Çevrimiçi Pazarlama ve Yayıncılık

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Çevrimiçi Pazarlama ve Yayıncılık

15 Haziran 2023 Dijital pazarlama Nasıl Dijital pazarlama Nedir? 0
YOUTUBE

Çevrimiçi Pazarlama ve Yayıncılık

Çeşitli içerik türleri ve tanıtım kanallarıyla, yayınlama için bir merkez ve merkez modeli çok etkili olabilir. Odak noktası, müşteriler, medya veya bir markanın peşinde olduğu diğer herhangi bir kitle tarafından referans alınabilecek organize içerik ve medya hedefi sağlar. Bloglar, kurumsal ve konuşma içeriği arasındaki boşluğu çok iyi bir şekilde kapattıkları için genellikle bir merkez ve konuşmacı senaryosunda kullanılır.

Örneğin, Çevrimiçi Pazarlama, dağıtım kanalları olarak hizmet veren konuşmacılara sahip bir merkez olarak bir blog (toprankblog .com) kullanır. Bir blog yazısı yayınladığımızda bu kanallardan bazıları aktif hale gelir ve blog yazısı bunlar aracılığıyla tanıtılır. RSS ve Twitter gibi bazı durumlarda otomatiktir. Diğer durumlarda, YouTube ve diğer video barındırma hizmetleri aracılığıyla tanıtılan videolar gibi blog gönderisine dahil edilen medyaya bağlıdır.

Blog pazarlamasında kullandığımız tanıtım ve içerik kanallarından bazıları şunlardır:

• Facebook hayran sayfası
• Twitter
• Google sayfası
• Youtube kanalı
• Flickr
• RSS
• E-postaya RSS (FeedBlitz)
• E-posta bültenleri
• Konuk blog gönderileri
• Endüstri web sitelerine katkıda bulunan makaleler
• SlideShare

Blog gönderilerimiz, başlık, anahtar kelimeler, kategoriler, etiketler ve önceden tanımlanmış sosyal tanıtım yöntemleri ile bir editoryal takvimi takip eder. Arama motorlarında ve sosyal web’de tanıdığımız konularda bir anahtar kelime görünürlüğü portföyü oluştururken, TopRank’ın blogu, bir ajansın çevrimiçi ayak izini oluşturmaya yardımcı olan çeşitli sosyal medya tanıtım kanallarında konuşmacıların bulunduğu bir merkez işlevi görür 10 bizim boyutumuzun katları.

Küçük bir işletmeyseniz, aynı etkiyi elde edebilirsiniz. Birçok küçük işletmeye tavsiyemiz, bir blog gibi bir merkezle ve müşterilerin ilgi alanlarına ve zaman geçirdikleri çevrimiçi topluluklara uygun iki veya üç konuşmacı ile başlamalarıdır. Şirket, içerik oluşturma ve sosyal tanıtım konusunda ilişkiler, güvenilirlik ve anlayış geliştirdikçe, ek sosyal konuşmacılar eklenebilir.


Dijital pazarlama örnekleri
Sosyal medya ve dijital PAZARLAMA PDF
Dijital pazarlama Nedir
Dijital PAZARLAMA
Dijital pazarlama alanları
Dijital pazarlama ve satış
Dijital pazarlama Nasıl Yapılır
Dijital PAZARLAMA makale


SOSYAL MEDYA SEO

Sosyal medya kanalları ve ağları aracılığıyla tanıtılan bir içerik merkezi, birçok sosyal medya SEO taktiğinin temelidir. Bu birkaç farklı şekilde gerçekleşir. İlk olarak, sosyal içeriğiniz (tweet’ler, genel Facebook güncellemeleri, blog gönderileri, YouTube videoları vb.) anahtar kelime için optimize edildiğinde ve diğer web sitelerinden bağlantılar çektiğinde, aynı zamanda doğal arama motoru trafiğini de çekecektir.

Google söz konusu olduğunda, Google marka sayfanızın mümkün olduğunca çok sayıda başka Google çevresine eklenmiş olması da yardımcı olur. Sonuç olarak kişisel veya marka Google hesabınızı çevrelerine katmış kişilerin Google’da arama yaptığında site içeriğinizin arama sonuçlarında çıkma şansı çok daha yüksektir.

Başkalarının sizi veya markanızı çevrelerine eklemesini nasıl sağlarsınız? Yararlı içerik oluşturup paylaşarak, yorum yaparak, başkalarının içeriğine ve yorumlarına artı ekleyerek ve Google’da başkalarıyla etkileşim kurar.

İkinci yol, çoğu sosyal içeriğin belirli konulara odaklandığı gerçeğiyle ilgilidir. Sosyal medyanın doğası bu. Bağlantı kuran ve paylaşan benzer düşünen insanlarla ilgili. Bu içerik, anahtar kelime açısından optimize edildiğinde ve aktif olarak arama yapan kişiler tarafından arandığında kolayca bulunabildiğinde, kolayca bulunabilen ve kullanışlı olarak sosyal ağınızı büyütebilirsiniz.

Elbette, içeriği sosyal konuşmacılar aracılığıyla tanıttığınızda, başkalarının maruz kalması, bazılarının kaynağa (göbeğinize) geri bağlantı kurmasına ilham verebilir. Bu bağlantılar trafik gönderebilir ve ayrıca Google ve Bing’in içeriğinizin insanların aradıklarına mükemmel bir yanıt olduğuna karar vermesine yardımcı olabilir. Başka bir deyişle, yararlı ve konuyla ilgili içeriği tanıtmak, sosyal ağlarınızı büyütmenize ve arama motorlarındaki sıralamanızı yükseltmenize yardımcı olan bağlantıları çekebilir.

İçerik organizasyonu ve tanıtımına yönelik merkez ve merkez yöntemi, arama motorlarında ve sosyal ağlarda markanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin farkındalığını artırmak için birden çok şekilde uygulanabilir ve genişletilebilir. Ancak, arama motorlarında ve sosyal ağlarda daha iyi görünürlük, pazarlama avantajlarıyla sınırlı değildir.

Gazeteciler, analistler ve blog yazarları, markanızın Google.com, Facebook, Yahoo! Haber, Bing, Twitter gibi önde gelen bloglarda bahsedildiği gibi, işletmenizin haber yaptıkları konuda otorite olduğu anlaşılacaktır.

Bu, medyada yer almaya yol açan türden bir güvenilirliktir. Otorite, güvenilirlik ve etki, her büyüklükteki işletme için oldukça önemli varlıklardır ve şirketlerin anlatacak harika hikayeleri olduğunda, bir merkez ve bağlı yayıncılık modeli, ilgili toplulukların ilgisini çekmede etkili olabilir.

SOSYAL MEDYA VE SEO DÖNGÜSÜ

Bir içerik yayınlama ve tanıtma merkezi ve bağlı modeli modeli, yalnızca şirket içi bilgiye dayalı olarak bir yere kadar gidebilir. Bir şirket içerik, SEO ve sosyal ağlar konusunda belirli bir anlayış kazandığında, iyileştirme ve büyümeye yönelik döngüsel bir yaklaşım geliştirmek önemlidir.

Sosyal medya ve SEO döngüsü, içerik pazarlamacılarının, amaçlanan müşteri segmentleri ile içeriklerinin etkinliğini geliştirmek ve hassaslaştırmak için kullanabilecekleri bir yöntemdir. Döngü, arama optimizasyonunuzun ve sosyal medya tanıtım çabalarınızın alaka düzeyini ve etkisini artırabilecek bir geri bildirim yaklaşımıdır. Anahtar, döngünün içerikle başlaması gerektiğidir.

İşte kendi sosyal medya döngünüzü ve SEO anlayışınızı geliştirmenin adımları:

1. Yaratılış. Anahtar kelimeniz ve sosyal konu araştırmanız, müşteri kişiliklerine ilişkin bilgilerle, bir merkez ve merkez olarak yönetilen bir bileşene sahip bir içerik pazarlama planına rehberlik eder. İçerik planlanır, optimize edilir ve müşterilerin ilgilendiği konulardaki konuşmalarınızda ilgili topluluklara sosyal olarak tanıtılır.

2. Farkındalık. Topluluk üyeleri, optimize edilmiş ve sosyalleştirilmiş içeriğinizi keşfettikçe, birçok kişi onunla etkileşim kuracaktır. Oy verecek, paylaşacak, yorum yapacak ve tartışacaklar. Bu topluluk üyelerinden bazıları potansiyel müşteriler olacak, bazıları hiç umursamayacak ve bazıları sosyal etkileyiciler olacak.

3. Çekim. Topluluk, müşteri ihtiyaçlarına uygun yararlı içerik oluşturmaya kendini adamış, optimize edilmiş ve sosyalleştirilmiş bir içerik planıyla yanıt verir. İçeriğinizin artan gösterimi, daha fazla abone, hayran, arkadaş, takipçi, bağlantı ve ziyaretçi çeker. Kendi topluluğunuzu geliştirmeye başlayacaksınız.

4. Büyüme. Yararlı bir bilgi kaynağı olarak artan bir itibarla, diğer web siteleri ve bloglar yanıt verir. Artan bağlantılar ve sosyal etkileşim, içeriğinizin arama sıralamasını ve yönlendirme trafiğini artırır. Sizin açınızdan daha az tanıtımla ziyaretçileri, hayranları, paylaşımları ve bağlantıları çeken bir ivme artıyor.

5. Analiz ve içgörü. Artan popülariteyle, oluşturduğunuz trafiğin ve beslediğiniz toplulukların analizi, toplulukta en iyi yankı uyandıran ve toplulukta etkileşim kurma konusunda ilham veren konulara ve içerik biçimlerine odaklanarak gelecekteki içeriğin ve sosyal katılımın iyileştirilmesine yardımcı olacaktır. . Etkileşim sosyal paylaşımlar olabilir; sorgulama ve satış da olabilir.

6. Tekrar edin. Etkili bağlantılara ve topluluğun büyümesine ilham veren daha iyi performans gösteren arama anahtar kelimeleri ve sosyal konulara ilişkin yeni bilgilerle donanmış olarak, optimize edilmiş ve sosyalleştirilmiş içerikten oluşan güncellenmiş bir içerik planı uygulayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir