sayfasını açar, Hakkında Sekmesine gidin ve işletmeniz hakkında daha fazla Spesifik bilgi sağlar.

Ziyaretçilerin ilgisini çekecek ve profilinizi izleyiciler için daha güvenilir ve keyifli hale getirecek bir Resim ekleyin.

“Nasıl Yapılır” Videoları, YouTube’daki diğer tüm videolardan daha yüksek izlenme sayısına sahiptir. Bu nedenle, işletmenizle ilgili nasıl yapılır videoları oluşturun. Ziyaretçilerinizin sorularına ve ihtiyaçlarına yanıt verdiğinizde size daha çok güvenirler ve daha yararlı bilgiler almak için kanalınıza abone olurlar.

Örneğin: Bir inverter işletmeniz varsa, inverterlerin kutu açılışı için bir video oluşturun. “apc invertör kutusu nasıl açılır?” sorularına cevap veriyorsunuz. soru. Google, soruyla ilgili YouTube videolarına öncelik verir ve bunu Google Arama ilk sayfasında gösterir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir