Müşterinin Bilgilendirilmesi  – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

0 (312) 276 75 93 @ İletişim İçin Mail Gönderin bestessayhomework@gmail.com - 7/24 hizmet vermekteyiz... @@@ Ödev Yaptırma, Proje Yaptırma, Tez Yaptırma, Makale Yaptırma, Essay Yaptırma, Literatür Taraması Yaptırma, Vaka İncelemesi Yaptırma, Research Paper Yaptırma, Akademik Makale Yaptırma, İntihal Oranı Düşürme, İstatistik Ödev Yaptırma, İstatistik Proje Yaptırma, İstatistik Tez Yaptırma, İstatistik Makale Yaptırma, İstatistik Essay Yaptırma, Edebiyat Ödev Yaptırma, Edebiyat Proje Yaptırma, Edebiyat Tez Yaptırma, İngilizce Ödev Yaptırma, İngilizce Proje Yaptırma, İngilizce Tez Yaptırma, İngilizce Makale Yaptırma, Her Dilde Ödev Yaptırma, Hukuk Ödev Yaptırma, Hukuk Proje Yaptırma, Hukuk Tez Yaptırma, Hukuk Makale Yaptırma, Hukuk Essay Yaptırma, Hukuk Soru Çözümü Yaptırma, Psikoloji Ödev Yaptırma, Psikoloji Proje Yaptırma, Psikoloji Tez Yaptırma, Psikoloji Makale Yaptırma, İnşaat Ödev Yaptırma, İnşaat Proje Yaptırma, İnşaat Tez Yaptırma, İnşaat Çizim Yaptırma, Matlab Yaptırma, Spss Yaptırma, Spss Analizi Yaptırmak İstiyorum, Ücretli Spss Analizi, İstatistik Ücretleri, Spss Nedir, Spss Danışmanlık, İstatistik Hizmeti, Spss Analizi ve Sonuçların Yorumlanması, Spss Ücretleri, Tez Yazdırma, Ödev Danışmanlığı, Ücretli Ödev Yaptırma, Endüstri Mühendisliği Ödev Yaptırma, Tez Yazdırma, Matlab Ödev Yaptırma, Tez Danışmanlığı, Makale Danışmanlığı, Dış Ticaret ödev YAPTIRMA, Makale YAZDIRMA siteleri, Parayla makale YAZDIRMA, Seo makale fiyatları, Sayfa başı yazı yazma ücreti, İngilizce makale yazdırma, Akademik makale YAZDIRMA, Makale Fiyatları 2022, Makale yazma, Blog Yazdırma, Blog Yazdırmak İstiyorum

Müşterinin Bilgilendirilmesi  – Pazarlama Stratejileri – Pazarlama Alanı – Pazarlama Alanında Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Pazarlama Ödevi – Pazarlama Stratejileri – Ödev Yaptırma

11 Nisan 2023 Müşteri odaklı PAZARLAMA 0
Ticari Düşünceler

Müşterinin Bilgilendirilmesi

Birkaç farklı araştırma çalışması, müşterilerin, ürünlerin şirketin kendi mağazalarından birine iade edilebileceğini önceden bilmeleri halinde çevrimiçi satın aldıkları ürünlerden önemli ölçüde daha mutlu olduklarını bulmuştur. Şirketin mağazalarındaki tezgah personeli, çevrimiçi siparişlerin iadesini işlemek için eğitilmediyse, bu hizmetin pek bir anlamı yoktur.

Çevrimiçi mağazalar, perakende mağazaların fiziksel alan kısıtlamalarını paylaşmadığından ve genellikle çok daha düşük maliyetli bölgelerde bulunduğundan, çevrimiçi mağaza genellikle çok daha büyük bir stok listesi taşır. Çevrimiçi olarak sipariş edilen ürünlerin mağazanın normal fiziksel stokunun bir parçası olmaması oldukça olasıdır. Aynı şekilde, şirket kırtasiye malzemeleri üzerine bir satınalma siparişi yerine müşterilerin kendi kağıtlarına yazdırdıkları sipariş belgelerinin sunulması personele biraz şaşırabilir.

Benzer şekilde, ilk e-posta müşteri desteğini ve mevcut hizmet seçeneklerini açıklamalıdır. Bunlar büyük ihtimalle telefon, faks ve posta hizmetlerini ve hatta e-hizmet tedariklerinin yanı sıra fiziki ziyaretleri de içerecektir.

Müşterilere bilgi akışının tasarlanması en iyi şekilde teknik olarak düşünen personele bırakılmaz. Müşteri hizmetleri çalışanlarının, müşterilerin şirketten beklentilerini karşılayacak bilgileri sağlama yaklaşımına sahip olma olasılığı çok daha yüksektir.

Dijital kanallar uygun güvenliği sağlamalıdır. Bir Web sitesini yetkisiz erişim elde etmeyi neredeyse imkansız kılacak kadar güvenli hale getirmek tamamen mümkündür. Böyle bir siteyi, normalde Web sitelerinin bizim için yapmasını beklediğimiz basit şeyler için günlük olarak kullanmak neredeyse imkansız olacaktır.

Ziyaretçiler “uygun” bir güvenlik düzeyi bulmayı beklemelidir. Herkese açık sayfalara hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmelidirler. Kişisel sayfalar için bir düzeyde parola veya elektronik tanımlama bilgisine dayalı koruma ve sitenin kişisel veya finansal bilgileri depolayan güvenli alanlarına parolayla dayalı erişim olmalıdır.

İşletmelerin, ziyaretçilerin güvenlik konusunda kendilerine güvenilmesi gerektiğini hissetmelerine yardımcı olabileceği çeşitli yollar vardır. En önemlisi, sağlanan herhangi bir kişisel bilgi asla yetkisiz kaynaklara ifşa edilmemelidir.

Bu muhtemelen çevrimiçi gizliliğin en sık kötüye kullanılan yönüdür. Bazı şirketler, bir müşterinin kişisel bilgilerini yanlışlıkla yanlış bir hesap numarası girmiş olabilecek diğer müşterilere ifşa etmeyi başardı, ancak her şirkette her gün çok daha yaygın bir şekilde güven ihlali yaşanıyor ve bu da çalışanlarının kullanmasına izin veriyor.


Müşteri odaklı pazarlama Örnekleri
Müşteri odaklı pazarlama Nedir
Müşteri odaklı PAZARLAMA stratejisi
Müşteri ODAKLILIK
Satış odaklı PAZARLAMA
Ürün odaklı PAZARLAMA
Müşteri odaklı satış teknikleri


Kişisel e-posta adresleri izinsiz olarak düzenli olarak ifşa edilmektedir. Genellikle bu, giden bir e-postanın “cc” alanına e-posta adreslerinin listelerini yerleştirerek ve tüm alıcıların diğer alıcıların kişisel bilgilerini görmesine izin vererek yapılır. Müşteriler, alıcıların adreslerini görmesini istemeyebilir.

Aynı şekilde müşteriler, aynı e-posta mesajını alan diğer kişilerin kişisel bilgilerini görmek istemeyebilir. E-posta adreslerini bu şekilde ifşa ederek ve onları İnternet üzerinden ileterek, gönderici ayrıca çevrimiçi yazılım aracılarına bu e-posta adreslerini bulma, yakalama ve fiilen sahipliğini alma fırsatı verir.

Bu, istenmeyen ticari e-postalar için temel yapı taşıdır ve aynı mesaj için bir e-posta adresini birkaç alıcıyla paylaşmaktan çok daha kötüdür. Bu şekilde kamu malına geçen e-posta adresi büyük bir ihtimalle yıllarca spam yapanlar tarafından kullanılacaktır.

Bir Web sitesini ziyaret edenler siteye güveneceklerse, site sahibinin amaçladığı sayfalara baktıklarından biraz emin olarak gelmelidirler. Sadece ara sıra Web siteleri, site sahiplerinin izni olmadan saldırıya uğrar ve değiştirilir. Bu, en kötü ihtimalle kısa vadeli bir sorun olmalıdır çünkü hızlı bir şekilde tanımlanmalı ve hızla düzeltilmelidir.

Potansiyel olarak çok daha tehlikeli olan “sahte site”dir: gerçek siteye son derece benzer görünecek şekilde tasarlanmış ve muhtemelen ziyaretçinin görüntülemeyi amaçladığı sitenin adına çok benzeyen bir alan adresinde ikamet eden bir Web sitesi.

Bunlar arasında en yaygın olanı, popüler Web sitelerinin kaçınılmaz “klavyedeki şişman parmak” faktörünü öngören basit yazım hataları olan alan adlarıdır. Alternatif olarak, amaçlanan site bir .co veya .org adresinde bulunabilirken, sahte bir site bir .com etki alanında bulunabilir.

Ziyaretçilerin Web sitesinin gerçekten sahibi ve yöneticisi olduğunu iddia eden şirkete ait olduğunu ve bu şirket tarafından yönetilip yönetilmediğini kontrol etmelerine izin veren bir dizi site doğrulama şeması çalışır. Site doğrulama simgesine tıklamak, ziyaretçiyi güvenilir, bağımsız bir üçüncü tarafın Web sitesine götürür.

Gerçek çevrimiçi işletmeler için uygun bir programa kaydolmuşsa, her Web sitesinin kimliği doğrulanabilir. Böyle bir plana katılmak, ziyaretçilerin çevrimiçi sayfalarına güven duymalarına yardımcı olmak için atılabilecek en etkili adımlardan biridir.

Bir “güvenilir üçüncü taraf” sitesi, ilgili dijital sertifikaların beklentileri karşılayıp karşılamadığını kontrol eder. Dijital sertifika, benzersiz bir elektronik imzadır. Elektronik imzalar yasal statüye sahip olmaya başladıkça, kişisel kimlik sertifikalarına sahip site ziyaretçilerinin sayısının artması beklenebilir.

2000 yılında yapılan bir araştırma, 2004 yılına kadar tüm Avrupalı yetişkinlerin yarısından fazlasının kişisel bir elektronik kimlik belgesine sahip olmasının beklenebileceğini öne sürdü. Görünüşe göre bunlar büyük ihtimalle banka garanti kartlarında veya devlet kimlik kartlarında bir akıllı çipin parçası olarak yer alacaktır.

Ziyaretçiler kişisel dijital sertifikalarıyla tanınmaya başladıkça, site sahipleri bunu dolandırıcılığa karşı gizli bir kontrol olarak kullanmaya başlayabilir. Zamanla, dört yönlü bir doğrulama süreci oldukça normal hale gelecek; herhangi bir çevrimiçi işlemin standart otomatik bir parçası haline gelmesi oldukça olasıdır.

Bu doğrulama işlemi, posta siparişi operatörünün en eski sorununu ortadan kaldırmanın bir yolunu bulabilir: siparişlerine itiraz eden müşteriler. Kişisel dijital sertifikalar, kişisel bir kimliğin sipariş verip vermediğini açıkça gösterecek ve işlemin kaydını tutacaktır.

Dolandırıcılık için geriye kalan tek olasılık, bir kişinin elektronik kimliğinin kopyalanması veya çalınması olabilir. Akıllı kartlarda bulunan şifreleme ve koruma düzeyi, kopyalamayı oldukça olası hale getirir. Kimlik hırsızlığı fark edildiğinde, bu kimliğin yeniden kullanılmasını önlemek nispeten kolaydır. Bunun sunabileceği zorluk, bir çevrimiçi kimliğin gerçek sahibinin tam olarak kim olduğunu bilmektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir