İçerik Düzenleme

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

İçerik Düzenleme

25 Mayıs 2023 En iyi içerik pazarlaması Örnekler İçerik pazarlama süreci aşamaları 0
Pazar Araştırması

İçerik Oluşturma

Bu, içeriğin gerçek oluşturulmasıdır. Bunlar, katılım stratejinizin bir parçası olarak sormak istediğiniz soruları, blog gönderilerini, blog gönderilerine yerleştireceğiniz fotoğrafları, Instagram’a yüklenen fotoğrafları veya YouTube’a yüklenen videoları içerebilir. Stratejinize uygun sosyal medya içerik takviminizdeki gereklilikleri yerine getirebilmeniz için düzenli olarak yeterli içerik oluşturmanız gerekir.

Yaratma, sosyal medya stratejisini uygulamanın en çok zaman alan kısmıdır. Sosyal medya platformlarında sürekli olarak izleyicilerle etkileşim kurmanız gerekmeyecek ve bu kesinti sürelerinde içerik oluşturmanız gerekecektir.

İdeal olarak, dahili bir sohbetten ilham almış, kulak misafiri olduğunuz bir şeyden ilham almış veya bir sosyal medya sohbetinden geliştirilmiş içerik oluşturmak için her gün biraz zaman ayırırsınız. Şirketiniz için içerik oluşturmanın yollarını ve yeni fikirleri sürekli olarak düşünmeniz gerekir.

İçerik Düzenleme

Küratörlük, yetkili üçüncü taraf içeriği bulma, hayranlardan içerik toplama ve hayranlarla yaptığınız sohbetleri paylaşma dahil olmak üzere birkaç farklı kategoriye ayrılır. Özellikle belirli türdeki içerik gruplarının ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorsanız, küratörlük yapmak da zaman alır, ancak bu, düzenli olarak hazırlamanız gereken bir şeydir. İçerik ne kadar yeniyse, o kadar alakalı ve etkilidir. Bu, günlük olarak paylaşabilmeniz için hafta boyunca düzenli olarak yapılması gerektiği anlamına gelir.

Küratörlüğe yardımcı olabilecek bir şey, her sabah bunu yapmak için zaman ayırmaktır. Sektörünüzdeki insanlar sabahları haberleri için ne okuyor? Geçen gün çevrenizden nasıl bir tepki aldınız? Günün erken saatlerinde kürasyon yemi arayarak, o gün boyunca paylaşacak çok sayıda içerik bulacaksınız. Bu aynı zamanda sosyal medya editoryal takviminde yaklaşan boşlukları doldurmak için güzel bir içerik arabelleği oluşturur.

Paylaşım, küratörlük kavramıyla örtüşüyor ama asıl eylem, oluşturduğunuz ve küratörlüğünü yaptığınız tüm içeriği sosyal medya içerik takvimine göre yayınlamak. Gün boyunca paylaşımı kolaylaştırmak için çeşitli gönderi araçları mevcuttur, ancak bu araçlarla bile, güçlü bir sosyal medya takviminiz olduğunda içerik göndermek zaman alır.

Ayrıca, her gönderi için Facebook sayfalarındaki hedefleme özelliklerini ve LinkedIn şirket sayfası durum güncellemelerini doğru şekilde kullandığınızdan emin olmak ve optimum paylaşım için her gönderi için zamanlama ve hashtag optimizasyonunu sağlamak isteyeceksiniz.

İlgilenmenin iki bölümü vardır: proaktif katılım ve reaktif katılım. Bu bölümde daha önce belirtildiği gibi, markanız sosyal medyada daha popüler hale geldikçe alacağınız tepkisel etkileşim miktarının bir sınırı yoktur.


En iyi içerik pazarlaması Örnekleri
İçerik pazarlama süreci aşamaları
Viral pazarlama
Dijital İçerik pazarlaması Nedir
Online İçerik editörlüğü
Transmedya pazarlama Nedir
SEO içerik editörlüğü sertifika Programları
İçerik pazarlaması kaynakları


Öte yandan, ister marka elçilerinizle, ister etkileyici erişim yoluyla, ister takipçilerinizin zaman çizelgesine bakarak ve daha önce bulunmadığınız kişilerin içeriklerini tanıyarak olsun, proaktif etkileşim, mümkün olan her zaman yapılmalıdır. bir süre temas halinde. Örneğin, Twitter listeleriniz veya Google+ çevreleriniz varsa, hedef kitlenizin farklı bölümlerini ve sosyal medya kullanıcılarını düzenli olarak etkileşim kurmak için kolayca bulabilirsiniz.

Açıkçası, sosyal medya iki yönlü bir konuşmadır. Yalnızca şirketinizden veya sektörünüzden bahsediyorsanız, etkiniz sınırlı olacaktır. Sosyal medyadaki diğer insanlarla (yani, ortalama sosyal medya kullanıcıları) proaktif olarak konuşmaya başladığınızda, insanlar şirketinizin hayranı olur.

İnsanlar sohbetleri görür ve markanızın aslında bir kişiliğe sahip olduğunu fark eder. Şirketiniz, diğer sosyal medya kullanıcılarının sohbetlerini veya fotoğraf ve videolarını paylaşmaya başladığında, etkileşiminiz yeni bir düzeye yükselir.

Etkileşimin diğer kısmı, marka elçisi ve etkileyici sosyal yardım stratejileriyle uyumlu olmalıdır. Bu özel sosyal yardım kampanyalarının ayına veya zamanlamasına bağlı olarak, bu, katılım sürenizin çoğunun en iyi harcandığı yer olabilir. Etkileşimin, sosyal medya pazarlamasında hakkında en çok konuşulan ancak en az anlaşılan terimlerden biri olduğunu düşünüyorum.

SOSYAL MEDYA KATILIMI

Bir yılı aşkın bir süre önce, belirli tarihlerde iki kamera modeli için donanım yazılımı güncellemelerinin teslim edilmesi sözü verildi. Bu tarihleri web sitemize koymuştuk ve bu güncellemeler popüler kamera modelleri için olduğu için hayranlarımız bu tarihlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorlardı.

Ne yazık ki, daha sonra üretici yazılımı güncellemelerinin hala test edildiğini öğrendik, bu da kullanıcıların yararınaydı ve söz verilen tarihlerde yayınlanamayacakları anlamına geliyordu. Söz verilen tarihlerin gelip gitmesini beklemek yerine, proaktif olarak sosyal medyadaki bu güncellemelere ilgi gösteren kullanıcılara ulaşmaya başladık.

Ürün yazılımı güncellemelerindeki gecikme için özür diledim ve bunların hala test edildiğini ve kalite kontrolünden geçirildiğini açıkladım. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diledim ama aynı zamanda kendilerine sürekli destekleri için teşekkür ettim. Tepkiler beklendiği gibiydi. Bir randevuda söz verdiğimiz ve yerine getiremediğimiz için insanlar hüsrana uğradı ve hayal kırıklığına uğradı.

Ama aynı zamanda, istikrarlı bir güncelleme sunmamızın onların yararına olduğunu anlayarak bağışlayıcıydılar. Şikayet eden kullanıcılara tepki vermeyi beklemek yerine onları gecikme konusunda bilgilendirmek için yaptığımız proaktif eylemi de takdir ettiler. Ayrıca Twitter’daki takipçilerimizden yanıt süremizle ilgili övgüler aldık. Negatifi pozitife çevirmeyi başardık.

O zamandan beri, etkileşimde bulunmak için sosyal yollarımızı kullanmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ürünlerimizi tanıtıyor, sosyal medyadaki takipçilerimizi programlarımız ve promosyonlarımız hakkında bilgilendiriyoruz. Ancak aynı zamanda, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği paylaşıyor ve kullanıcılarla sohbet ediyoruz; bu da, bir yıl içinde dört katına çıkan istikrarlı bir takip oluşturmamıza yardımcı oldu.

Hayranlarımız, onlarla tutarlı bir şekilde etkileşimde bulunmaya devam ederken, sosyal ağlarımızı tanıtmaya fazlasıyla istekli oldular. Ayrıca çalışanlarımızın ürün kullanıcılarıyla sosyal çabalarından sosyal medyadaki kişisel etkileşimin olumlu bir etkisi olduğunu gördük.

Bir kişi bana kişisel olarak benim tavsiyeme dayanarak bir kamera satın aldığını söyledi, kullanıcıyla kişisel olarak etkileşim kurmak için zaman ayırmasaydım böyle bir şey olmayacaktı. Sosyal medya açısından bakıldığında, sosyal ilişkilere odaklanıldı ve bunun çok olumlu olduğu ortaya çıktı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir