E-Bankacılık – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

E-Bankacılık – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

26 Kasım 2022 E-Devlet şifresi alma e-devlet sorgulama internet bankaciliği e-devlet şifresi alma 0
TİCARET SİSTEMİ GELİŞİMİ

E-Emlak

SSR Reality, büyük kurumsal müşterilerin orta vadeli yatırım ihtiyaçlarını karşılama konusunda uzmanlaşmış bir Gayrimenkul Yatırım Ortaklığıdır (GYO). Tipik olarak portföylerin tahsisi ile ilgili yatırım kararları veren oldukça sofistike bir müşteriye hizmet vermelidir.

SSR şu anda emeklilik planları ve sigorta gibi kurumsal yatırımcılar için 6 milyar doların üzerinde varlığı yönetmektedir. SSR, mevcut müşterilerine hizmet vermek ve yeni yatırımcıları kazanmak için kendisini çok çeşitli yatırım şirketlerinden farklılaştırmalıdır.

Bunu, yatırım yaptığı altmış iki pazardaki gayrimenkul yatırım fırsatlarının üstün analizi yoluyla yapar. Analizi, ticari ve çok aileli konut mülkleri için yatırım getirisi tahminleri oluşturmak için büyük ölçüde mekansal verilere bağlıdır. SSR, bu özelliklerin analizini yapmak için CBS, regresyon ve jeoistatistik modelleme kullanır.

SSR, Web tabanlı uygulamaları üç şekilde kullanır. İlk kullanım, sunucusunda kullanım için jeo-uzamsal verilere erişmektir. İkincisi, genellikle müşterilere sunum yapmak veya saha değerlendirmeleri yapmak için güvenli sunucusundan büyük miktarda veri ile sahadaki çalışanlara da hizmet eder.

Üçüncüsü, SSR, müşterilerin potansiyel mülkleri görüntülemesine ve çevrimiçi olarak sınırlı mekansal analiz yapmasına izin veren Real Estate On Line (ROL) adlı bir uygulama da geliştirdi.

SSR’nin jeo-uzamsal teknolojileri kullanımının çeşitli yönleri, bu firmayı CBS’nin pazar araştırması uygulamasında ön plana koymaktadır. Örneğin, evrensel olarak mevcut veri kümelerine (ör. TIGER) güvenmek yerine, SSR çok çeşitli veriler de kullanır (ör. Dun ve Bradstreet verileri, kiralarla ilgili dahili veriler, doluluk oranlarıyla ilgili özel veriler ve rakip mülkler için kiralar).

SSR basitçe özet istatistiklere dayalı haritalar üretmez, bunun yerine çok değişkenli istatistiksel analiz ve iki boyutlu uzamsal olarak ağırlıklı Kriging modelleri, uzamsal bir bileşenle olasılıksal tahminler oluşturmak için kullanılır ve bu da haritalandırılıp İnternet üzerinden de dağıtılabilir.

Böylece, pazar potansiyelinin bir göstergesi olarak nüfus sayımı yolu ile medyan geliri haritalamak yerine, SSR benzer mülklerdeki kiralar ve doluluk oranları gibi bir dizi ağırlıklı faktöre dayalı olarak tahmin edilen enflasyona göre düzeltilmiş yıllık yatırım getirisi tahmini de üretebilir. Vergi etkileri, çevredeki işletmelerdeki istihdam ve bir mülkün bulunduğu belirli bir alan için yaşam döngüsü aşaması için de ayarlanmış amortismandır.

Bu yaklaşım, çok daha yüksek bir karmaşıklık düzeyi ve kaynaklara çok daha büyük bir yatırım da gerektirir (yani, bu tahminlerin nihai olarak türetildiği verileri toplamak ve/veya satın almak için). Bununla birlikte, bu yaklaşımın etkinliğinin kanıtı, bu GYO’ya artan fon akışı ve SSR’nin kendi kurumsal stratejisinde ve müşterilere sunumlarında jeoistatistiksel ve Web tabanlı yaklaşımlara verdiği önemdir.


e-devlet girişi
e-devlet sorgulama
e-devlet kapısı
Ziraat Mobil
internet bankaciliği e-devlet şifresi alma
E-Devlet şifresi alma
e-devlet giriş ssk hizmet dökümü
e-devlet arama


E-Bankacılık

RPM danışmanlığı, müşterilerin, birim konumlarının ve altyapı değişkenlerinin mekansal dağılımının gelişmiş analizinde de uzmanlaşmıştır. Müşteriler arasında Western Exterminator, Dallas Federal Teachers Credit Union, South Coast Federal Credit Union ve benzeri de yer alır. Bankacılık pazarlaması, karşılıklı güvene ve müşteri ihtiyaçlarının gerçek bir şekilde anlaşılmasına dayalı devam eden bir ilişkinin geliştirilmesinin kritik önem taşıdığı iyi bir örnektir.

Bu tür ilişkilerin kurulmasında mekansal faktörler de rol oynamaktadır. İnsanlar genellikle erişimi kolay olan işletmeleri tercih eder. Geleneksel olarak, bu erişim fiziksel yakınlığa dayanmaktadır. Böylece, kişi çalıştığı veya yaşadığı kasaba veya şehirde yerel bir bankanın patronu da olur.

Şube bankacılığının, Otomatik Vezne Makinelerinin (ATM) ve İnternet bankacılığının ortaya çıkışı bu paradigmayı değiştirdi. Los Angeles bölgesinde, büyük savunma müteahhitlerinin (örneğin, Lockhead-Martin) birçok çalışanı South Coast Credit Union’ı (SCCU) da kurdu.

Hem bir endüstriye (havacılık) hem de savunma müteahhitlerinin yoğunlaştığı coğrafi olarak tanımlanmış bir bölgeye (yani, Los Angeles’ın Güney Sahili bölgesi/Orange ilçeleri) özgüydü. Yakınlık ilgili olmakla birlikte, son teknolojik gelişmeler, finans kurumlarının, bir şubenin yakınından taşınmış olsalar bile, mevduat sahipleri ile ilişki yönetimi uygulamasına da izin vermektedir.

SCCU örneğinde, altı kentsel şube müşterilere hizmet vermektedir. Mevduat sahipleri genellikle iyi eğitimli, yüksek gelirli, teknolojik açıdan bilgili ve biraz hareketlidir. Son yıllarda, havacılık ve uzay firmaları tesislerini Güney Kaliforniya’nın Antelope V alley ve Inland Empire Bölgelerine de taşıdı.

SCCU müşterileri sık sık bu tesislerde iş bulmuş ve işlerine daha yakın olmak için de taşınmıştır. Geleneksel bankacılıkta, bir müşteri taşındığında ve artık bir şubenin müdavimi olmadığında, ilişki kişisel olmayan forma da geçer. Bu uzak müşterilerle ilişki kurma fırsatı azalır. SCCU, Müşteri İlişkileri Yönetimi’ni (CRM) uygulamak için CBS kullanmaya da karar verdi.

Her şube için, o şubeyi kendisine diğer şubelerden daha yakın olan müşterilerle bağlayan bir ticaret alanı da oluşturulmuştur. Bu prosedür, müşterileri sık sık hesap açmış olabilecekleri şubeden en yakın şubeye aktarmanın yanı sıra, her şube için yeni iş fırsatlarını takip edebilecekleri bölgeler yaratarak müşterileri yersiz bir yere kaydırma etkisi de yaratmıştır.

Bu verilere mekansal olarak bakıldığında, bir banka yetkilisi birkaç karar verebilir. Bunlardan biri, bu uzaklara yayılmış müşterilere daha iyi hizmet vermek için yeni şubeler bulmak da olabilir. Bir diğeri, bu daha uzak yerlerde İnternet tabanlı bankacılığı, ATM’lerin ve akıllı Kioskların kullanımını teşvik etmek de olabilir.

Yeri değiştirilen müşterilerle ilişkilere ulaşmak ve bu ilişkileri sürdürmek için İnternet’in kullanılması, bu tür haritalamanın vurguladığı bir fırsattır. Bu nedenle, Palmdale’deki (Antelope Valley’deki) bir müşteri, kendisine ücretsiz ATM işlemlerinin yapılabileceği en yakın şubenin yakınlığı hakkında bilgi veren özelleştirilmiş e-postalar alabilir ve yalnızca İnternet promosyonları için de geçerlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir