Backlink Analizi

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Backlink Analizi

9 Temmuz 2023 Backlink Checker Backlink Nedir 0
TİCARET SİSTEMİ GELİŞİMİ

Backlink Analizi

Sayfalarınızdan daha yüksek sıralamalara sahip rekabet eden arama sonuçları, genellikle sitenize bağlantı vermeyen belirli sitelere bağlantı verir. Backlink analizi, rekabetçi bağlantı fırsatlarını belirlemek için sıkıcı ama gerekli bir bağlantı araştırma taktiğidir. İşlem oldukça basit olabilir:

• Bir arama motorunda oturum açmadığınızda, hedef anahtar kelime öbeklerinizden birini arayın.
• Hedef anahtar kelime öbeğiniz için organik olarak ilk 5 veya 10 arama sonucunda sıralanan sayfaların ve medyanın URL’lerini belgeleyin.
• İlk 10’da yer alan sayfaların her birine verilen bağlantıların miktarını ve kalitesini belirlemek için bu sayfaların URL’lerini MajesticSEO.com gibi bir araca aktarın.
• Web sitenizdeki herhangi bir sayfaya bağlantı vermeyen rakip arama sonuçlarına hangi sitelerin bağlantı verdiğini belirlemek için bağlantı kaynaklarını inceleyin.
• Olası bağlantı fırsatlarını belirlemek için kaynak sayfaları inceleyin. Bir rakip bağlantı kaynağı bir listeyse, sitenizi listeye eklemesi için web yöneticisine e-posta gönderin.

Bağlantı kaynağı, kaynak (ticari olmayan) bir web sitesi için nasıl yapılır makalesiyse, makalenin yeni ve geliştirilmiş bir sürümünü yazın ve yazar kredisi için sitenize geri bağlantı vererek site sahibine sunun. Rakip bağlantısı bir blog gönderisinden geliyorsa, o blog için daha ilgi çekici ipuçları veya gönderi içinde veya yazar atıfından sitenize geri bağlantı içeren bir karşı görüş sunan bir konuk gönderisi yazmayı teklif edin.

Backlink analizi, özel SEO araçlarıyla veya bu tür bağlantı araştırmalarında derin deneyime sahip bir SEO uzmanı kullanılarak hızlandırılabilir.


Backlink Checker
Free backlink
Backlink Nedir
Ahrefs backlink
Ahrefs backlink Checker
Backlink R10.
Site link sorgulama
Free backlink websites


Sosyal Profiller

Bazı sosyal medya platformları, şirketinizin web sitesi adresini eklemenize ve izlenebilir bir bağlantı oluşturmanıza olanak tanır. Tipik olarak, formların doldurulması gerekir ve bu sitelerin amacı sizin fiilen katılmanızdır. Sadece bir bağlantı ekler ve hiçbir işlem yapmazsanız, aldığınız bağlantının pek bir değeri olmayacaktır. Bir bağlantı kaynak sayfası, yalnızca diğer web sitelerinden ona işaret eden kaliteli bağlantıların miktarı kadar değerlidir.

Yorum Yapma

Yorumlara izin veren web siteleri veya bloglar, bağlantınızın etrafındaki içeriği kontrol ettiğiniz için mükemmel bağlantı kaynakları olabilir. Yorumlar her zaman yararlı olmalıdır ve yararlı bilgiler sağlamak için fazladan zaman harcamaya ve ardından kendi web sitenizde veya blogunuzda yayınladığınız kaynaklara bağlantı vermeye değer. Birçok blog, yorum yönetim sistemlerinde rel nofollow özelliğini kullanır, ancak bu bağlantılar yine de ziyaretçi gönderebilir ve yaptığınız yorumların içeriği, yazarlara bağlantı hedefinizi bir sonraki blog gönderilerinde bir rel takip bağlantısı olarak ekleme konusunda ilham verebilir. .

Sosyal Paylaşım ve Yer İmleri

Makale sayfalarınızın veya blog gönderilerinizin şablonuna yerleştirilmiş bir pencere öğesi gibi pasif yöntemler kullanan hizmetler aracılığıyla içeriğinizin sosyal yer imlerini ve haber gönderimlerini teşvik edin. İçeriğinizi sosyal ortamlarda paylaşmayı ve kaydetmeyi kolaylaştırın. Bazı sosyal yer imi hizmetleri, kaynağa geri taranabilir bir bağlantı da dahil olmak üzere, yer işareti koyduğunuz şeyin bir kopyasını veya yer işareti konan içeriğin statik bir web sayfasını oluşturur.

Misafir Gönderileri

Bloglar için yazın ve gövde kopyasına veya yazar biyografinize içeriğinize bir bağlantı ekleyin. Hedeflediğiniz anahtar kelime öbeklerinde zaten iyi bir sıralamaya sahip olan web sitelerini tanıma sürecinde, genellikle konuk gönderilerini kabul ettiklerini fark edebilirsiniz. Web sitesi sahipleriyle veya blog editörleriyle iletişime geçin ve okuyucuları için değerli olacak ilgi çekici bir gönderi önerin.

Konuk gönderisinden kendi web sitenize bağlantı vermek editoryal olarak mantıklıysa, bağlantı metni olarak ilgili anahtar kelimeleri kullandığınızdan emin olun. Konuk gönderileri, kullanabileceğiniz en yüksek etkili hedefli bağlantı oluşturma taktiklerinden biri olabilir. Konuk gönderileriyle pastanın üzerindeki krema, bağlantıların yalnızca arama motorları için iyi sinyaller olması değil, aynı zamanda yüksek profilli sitelerin de önemli miktarda trafik gönderebilmesidir.

Seçilmiş Listeler ve Dizinler

Dizinler eskisi kadar etkili değil, ancak hem bloglar hem de web siteleri için hala yararlı amaçlara hizmet eden belirli dizinler var. TopRank’ın Çevrimiçi Pazarlama Blogunda, 100’den fazla blog dizini gönderme bağlantısının bir listesini yönetiyoruz. Bu bağlantılardan çok fazla trafik beklemeyin, ancak niş bağlantılar genel bir bağlantı oluşturma çabasını artırabilir.

Bir kalite dizini, diğer saygın web siteleri veya bloglar ile alakalı bir kategoriye sahipse, içeriğinizin yararlı bir bilgi kaynağı olarak aralarında yer alması mantıklı olabilir. Küratörlü listeler, web var olduğu sürece var olmuştur. Aslında, küratörlüğünde bağlantı listeleri, arama motorları var olmadan önce insanların yeni içeriği keşfetme biçimleriydi. Her endüstrinin yararlı kaynakları toplayan ve bunlara bağlantı veren web siteleri ve blogları vardır. Bu kalite listelerini bulun ve sitenizi veya özel olarak oluşturulmuş konuyla ilgili içeriği eklenecek başka bir geçerli kaynak olarak önerin.

İş İlanları

Web’de şirketiniz için işleri tanıtırken, her zaman sitenize bir bağlantı ekleyin. İş ilanları genellikle toplayıcılara dağıtılır, bu nedenle bir liste birden fazla sendikasyon ortağına yükseltilebilir ve sosyal ağlarda paylaşılabilir. İş listeleri sayfalarına daha fazla trafik çekmek isteyen bir sektör derneğiyle çalıştık.

Bu ulusal derneğin Amerika Birleşik Devletleri’nde birçok bölgesel bölümü vardı. İlgili bağlantıların ana iş listesi sayfasına geri dönmesini sağlamak için genel merkez, bölgesel web sitelerine yeni iş listelerini otomatik olarak gösterecek bir widget’ı yerleştirdi. Widget ayrıca ulusal dernek web sitesindeki ana iş listeleri sayfasına giden temiz, takip et bağlantısını da içeriyordu.

Sonuç olarak, bölgesel siteler web sitelerine ücretsiz olarak faydalı bir özellik sunarak üyelere ziyaret için sebep sağladı. Ulusal dernek iş listeleme sayfaları, doğrudan bağlantı trafiğinde bir artış ve bağlantı kurma kampanyasıyla ilgili anahtar kelimeler kullanan arama motoru trafiğinde önemli bir artış elde etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir